Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar (485. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.676
Cevap
772
Favori
996.672
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 483484485486487
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://forum.donanimhaber.com/m_108033566/f_/key_bebek%252Bmamas%25FD//tm.htm#108033566

Hipp Pre Organik Bebek MAMASI

2 kutuyu kullanmadığımdan 1 kutu fiyatına veriyorum.
  • Bende şundan aldım. işbank avantajix vs uğraşmak istemeyenler ve bu tür şeyleri bilmeyenler için 120 adet 5 numara bez 75 lira. Satıcı sağlam sürekli alışveriş yaptığım kişidir, bu zamana kadar sorun yaşamadım.

1 bez 81kr geliyor.

http://urun.gittigidiyor.com/bebek-anne/prima-bebek-bezi-premium-care-5-beden-junior-173926909
  • minirome.com sakın alışveriş yapmayın siparişimi iptal ettiler parası 1 haftadır yatmadı. Diğer siparişlerimide eksik yolladılar.
  • carrefoursa larda aylık prima paketler 39 küsür diye reklam çıktı televizyonda. maalesef yaşadığım yerde yok, ben alamıyorum.
  • http://www.hepsiburada.com/prima-premium-care-1-2-3-beden-2-adet-islak-mendil-hediye-p-ZYPYON2944954. Kişiye özel 85 tl mobile özel 100-25 var. Ağustosta doğacak bebek(inşallah) için fiyat nasıl?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Han_zade

Arkadaşlar bebeğim mamayı bıraktı elimde 3 kutu SİMİLAC 1 numara mama var yeni geliştirilmiş 360 gr kutulu son kullanım tarihi 2017 dir.İhtiyacı olan varsa çok uyguna verecem

Kac aylik bebege uygun ustad benim kiz 10 aylik

• 6 aya kadar olan bebekler için

• last_uk kullanıcısına yanıt
    Kriz olunca fiyatlar düşüyor zaten. Kriz olmayınca nasıl olsa satılıyor diye dayıyorlar fiyatı. Yunanistan da millette para mı var ki alışveriş yapacak. Kriz ortamlarında her zaman fiyatlar düşer bu böyledir. Arz talep mevzusu.

Bizim insanımızda fiyatlar yüksek fiyatlar yüksek bağırır ama bakıyorsun herkesten önce borç harç bir şekilde alıyor; bu çocuk bezinden eve arabaya kadar böyle maalesef.
  • Sizce bu uygunmu arkadaşlar bebek 10 gün sonra doğacak.http://urun.gittigidiyor.com/bebek-anne/prima-aktif-bebek-yenidogan-firsat-paketi-173927804
    10 tl çek ile alınacak.
  • Merhaba,

Bursa Koruupark Kipa' da Molfix Midi 3 Numara (4-9 kg) 124'lü aylık paket gördüm 42,90tl di. Daha önce görmemiştim Molfix in aylık paketini.

Bilginiz olsun arkadaşlar...
  • Nevfel kullanıcısına yanıt
    Kriz başlangıcında piyasadaki malı eritmek için düşük alım gücüne paralel fiyatlar biraz aşağıya gelebilir ama uzun vadede stoklar tükenince fiyatlar alım gücüne göre çok yükselir raflarda az ürün olur. Geçmişi hatırlayın işte ekmek bile kara borsaydı. Stokculuk başlar. Yunanistan ve rusya bu safhadalar. Biz ilk safhadayız ama gelecekte pek parlak değil. Bence bezi filan bol bol stoklayın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar getir.com sitesinde %50 indirim var.60 tl sınırı var.bebek maması olarak aptamil, bebek bezinde huggies var ancak stoklar sık sık güncelleniyor.max.15 dk.adrese teslim ediyorlar.ürün çeşitliliği çok az ama bebek bölümü işine yarayan olabilir diye yazdım.
  • 10 TL lık çekle fena değil. Alınabilir, almamış olsaydım alirdim.

• 23.10.2014 tarihinde 240adet prima yeşil paket 5+ bezi 130liraya almışım...

Neler dönmüş serhat ya...

7aylık bez stoklamıştım, iyide yapmışım. şimdiki fiyatlara bak...
    Bez bitti mecbur alacaz.

• arkadaş bu bebek bezi olayının kendi borsası var herhalde fede mi bağlıdır nedir geçen 10 gün olmadı oruç market diye bir marketten prima 4+ 44lü paketi 23.90a almıştım aynı paketi bu sabah 32.90a aynı marketten aldım.
  • Bende 12 subat 2015 te A101 den bez almistim. Tanesi 0.37 kurusa geldi. O tarihten bu yana 0.45 kurusun altinda bez bulamadim :( Son 5 paket kaldi.

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=102679529&p=1#102716920

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GonzalFX7 -- 30 Temmuz 2015; 11:44:38 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: grimser

arkadaş bu bebek bezi olayının kendi borsası var herhalde fede mi bağlıdır nedir geçen 10 gün olmadı oruç market diye bir marketten prima 4+ 44lü paketi 23.90a almıştım aynı paketi bu sabah 32.90a aynı marketten aldım.

makro market te 24 lira migrosta 25 lira dediğiniz bezler
  • quote:

Orijinalden alıntı: grimser

arkadaş bu bebek bezi olayının kendi borsası var herhalde fede mi bağlıdır nedir geçen 10 gün olmadı oruç market diye bir marketten prima 4+ 44lü paketi 23.90a almıştım aynı paketi bu sabah 32.90a aynı marketten aldım.

Burada birkac haftada bir marketlerde kampanya oluyor 23.90'a dusuyor ama normal fiyati 32 kusur dediginiz gibi.
  • Prima 4+ icinde 99 adet olan yesil kutular,happy lerde 42.90 dan almistim,bugun 49.90 olmuş. Bütün puanlar chipler falan geciyor.

• e-bebek.com dan mail gelmiş
    KAMPANYA: Seçili Prima Premium Care ürünlerinden 5 tane alın 70,90 TL ödeyin!‏
    4numara bez 0.59kuruşa geliyor. iyi mi sizce, stok yapayım mı? üzerine kupon puan vs.. bişeylerde eklenebilir mi?
  • 
Sayfa: önceki 483484485486487
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.