Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar (484. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
19.676
Cevap
772
Favori
996.645
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 482483484485486
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende bebek bezi alacağım arkadaşlar. En uygun Sanalpazar galiba. Anlık indirimi takip edeyim. Adımız ölücü olacak ama oldun. Enayi olmaktan iyidir :)))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pc.programcı kullanıcısına yanıt
    ben pek uygun bulamadım hocam nasıl uyguna denk getiriyorsunuz sanal pazarda.

Ankarada oturanlar için prima Gimattaki groslarda uygun. Nevgrossta 80 li paket 1 ve 2 numaralar 22,90.

tanesi 28 kuruşa geliyo primanın. ben 1 ve 2 beden ihtiyacım olacağı için onlara yoğunlaştım.

büyük bedenlerin de megapaketleri aynı fiyat fakat içinde kaç tane olduğunu tam bilmiyorum

muhtemelen 3 bedenden itibaren 64tane diye düşmeye başlıyordur sayı.

üstte anlatmış arkadaş da kaç bedeni 33 kuruşa denk getirmiş anlık ne kadar indirim veriyo günlük indirim ne kadar veriyo yazmamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeromafyan -- 22 Temmuz 2015; 10:26:05 >
  • bebek bezi almak için markafoni ve igaranti kartı kullanmak mantıklı. şimdilik her ay markafoni kampanyası var. markafonide sürekli prima ve huggies kampanyası olmaktadır.

geçen gün yaptığım alışveriş için örnek vereyim.

156 tl (4 paket 2-3 no premium care jumbo paket toplam 320 adet) 2*78 tl
    10 tl indirim çeki
    20 tl igaranti iade (http://www.igaranti.com.tr/ig/detay/markafoni.page?gbid2=10033)
    14 tl avantajix iade.

toplam maliyet 112 tl
    jumbo paketin tanesi 28 tl ye gelmekte
    bez adeti (2-3 no) 35 kuruşa gelmekte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stroke23

bebek bezi almak için markafoni ve igaranti kartı kullanmak mantıklı. şimdilik her ay markafoni kampanyası var. markafonide sürekli prima ve huggies kampanyası olmaktadır.

geçen gün yaptığım alışveriş için örnek vereyim.

156 tl (4 paket 2-3 no premium care jumbo paket toplam 320 adet) 2*78 tl
    10 tl indirim çeki
    20 tl igaranti iade (http://www.igaranti.com.tr/ig/detay/markafoni.page?gbid2=10033)
    14 tl avantajix iade.

toplam maliyet 112 tl
    jumbo paketin tanesi 28 tl ye gelmekte
    bez adeti (2-3 no) 35 kuruşa gelmekte.

hocam bu verdiğiniz örnekteki 10 tl indirim çeki nasıl elde ediliyor?
  • çok değil 1-1,5 yıl önce oda en fazla yani 18-25 kuruş aralığında aldığımız bezler bugün 45-60 kuruş aralığında aldığımız zaman seviniyoruz şu hale bak adamlar bizi bi güzel öpüyor ondan sonra devlet çıkıyor enflasyon yok nası yok bu nedir ya
  • byraynor B kullanıcısına yanıt
    kriz olmadı diye bazı makarnacılar seviniyor ama yunanistan da krize rağmen fiyatlar bizden çok aşağıda.
    bu millete müstahak hocam yapacak bişey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CHARISMATIC

hocam anlik ve gunlugu yakalayinca 51 kusurluk bez 33 lere geldi bu gune kadar belki 15 kutu almisimdir sanal pazardan bu fiyatlara.. daha once aylik paleti marketlerden 55 e almisligim var

sanalpazardan aldığınız bezle ilgili linki paylaşır mısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dilemma_07

quote:

hocam anlik ve gunlugu yakalayinca 51 kusurluk bez 33 lere geldi bu gune kadar belki 15 kutu almisimdir sanal pazardan bu fiyatlara.. daha once aylik paleti marketlerden 55 e almisligim var

5 numara almayı düşünüyorsanız burdan alın

http://www.sanalpazar.com/Prima-Jumbo-5-Numara-Junior-11-18-Kg-92-Adet__isp40948827

almadan önce bence iyice inceleyin fiyatları ona göre alın

• quote:

Orijinalden alıntı: byraynor

quote:

quote:

http://www.sanalpazar.com/Prima-Jumbo-5-Numara-Junior-11-18-Kg-92-Adet__isp40948827

Aylık paket daha uygun bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: byraynor

quote:

quote:

Bebek bezi için Sanalpazara üye oldum fakat sipariş verebilmek için TC Kimlik No ve cep no doğrulama istiyor

• EHLiNeT kullanıcısına yanıt
    üyeliğinizi onaylatmanız gerekiyor onun içinde T.C. ve cep numarası vermek zorundasınız
  • byraynor B kullanıcısına yanıt
    Yani onu diyorum işte üye doğrulamak için TC no isteyen bi siteyle ilk defa karşılaştım. Tereddüt ettim de TC no vermekte
  • Aylık Prima Bezler İçin;
    N11 ' den cep kupon 5 TL indirim + Tictoc Kodu şeklinde alımlarda (Örn 50 TL lik Kupon 40 TL ye satılıyor) çok uygun fiyatlar çıkıyor.

Ayrıca Gittigidiyorda 50 TL üzeri ürünlerde 10 TL lik indirim kuponu ile gayet güzel fiyatlar çıkıyor.

GG 50/10 İndirim Kuponu İhtiyacı olanlar iletişime geçsin.
  • Takip :)

• Arkadaşlar bebeğim mamayı bıraktı elimde 3 kutu SİMİLAC 1 numara mama var yeni geliştirilmiş 360 gr kutulu son kullanım tarihi 2017 dir.İhtiyacı olan varsa çok uyguna verecem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Han_zade -- 24 Temmuz 2015; 4:24:17 >
  • Arkadaşlar bebeğim mamayı bıraktı elimde 3 kutu SİMİLAC 1 numara mama var yeni geliştirilmiş 360 gr kutulu son kullanım tarihi 2017 dir.İhtiyacı olan varsa çok uyguna verecem
  • Unnado da ayın 27 sine kadar Prima kampanyası varmış. Bebeğim henüz doğmadığı için fiyat ve ürün araştırması yapıyorum. Yenidoğan yok listede ama diğer bedenler var. İlgili arkadaşlara duyurulur. İnşallah fiyatlar uygundur :)

http://www.unnado.com/prima
  • Ikinci el isofixli çocuk koltuğu alacağım varsa özelden irtibata geçebilir misiniz?

• EHLiNeT kullanıcısına yanıt
    Hocam Unnadoya baktım en uygunu orada değil, markafoni prima kampanyası fena durmuyor %11 avantajix iadesi+ forumda bulunacak çeklerle unnado GG ve Hepsiburada dan uygun duruyor (prima bebek bezlerini baz alarak konuşuyorum diğerlerini karşılaştırmadım). Daha uygun kampanya ya da alışveriş seçeneği bilen arkadaşlar fikir belirtebilir saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhan526 -- 25 Temmuz 2015; 13:53:36 >
  • Annelütfen'de kampanya var arkadaşlar örneğin primanın 5 numara şu ürünühttp://www.annelutfen.com/urun/prima-3-lu-bebek-bezi-premium-care-mega-paket-junior-jumbo-no-5-11-25-kg-46-li-2-adet-islak-mendil-hediye 115.90 Tl den satılıyor. Bu üründen 2 adet alındığında 231,8 Tl ama;

%10 Vodafone avantaj cepte indirimi 23TL,

20TL İşbankası Maximum kampanyası 200Tl ye 20 TL indirim ayrıntılar http://www.maximum.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?CampaignName=Annelutfen.com+Kampanyas%C4%B1&IdCampaign=Njg3-ISB

%4 Avantajix iadesi 8lira civarı diyelim

%2 Annelütfen parapuanı hesabınızda 4lira biriktirir yani şöyle bir hesap yaparsak 55 lira indirim olacak sonuç olarak;

231,8-55=176,8Tl'ye 272 adet prima premium care 5 numara bez alınabiliyor yani 176.8/272=0,65 TL'ye geliyor bezin adet fiyatı artı 4 paket prima ıslak mendil de hediyesi. Ben daha uygun bir kampanya bulamadım kafasına yatanlar değerlendirebilir, saygılar...

• 
Sayfa: önceki 482483484485486
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.