Şimdi Ara

DELL INSPIRON N5110 B67F45 sizce nasıl ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
1
Favori
8.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Model Inspiron i7-2670 4GB 500GB 15.6" Siyah HDMI USB 3.0 1GB GT525 FreeDOS

İşlemci Tipi 2 nesil Intel Core i7-2670 İşlemci

İşlemci Hızı 2.2 GHz, Turbo Boost ile 3.1 GHz'e kadar

İşlemci Cache 6MB cache L3 Ön Bellek

Ekran Boyutu 15.6"

Ekran Tipi HD WLED

Ekran Çözünürlüğü 1366X768

Ekran Kartı nVidia

Ekran Kartı Hafızası 1 GB Paylaşımsız

Grafik İşlemcisiGeForce GT 525M

HDMI Var
    Sistem Belleği 4 GB (1x4096)
    Bellek TipiDDR3 Max Bellek MAX 8GB DDR3
    Disk Kapasitesi 500 GB
    Disk Hızı5400 Rpm
    Disk ArabirimiSATA
    Optik Sürücü8X DVD+/-RW
    DriveModem-Ethernet10/100 Ethernet Lan
    WirelessDell Wireless 1702 802.11b/g/n
    BluetoothBluetooth v3.0+HS Card
    FireWireYok
    E-Sata1*USB 2.0 ile E-SATA ve Power ShareSeri PortYokUsb Portu2* USB 3.0, 1* USB 2.0,Express Kart-Video Portu15 pinli VGA video konnektörüKlavyeNumerik TR Q Klayve
    HoparlörSRS Premium SoundTM 2 spkrs@ 2W
    Kart Okuyucu8 in 1 Card reader
    Kamera1.0 Mp Widescreen HD (1280 x 720) camera , dahili mikrofonParmak İzi OkuyucuYokYüz Tanıma-TouchpadVarUzaktan KumandaYok3GYokDiğer ÖzelliklerSiyah Arka Kapaklıİşletim Sistemi (Yazılım)FreeDOSPaket
    İçeriğiNotebook,Pil,AdaptörÇantaNotebook Çantası+ Notebook Soğutucu Fan+ Mouse HEDİYEBoyutGenişlik 376 mm, Derinlik 262 mm, Yükseklik 32 mmPil Teknolojisi6-Cell 48W/HR Li-ionPil Ömrü-
    Ağırlık2,65 kg
    Garanti Süresi2 Yıl Yerinde Servis

fiyat 1.642 TL arkadaşlar bu ürünü almak istiyorum yorumlarınızı merak ediyorum yardımcı olursanız sevinirim

• Bu makinayı kullanıyorum daha dün elime geçti performans açısından deneyemedim ama ilk izlenilerim olumlu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: khnemu

Bu makinayı kullanıyorum daha dün elime geçti performans açısından deneyemedim ama ilk izlenilerim olumlu.

Kasa metal mi hocam uclu piriz ile kullanimda kasada elektrik akimi hissediliyor mu
  • kasa plastik aldığımdan beri üçlü prizle kullanıyorum öyle bişey hissetmedim sürekli kucağımda.
  • quote:

kasa plastik aldığımdan beri üçlü prizle kullanıyorum öyle bişey hissetmedim sürekli kucağımda.

Tesekkurler hocam.İsinma olayi ses sistemi nasil inceleme bekliyoruz sizden:-)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkfire45

quote:

kasa plastik aldığımdan beri üçlü prizle kullanıyorum öyle bişey hissetmedim sürekli kucağımda.

Tesekkurler hocam.İsinma olayi ses sistemi nasil inceleme bekliyoruz sizden:-)

vaktim olursa yapmayı planlıyorum. ısınma olayına gelince daha pc ile 2. günüm ilk gün driverlerla flan geçti yani performans anlamında bi deneme yapamdm.
    internette takılırken ortalama sıcaklık değerleri işlemci 53 anakart 55 hdd 50 derece. fan gerçektn başarılı çok sesli çalışmıyor ve ısıyı çk kısa sürede düşürüyr.
    ses konusunda sesin yüksekliği tatmin edici fakat ben kullandıkları speakrların bass seslerindeki performanslarını yetersiz buldm(tamamn benm zevkime göre söyledim)
    hoşuma giden bir diğer özellik e-sata portunn aynı zamnda bi usb portu olması son olarak klavye ile touch pad arasında pad kapalıyken turuncu ışık yann bi lmba varmış bn bunu kullanmaya başladığmda fark ettim

Merak ettiiniz konuları sorarsanız cevaplarım. Belki hafta sonuda tanıtım yaparım eğer vaktim olursa

• Herkes de farklı şey söylemiş bu bilgisayarla arkadaş.
  • arkadaşlar tavsiye ediyorum aldığımdan beri ısınma sorunu hiç olmadı klavye ve touchpadi de çok güzel oyunlarda da herhangi bir sorun yok ;)
  • Arkadaşlar başka söyleyeceği şey olan var mı?
  • Arkadaşlar bu ürünü almış bulundum fakat win7 chipset driverlarına ulaşamıyorum, dell in sitesinde bulunan driverlar da karşılamıyor. işin içinden nasıl çıkıcam bilemiyorum saatlerdir driverlarla boğuşuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pygmalion

Arkadaşlar bu ürünü almış bulundum fakat win7 chipset driverlarına ulaşamıyorum, dell in sitesinde bulunan driverlar da karşılamıyor. işin içinden nasıl çıkıcam bilemiyorum saatlerdir driverlarla boğuşuyorum.

Format mı attınız da chipset driverlerini bulamıyorsunuz? Eğer yüklü gelen işletim sisteminden farklı bir işletim sistemi kurduysanız service tag'ı girmeden manuel olarak driverlara ulaşın.
  • dediğiniz şekilde deniyeyim, evet alet freedos geldi boot temizliği falan yaptım kendim yükledim.
  • quote:

dediğiniz şekilde deniyeyim, evet alet freedos geldi boot temizliği falan yaptım kendim yükledim.

http://www.dell.com/support/drivers/us/en/19?c=us&l=en&s=dhs

Bu sayfadan 'Choose from a list of all Dell products' seçin, modelinizi, işletim sisteminizi seçin. Ordan chipset driver'a ulaşırsınız.
  • Ne yazıkki aynı servis koduyla girdiğim ürüne atanıyorum 9YF8PP1 ... dediğiniz yolla ulaşamadım.
  • quote:

Ne yazıkki aynı servis koduyla girdiğim ürüne atanıyorum 9YF8PP1 ... dediğiniz yolla ulaşamadım.

Oraya girince service kodun altında select different product yazıyor. Ordan ulaşmaya çalışın. Olmazsa bilgisayarın modelini yazın, yani ordaki modelini, işletim sistemini felan yazın link vereyim ben.
  • DELL INSPIRON N5110 B67F45 yani başlıktaki bilgisayar, product nosu: 9YF8PP1 , manuel olarak giriş yaptığımda aynı yere ulaşıyorum, farklı bir seçenek çıkmıyor. yaptım yüklemeler herhangi bir değişiklik yapmıyor.
  • quote:

DELL INSPIRON N5110 B67F45 yani başlıktaki bilgisayar, product nosu: 9YF8PP1 , manuel olarak giriş yaptığımda aynı yere ulaşıyorum, farklı bir seçenek çıkmıyor. yaptım yüklemeler herhangi bir değişiklik yapmıyor.

Özel mesaj olarak attım linkleri.
  • teşekkür ederim, daha çok işim var anlaşılan.
  • güzelmiş
  • nvidia kontrol merkezinde EKRAN bölümünde "masaüstü boyutunu ve konumunu ayarlayın ".
    menüsü yok son sürümünü kurdum halbuki arkadaşa...
    böyle bir durumla karşılaşan arkadaşlar yorumlar lütfen.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.