Arçelik ve Beko 3 Boyutlu Smart Tv Kullanıcı Yorumlarınız Yazarmısınız
1160 Cevap176876 Görüntüleme35 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     8 [10] 12 13 14 15 16 17      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

85 Mesaj
19 Eylül 2012; 9:33:29 

quote:

Orijinalden alıntı: Prof.Matematik

bu tvlerin fiyatı 1800 değil 1500 civarı olmalı.
adamlar uzak doğudan ar-ge masrafı, nakliye masrafı, gümrük masrafları, aracılar vs. eklenerek bu fiyattan 200-300 fazlaya satıyorsa arçelik dışarıdan alıp montajını yaptığı bu ürünleri 1.500 TL'ye satmalı...

dışarıdan alıp satma diye bir şey yok kesinlikle bu tv lerde panel harici diyer aksamlar istanbul beylikdüzünde üretilmekte bilğinize

85 Mesaj
19 Eylül 2012; 10:28:21 

herşey iyi güzel hoş sayın bayiide bu servis rezaleti ne olacak...

85 Mesaj
19 Eylül 2012; 10:33:59 

quote:

Orijinalden alıntı: Retiplazmik Endoklum

Teşekkürler bilgilendirme için.Bayisiniz diye soruyorum,facebook uygulamasında tv.arcelik.com/fb linkinden kod almamızı istiyor,ancak böyle bir site yok.Ne yapmalıyım?Bilen varsa söyleyebilir mi?

aynı tv den bendede var tv içerisindeki facebook uygulamasını çalıştırım kullanıcı bilgilerini girdiginizde sizin facebook hesabınıza uygulama istegi gönderiyor bundan sonra yapmanız gereken bilgisayardan facebook hesabınıza girerek uygulama istegini kabul etmek ve size verilen kodu tvdeki uygulamaya girmektir ancak şu anda tv içindeki uygulamalar ve tarayıcı performansı düşük seviyelerde interete bağlı kaldığınız süre içinde güncellemeler oluyor mesala en son yemek sepeti uygulaması geldi ....

85 Mesaj
19 Eylül 2012; 10:39:24 

quote:

Orijinalden alıntı: origins

Herkese selam,
Tüm 3 sayfayı da okudum, bende alma arefesinde olanlardanım fakat,

Fakat birinci sorum, DTS desteğinin olmaması hakkında. Beko ar-ge sinden biri, DTS desteğinin geleceği hakkında bilgi verirse çok iyiolur, örneğin DTS için yeterli donanım mevcutmudur ? İleride yazılım ile eklenebilir mi?Geçici bir lisans problemi midir?

İkincisi ise, HD uydu ve 3d'den kayıt özelliği, Bu özellik ile PS3 ün hdmi çıktısını USB e kaydetmem mümkün olabilir mi? Yoksa sadece uydu yayını mı kayt edilebilemektedir?

Üçüncüsü ise , Bu usb girişlerin extra güç isteyen harici diskleri destekleyip desteklemediği

"Dusty" arkadaşımız gibi bilgili arkadaşlara da bir sorum olacak,

Bu tv dışında iki seçeneğim daha var, hangisi olmalı.?

LED Samsung 40d5000 (usb oynatmada bir numara, DTS ve dolayısı ile MKV konusunda kusursuz deniyor, geriye kalan hiç bir özelliği önemli değil)
PLAZMA LG 50PV350 (50 inçlik bir plazma ve tek bir şey yapıyor, kaliteli 2d görüntü)

sırasıyla sorularınıza evaplamak isterim
1.i dts destegiyle ilgili hiç bir fikrim yok
2.usb kayıt için sadece tv içerisindeki dahili yayınları kaydedebilirsin
3.usb girişi tv de 2 ade mevcut yan taraftaki giriş usb flash bellekler için arka kısımda bulunan usb girişine hdd bağlayabilirsin

8304 Mesaj
19 Eylül 2012; 11:22:00 

origins@ DTS TV'de yoksa sonradan o destek gelmez, bunun örneğini çok gördük. Maalesef arkadaşlar DTS yoksa yoktur.

Sizin bu işe ayırabileceğiniz bütçeniz nedir?

### HARİCİ BİLEŞENLER BÖLÜM KURALLARI ### ###EV ELEKTRONİĞİ BÖLÜM KURALLARI###
ÖNEMLİ: ARKADAŞLAR PM İLE SORDUĞUNUZ SORULARA YETİŞEMEDİĞİM İÇİN CEVAPLAYAMIYORUM. FORUM ÜZERİNDEN ALINTIYLA BANA ULAŞABİLİRSİNİZ.
AMD Phenom II X4 955 Black Edition AM3 3.2 GHz 8 MB Cache 4, Gigabyte 880GA- UD3H AM3 AMD 880G / SB850 DDR3 1866 MHz (O/C) DV, Kingston 4 GB (2x2 GB) KIT Hyperx DDR3 1333 MHz CL7 XMP Ram, Cooler Master HAF 912 PLUS GX 80PLUS 750W Midt ATX, Sapphire HD 6950 GDDR5 1 GB 256Bit AMD Radeon DX11, Samsung 1 TB 32 MB SATA 2 7200 RPM, LG 3D Cinema TV 42LW4500, Sony PS3, Sony PSP 3000, iPOD Touch 4G 32GB White

100 Mesaj
22 Eylül 2012; 13:56:35 

1 aydir bazi uydu kanallarinda dizilerde ggoruntu bozulmasi oluyor.kişiilerin goruntusu arkadan golge gibi takip ediyor.canli yayinda olmuyor ama..buna cözum bulan var mi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

206 Mesaj
22 Eylül 2012; 14:41:32 

youtube'dan kendi yaptığım listelerden video izlerken, bir video'da görüntü ve seste takılma hiç olmazken, bir sonraki video'da mutlaka takılma oluyor, bir sonrakine geçiyorum, takılma olmuyor. bence youtube'dan kaynaklanıyor ama farklı bir fikri olan arkadaşımız var mı acaba? şimdiden teşekkürler.

756 Mesaj
22 Eylül 2012; 15:30:19 

Kararımı vermiş siparişimi de B-47-LEP-6B olarak vermiştim 1 yıl taraftar paket lig tv+standart paket+2 keyif paket digitürk ile beraber ama şimdi kafamı karıştırıyor biraz.
B-47 pasif 3d 6 adet gözlük hediyeli +hd uydu alıcı + smart + digitürk
B-55 aktif 3d 2 adet gözlük hediyeli + hd uydu alıcı

Beko B-47-LEP-6B link
Beko-B55-LER-6B link

Kafa karıştırmasının sebebi artık süperonline fiber alma vakti geldi ve aylık 64 tl'ye 100 gb akk'lı fiber+ilk 3 ay 100'er dk ev telefonu + kablosuz telefon+ 1 yıl şampiyonlar paketi veriyor olması. Ayrıca kurumuda kablo lnb dahil yapıyor 29 tl karşılığında süperonline'ın digitürk :)
Süperonline M.Temsilcisi digitürk'ü istememem durmunda 64 tl yerine 48 tl'ye bu paketi verebileceğini söyledi.(400 tl'yi 24 ay boyunca faturamdan düşecekler)
Digitürk olması beko konusunda baya ikna edici oluyordu ama şimdi dün de olduğu gibi samsung ve LG'de de kampanyalar görüyorum daha üst modellerinde 55" lerde.

3. bir seçenek de fiberinterneti digitürk ile bağlatıp bir süre tüplü 100hz emektar 16-9 vestel ile idare etmek ve devamında kapmanya kovalamak ?

1 Mesaj
25 Eylül 2012; 1:40:30 

MERHABAYIN ARKDAŞLAR BENDE YENİ ÜYEYİM SİZLERE BİŞEY SORMAK İSTİYORUM KAFAMADA ÇOK TAKILDI İLK ÖNCE BAĞZI YORUMLARI SÖYLİCEM BENDE BEKO SMART TV ALDIM 6W LEG... DİYE 102 EKRAN SONY EVSİNEMA SES SİSTEMİ VAR HD DOLBY DJITAL BEO SMART TV İLE UYUM VE ARC TEKNOLOJISİDE VAR YANİ TRT HD AÇTIGIMDA OTOMATIK DOLBY GECİYOR İSTER TV SESİNDEN SES SİTEMİNİ SESİNİ KAPAT İSTESEN TV SESİNİ KULLANMA DİREC DOLBYI KULLAN VS TV KAPATIRKEN SES SİSTEMİMDE KAPANIYOR ÇO ÖZELLİĞİ VAR TV AMA BEN 3D ÇALIŞTIRAMADATDIM YOUBEDEDE YAPAMADIM 3D OLAYINI 5 AY OLDU ALALAI ALEN ÇÖZEMEDİM SERVİSE SORUM OJINAL 3D FİLM OLUCAKMIŞ BAŞKA TÜRLÜ AÇMAZDEDİLER YOUTUBEDENDE AÇMAZMIŞ NASIL İŞ ANLAMADIM VE GÖZLÜKLERİ AÇAMADIM DÜĞMELER VAR AMA OLMADI BİR DE BENDE DSMART FULL HD GÖRÜNTÜ SÜPER AMA BİRAZ CAMURLU GÖSTEİYOR SD VE HDLERDE ODA BİRAZ FARK OLMUYOR AMA 3D NSAIL ÇÖZÜCEZ YARDIM OLURSANIZ 3D GÖZLÜKLER KOREA MALI ACABA JASLI PİLLERMİDİR 3D FİLM YASIL İZLİCEZ YARDIMCI OLUN TV ÇOK SÜPER SESİDE GAYET İYİ SRS ÖZLİĞİ YETER

138 Mesaj
25 Eylül 2012; 16:37:47 

140 Ekran 3d pc hediyeli. özellikleri tavsiye konusunda destek rica.

http://www.bekoyetkilis...li-Kampanya_2468.html#0

0

Ekteki dosya (1)

100 Mesaj
26 Eylül 2012; 17:48:38 

quote:

Orijinalden alıntı: casperow

MERHABAYIN ARKDAŞLAR BENDE YENİ ÜYEYİM SİZLERE BİŞEY SORMAK İSTİYORUM KAFAMADA ÇOK TAKILDI İLK ÖNCE BAĞZI YORUMLARI SÖYLİCEM BENDE BEKO SMART TV ALDIM 6W LEG... DİYE 102 EKRAN SONY EVSİNEMA SES SİSTEMİ VAR HD DOLBY DJITAL BEO SMART TV İLE UYUM VE ARC TEKNOLOJISİDE VAR YANİ TRT HD AÇTIGIMDA OTOMATIK DOLBY GECİYOR İSTER TV SESİNDEN SES SİTEMİNİ SESİNİ KAPAT İSTESEN TV SESİNİ KULLANMA DİREC DOLBYI KULLAN VS TV KAPATIRKEN SES SİSTEMİMDE KAPANIYOR ÇO ÖZELLİĞİ VAR TV AMA BEN 3D ÇALIŞTIRAMADATDIM YOUBEDEDE YAPAMADIM 3D OLAYINI 5 AY OLDU ALALAI ALEN ÇÖZEMEDİM SERVİSE SORUM OJINAL 3D FİLM OLUCAKMIŞ BAŞKA TÜRLÜ AÇMAZDEDİLER YOUTUBEDENDE AÇMAZMIŞ NASIL İŞ ANLAMADIM VE GÖZLÜKLERİ AÇAMADIM DÜĞMELER VAR AMA OLMADI BİR DE BENDE DSMART FULL HD GÖRÜNTÜ SÜPER AMA BİRAZ CAMURLU GÖSTEİYOR SD VE HDLERDE ODA BİRAZ FARK OLMUYOR AMA 3D NSAIL ÇÖZÜCEZ YARDIM OLURSANIZ 3D GÖZLÜKLER KOREA MALI ACABA JASLI PİLLERMİDİR 3D FİLM YASIL İZLİCEZ YARDIMCI OLUN TV ÇOK SÜPER SESİDE GAYET İYİ SRS ÖZLİĞİ YETER

benimde 102 led 3d arcelik tv var..3d videoyu flasa atip tv den gozlukle cok rahat izleniyor.sen gozluk sarjinilarini kontrol et.you tubeden de aciliyor

114 Mesaj
26 Eylül 2012; 21:04:51 

arkadaşlar ben all in one A37-LEP-6B almayı düşünüyorum şimdi sd yayın nasıl teknosa,vatan,mediamarkt vs gibi yerde satılan tv lere bluray takılıyor genelde ve harika görüntüler çıkıyor bluray takınca buda onlar gibimi ayrıca normal yayınlar nasıl günlük izlenen atv,star,show vs nasıl?

241 Mesaj
27 Eylül 2012; 20:07:53 

quote:

Orijinalden alıntı: the_owl

arkadaşlar ben all in one A37-LEP-6B almayı düşünüyorum şimdi sd yayın nasıl teknosa,vatan,mediamarkt vs gibi yerde satılan tv lere bluray takılıyor genelde ve harika görüntüler çıkıyor bluray takınca buda onlar gibimi ayrıca normal yayınlar nasıl günlük izlenen atv,star,show vs nasıl?

SD yayınlar tv kuruluşunun yayınıyla alakalıdır bazı tv frekansları çok verimli değildir ama bahse konu frekanslar da yayın tatminkardır,beklentilerinizi karşılayacak bir cihazdır HD yayınlarda ve dediğiniz gibi bluerayda görüntüyü güzel gösterir

Dünya Osmanlının Adaletine Muhtaç....

6 Mesaj
30 Eylül 2012; 23:36:31 

Merhaba,
bende de Beko tv var ve özelliklerini öğrenmeye çalışıyorum. Bir iki sorum olacak yanıtlarsanız çok memnun olurum.

1. Tv'ye klavye takılabiliyor mu? Youtube'da falan yazı yazmak kumandadan çok zor oluyor. Ben bütün usb hublarını denedim çalışmadı. Acaba bir ayarı falan mı var?
2. Ntv Spor'un Biss şifresini girdim ve o anda şifreli olan yayını izleyebildim. TRT'nin ve İdman Tv'nin şifresini giremedim. TRT'yi bulamadım. İdman Tv'nin ki de yayın şifreli idi verilen tüm şifre seçeneklerini denedim olmadı.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar yanıtlarsanız çok sevinirim.

241 Mesaj
1 Ekim 2012; 10:57:55 

quote:

Orijinalden alıntı: atiranda

Merhaba,
bende de Beko tv var ve özelliklerini öğrenmeye çalışıyorum. Bir iki sorum olacak yanıtlarsanız çok memnun olurum.

1. Tv'ye klavye takılabiliyor mu? Youtube'da falan yazı yazmak kumandadan çok zor oluyor. Ben bütün usb hublarını denedim çalışmadı. Acaba bir ayarı falan mı var?
2. Ntv Spor'un Biss şifresini girdim ve o anda şifreli olan yayını izleyebildim. TRT'nin ve İdman Tv'nin şifresini giremedim. TRT'yi bulamadım. İdman Tv'nin ki de yayın şifreli idi verilen tüm şifre seçeneklerini denedim olmadı.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar yanıtlarsanız çok sevinirim.

Tv ye klavye takılamıyor ,kumanda ile yetinmek zorundayız

1-menü tuşuna basıp , kaynak ayarı bölümüne geliyoruz.Ve 2011 tuşluyoruz.Bu işlemi hangi kanalı açıcaksanız yapmanız lazım. (NTVSpor , Idman Azerbaycan ,trt gibi) yani hangi kanala bis girecekseniz önce o kanalı açın
2-biss penceresi açılıcaktır.Sonrasında ekle bölümünden 16 haneli biss keyleri giriyoruz.
3-Yanlız şuna dikkat edin.Tv versiyon v04.004.00 olması lazım şu anki son firmware'dir. değilse güncelleyiniz

BİSS KEYLER
trt 1000000000000000
Idman Azerbaycan (1234560065432100) - UEFA - ŞAMPİYONLAR LİGİ MAÇLARI
Ntvspor (A021230035461400) - İSPANYA LİGİ

138 Mesaj
5 Ekim 2012; 17:11:36 

dostum dediğin model bunlardan hangisi?

http://www.arcelikyetki...isi.com/search/smart-tv

241 Mesaj
5 Ekim 2012; 18:40:50 

quote:

Orijinalden alıntı: sakinli

dostum dediğin model bunlardan hangisi?

http://www.arcelikyetki...isi.com/search/smart-tv

Arçelik A46-LEG-6B Smart Tv, Arçelik Smart Led TV bu 117 ekrandır
Arçelik A40-LEG-6B Smart Tv, Arçelik Smart Led TV buda 102 ekrandır bahse konu tv ler bunlardır

206 Mesaj
5 Ekim 2012; 22:30:29 

satın almış olduğum 32 inçlik tv nin 3d'siz olması nedeniyle yine 32 inçlik 3d'li modelle değiştirmek istiyorum ama bayi bu modelin üretilmediğini, hiç satmadıklarını, internet sitelerinde gösterildiği halde üretilmeyebildiğini söylüyor. acaba bu modelden alan/kullanan / bilgisi olan var mı?
http://www.arcelik.com....-6B-LCD-Televizyon.html

241 Mesaj
5 Ekim 2012; 23:55:47 

quote:

Orijinalden alıntı: Cemyisgolvey

satın almış olduğum 32 inçlik tv nin 3d'siz olması nedeniyle yine 32 inçlik 3d'li modelle değiştirmek istiyorum ama bayi bu modelin üretilmediğini, hiç satmadıklarını, internet sitelerinde gösterildiği halde üretilmeyebildiğini söylüyor. acaba bu modelden alan/kullanan / bilgisi olan var mı?
http://www.arcelik.com....-6B-LCD-Televizyon.html

bunu en iyi arçeliğe sorarak öğrenebilirisiniz sanırım bu sayfalarda 32 inc kullanan vardır,çünkü diğer markaların 32 inc 3d modelleri piyasada mevcut bence bayi belkide değişim yapmak istemediğinden söylemiş olabilir araştırınız derim

138 Mesaj
6 Ekim 2012; 20:05:02 

36 Mesaj
8 Ekim 2012; 21:28:59 

Beko B40 Leg 6W Tv'sini Aldık Bayide normal yayına göre görüntü kalıtesini iyi gördüm tv gelince tekrar yazıcam

206 Mesaj
8 Ekim 2012; 22:44:05 

quote:

Orijinalden alıntı: sakinli

bu onun yenisi arkadaşım

http://www.arcelikyetki...KTiVE-LED-TV_407.html#0

Tv sanırım yarın geliyor fakat kullanıcı klavuzunu okuduğumda 3boyut için bir sürü sağlık uyarısında bulunuluyor. Lg ya da samsung kullanıcı kılavuzunda da yazıyor mu diye baktım ve orada da aynı uyarılar var. Kafam karışıyor açıkçası. Çünkü 3d tam gelişmemiş deniyor. Bu konuda deneyim paylaşımı da pek yapılmamış, çok memnunum diyen çok yok. Siz ne dersiniz 3d için tv yi değiştirmeye değer mi? Digituk hd kutum var bu arada. National geographic akşamları 3d yayın yaptığını görünce gaza geldim açıkçası. Görüş bildirebilecek birisi? Teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

6 Mesaj
8 Ekim 2012; 23:12:54 

quote:

Tv ye klavye takılamıyor ,kumanda ile yetinmek zorundayız

1-menü tuşuna basıp , kaynak ayarı bölümüne geliyoruz.Ve 2011 tuşluyoruz.Bu işlemi hangi kanalı açıcaksanız yapmanız lazım. (NTVSpor , Idman Azerbaycan ,trt gibi) yani hangi kanala bis girecekseniz önce o kanalı açın
2-biss penceresi açılıcaktır.Sonrasında ekle bölümünden 16 haneli biss keyleri giriyoruz.
3-Yanlız şuna dikkat edin.Tv versiyon v04.004.00 olması lazım şu anki son firmware'dir. değilse güncelleyiniz

BİSS KEYLER
trt 1000000000000000
Idman Azerbaycan (1234560065432100) - UEFA - ŞAMPİYONLAR LİGİ MAÇLARI
Ntvspor (A021230035461400) - İSPANYA LİGİ

Teşekkürler.
yazdıklarınızı uyguladım ve kanallardan görüntü aldım.

4742 Mesaj
9 Ekim 2012; 0:01:39 

quote:

Tv sanırım yarın geliyor fakat kullanıcı klavuzunu okuduğumda 3boyut için bir sürü sağlık uyarısında bulunuluyor. Lg ya da samsung kullanıcı kılavuzunda da yazıyor mu diye baktım ve orada da aynı uyarılar var. Kafam karışıyor açıkçası. Çünkü 3d tam gelişmemiş deniyor. Bu konuda deneyim paylaşımı da pek yapılmamış, çok memnunum diyen çok yok. Siz ne dersiniz 3d için tv yi değiştirmeye değer mi? Digituk hd kutum var bu arada. National geographic akşamları 3d yayın yaptığını görünce gaza geldim açıkçası. Görüş bildirebilecek birisi? Teşekkürler.

biraderde var ancak 10 dakkika bakabildim oda zaten 3d ozeligi kulanmiyor su an icin degmez

?

2914 Mesaj
9 Ekim 2012; 13:56:06 

digiturku içinde kampanyalarıyla satılan tüm arçelik ve beko tv lerin digiturk parasida içinde kanmayın derim :) ufak bi hesaplama ile olayı çözebilirsiniz..

siradan B42-LEP-6B model beko tv si 2 150 tl ye satılıyor 106 ekran, bu tv nin normal satışı 1500ü gecmememi gerekmekte

kalan 650 tl fark ta 12x55tl(digiturk ligtvli kamp. desen) =660tl yıllık digiturke vereceginiz para.. bu hesap bu kadar basit. türkiyede kimse kimseye bedavaya birsey vermez :))

japonyadan çek cumhr. gelen 106 ekran panasonic plasma veva samnsung veya lg 1500-1750 tl ye satilıp kar ettirdigine göre, ülkemizde üretilen bir tv 1500 tl ye neden satılamıyor mantıgıle yola cıkılırsa..

GALATASARAY
PLANETA TV 1080P
PDP 46ST30

2914 Mesaj
9 Ekim 2012; 14:04:22 

quote:

Orijinalden alıntı: nodar

Bir eklemede ben yapayım!

AzTv Azerbaycan Kanalı İtalya ligini veriyor biss keyi idman ile aynı ama keyi maç esnasında her kanala ayrı ayrı girilmesi gerek.

idman keyleri değişti bu ayın basında sıkıntı yaşayan oldumu?

GALATASARAY
PLANETA TV 1080P
PDP 46ST30

241 Mesaj
10 Ekim 2012; 17:38:25 

quote:

Orijinalden alıntı: hbasaran82

idman keyleri değişti bu ayın basında sıkıntı yaşayan oldumu?

Frekansı 10964 olarak değil 10965 frekansı ile ekleyin yeni şifreler;
Az tv
001fff 01 123456c96543219c
İdman
001fff 05 3453450034534500

Bu şifrelerle açılıyor hocam sıkıntı yok tekrar deneyin.

36 Mesaj
11 Ekim 2012; 18:33:37 

B40leg TV'sinde HD uydu alıcısında hangi kanalları HD Gösteriyor Bilginiz Varmı ?

241 Mesaj
12 Ekim 2012; 9:55:42 

quote:

Orijinalden alıntı: aysenbebe

B40leg TV'sinde HD uydu alıcısında hangi kanalları HD Gösteriyor Bilginiz Varmı ?

var,TRT1,TRT HD,ATVHD,ATVHABER

36 Mesaj
12 Ekim 2012; 13:46:42 

quote:

Orijinalden alıntı: medetres

var,TRT1,TRT HD,ATVHD,ATVHABER

Teşekkürler.

206 Mesaj
12 Ekim 2012; 14:03:24 

üç hafta kadar önce bir arçelik a32leg5b almıştım ve çok memnun kalmıştım. daha sonra aynı ürünün 3boyutu destekleyen modelinden sipariş verdim. üç boyutla ilgili deneyimim sadece mağazalardaki üç boyutlu tv'lere bulabilirsem gözlüklerle bakmaktı. Şimdiye kadar da teknosa ve mediamarkt'ta denemelerim oldu. Bu ürünü de dün denedim ve çok beğendim. iki boyutlu hd yayını üç boyuta dönüştürmesi çok güzeldi. Normal üç boyutlu tv'yi de sıkıntı yaşamadan izledim. denediğim videolar youtube da, size kılıç ve ok uzatan bir genç adamın videosu

http://www.youtube.com/watch?v=FSGfN9rr78Q

ve sörf ve kayak yapan gençlerin olduğu

http://www.youtube.com/watch?v=CDQ3rmEeKN8

videolar. Bunlar üç boyutlu özelliğine sahipler. İki boyutluyu üç boyutluya çevirerek izlediğim kanallar da, national geographic hd idi. akşam natio da biraz geç saatte yapılan 3d yayını deneyemedim. denedikten sonra bilgi veririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cemyisgolvey -- 12 Ekim 2012; 14:05:39 >

36 Mesaj
12 Ekim 2012; 16:00:20 

B40 Leg TV'si Normal kanal yayınını 3Dye çevirebiliyormu ?

241 Mesaj
12 Ekim 2012; 20:09:51 

beko 40 leg 3d modelse evet cihazda o özellik var convert ettiğinizde bir derinlik hissi veriyor lakin bundan fazla bir 3d özellik beklememek gerek(samsug lg vb içinde aynı şey geçerli) neticede 2d bir yayını upscale ediyor yani 3d ye çeviriyor o kadar basit olsaydı milyon dolarlık filmler 3d kamerayla çekilmez bu şekilde upscale edilirdi,anlıyacağınız cihazda bu özellikte mevcuttur kullanabilirsiniz

36 Mesaj
12 Ekim 2012; 20:33:36 

quote:

beko 40 leg 3d modelse evet cihazda o özellik var convert ettiğinizde bir derinlik hissi veriyor lakin bundan fazla bir 3d özellik beklememek gerek(samsug lg vb içinde aynı şey geçerli) neticede 2d bir yayını upscale ediyor yani 3d ye çeviriyor o kadar basit olsaydı milyon dolarlık filmler 3d kamerayla çekilmez bu şekilde upscale edilirdi,anlıyacağınız cihazda bu özellikte mevcuttur kullanabilirsiniz

Çok Teşekkür Ederim.

206 Mesaj
14 Ekim 2012; 16:35:34 

Selam, arçelik in a32lep6b model led tv sinin digiturk 3d kanalındaki 3 boyutlu görüntü performansının çok iyi olduğunu belirtmek isterim. ( Eşimin yorumu, bir pencereden bakıyormuşsun gibi, oldu) Tabi, şu an tek sorun 3d yayın yapan kanal sayısının neredeyse sıfır olması. Digiturkteki 399. Kanalda discovery kanalı yayın yapıyor ama aynı programları biraz döndürüp duruyorlar. Türkçe dublajı yok. Fakat görüntüler çok etkileyici, mağazalarda gördüklerimden çok daha iyi. Bence bunun kanalla ve 3d çekimle ilgili olduğu açık .

Gözlükler pasif. Gözümün şu an izlediğim yayında yorulmadığını söylemek isterim. Yu tüpteki videoların çoğunda gözlerimde bir zorlanma ve gerginlik hissettim. Bu da 3d deneyiminde yayının ve çekim tekniğinin, kalitesinin önemli olduğunu gösteriyor.

32inçlik 3d ve smart tv özelliği olan bir tv almak isteyene arçelik haricinde ağırlığı daha az olan(a32lep6b 12 kg - samsung un muadil modeli 6 kg) web tarayıcısı olan bir modelini öneririm. Arçelik te smart bölümünde almanca olan çok sayıda site bağlantısı var. yani bunun türkiye de bir anlamı yok. Samsung da ve lg de durum nedir acaba?

Bu arada 3d aldığıma memnunum. Tv nin 3d li olup olmaması kafa karıştırıcıydı çünkü bu konuda olumlu olumsuz çok sayıda şey söyleniyor internette.
Hd ve 3d yayınların artması dileğiyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cemyisgolvey -- 14 Ekim 2012; 17:00:31 >

241 Mesaj
14 Ekim 2012; 20:34:15 

quote:

Selam, arçelik in a32lep6b model led tv sinin digiturk 3d kanalındaki 3 boyutlu görüntü performansının çok iyi olduğunu belirtmek isterim. ( Eşimin yorumu, bir pencereden bakıyormuşsun gibi, oldu) Tabi, şu an tek sorun 3d yayın yapan kanal sayısının neredeyse sıfır olması. Digiturkteki 399. Kanalda discovery kanalı yayın yapıyor ama aynı programları biraz döndürüp duruyorlar. Türkçe dublajı yok. Fakat görüntüler çok etkileyici, mağazalarda gördüklerimden çok daha iyi. Bence bunun kanalla ve 3d çekimle ilgili olduğu açık .

Gözlükler pasif. Gözümün şu an izlediğim yayında yorulmadığını söylemek isterim. Yu tüpteki videoların çoğunda gözlerimde bir zorlanma ve gerginlik hissettim. Bu da 3d deneyiminde yayının ve çekim tekniğinin, kalitesinin önemli olduğunu gösteriyor.

32inçlik 3d ve smart tv özelliği olan bir tv almak isteyene arçelik haricinde ağırlığı daha az olan(a32lep6b 12 kg - samsung un muadil modeli 6 kg) web tarayıcısı olan bir modelini öneririm. Arçelik te smart bölümünde almanca olan çok sayıda site bağlantısı var. yani bunun türkiye de bir anlamı yok. Samsung da ve lg de durum nedir acaba?

Bu arada 3d aldığıma memnunum. Tv nin 3d li olup olmaması kafa karıştırıcıydı çünkü bu konuda olumlu olumsuz çok sayıda şey söyleniyor internette.
Hd ve 3d yayınların artması dileğiyle.

Türksatta 3d yayın yapan kanal var test de olsa şimdilik bedava tek o var frekans bilgileri ise;
12135 H (yatay) 9160 siz zaten digitürkten bahsettiğinize göre uydunuz türksatmı bilemiyorum ama verdiğim frekans ücretsiz ve 3 d dir bilginize

206 Mesaj
15 Ekim 2012; 0:30:34 

Medetres, bilgi için teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
15 Ekim 2012; 0:55:25 

Turkiye yayin sartlarinda her tv alinabilir bence...

Diger turlu bi yere kadar sen ugrasiosun ama sonra klasik tv izleyicisi gibi 380p kanald izleniyor.

2914 Mesaj
15 Ekim 2012; 14:22:12 

quote:

Orijinalden alıntı: PiLLiMunati

Turkiye yayin sartlarinda her tv alinabilir bence...

Diger turlu bi yere kadar sen ugrasiosun ama sonra klasik tv izleyicisi gibi 380p kanald izleniyor.

GALATASARAY
PLANETA TV 1080P
PDP 46ST30

117 Mesaj
17 Ekim 2012; 14:48:40 

Şu an Youtube sorunu yaşayan var mı arkadaşlar?

241 Mesaj
19 Ekim 2012; 8:40:41 

quote:

Orijinalden alıntı: Engin_Karakurt

Şu an Youtube sorunu yaşayan var mı arkadaşlar?

youtube Türkçe oldu,sorun derken ne gibi bir sorundan bahsediyorsunuz ?ben her zamanki gibi izliyorum bende sıkıntı yok

36 Mesaj
19 Ekim 2012; 17:34:12 

Tv kuruldu facebook'a gırmek ıstıyorum verılen sıteye gırıyorum hata verıyor facebook'da sorun nedir ?

206 Mesaj
19 Ekim 2012; 19:04:05 

youtüp'e girerken bazen sorun oluyor. benim yaşadığım şu: youtube'u seçmek için ok tuşuna bastıktan sonra ekran kararıyor ve youtube yazısı çıkıyor. normalde, yani sorun yokken, youtube yazısının altında beyaz bir çizgi çıkıyor ve o yarısına kadar kırmızı oluyor ve yutüp'e bağlanıyor. fakat, bazen bu alttaki beyaz çizgi çıkmıyor ve sadece youtube yazısı görünüyor. başka bir şey olmuyor. bu elektrik kesilmelerinden sonra olabiliyor: internet bağlantısı da yenileniyor, belki ondan olabilir. yani, modem de kapanıp açılıyor çünkü böyle bir şey olmamışken başka bir gün yeniden yutüp'e girmek istediğimde bir sorunla karşılaşmıyorum.

fakat anladığım kadarıyla, bu noktadan sonra şöyle üç beş dakika sonra tekrar denediğimde bağlantı gerçekleşiyor. bendeki durum bu.

aysenbebe, tv niz hayırlı uğurlu olsun. güzel günlerde kullanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cemyisgolvey -- 19 Ekim 2012; 21:51:28 >

36 Mesaj
19 Ekim 2012; 20:40:26 

TV'de yukarda Durduk yere bu çıkıyor bıdaha çıkmaması için ne yapmam gerek

0

Ekteki dosya (1)

241 Mesaj
19 Ekim 2012; 22:07:36 

quote:

TV'de yukarda Durduk yere bu çıkıyor bıdaha çıkmaması için ne yapmam gerek

0

televizyonunuz mağaza modunda şu an"mağazalarda özellik tanıtım amaçlıdır.Seçilmesi durumunda ekranın üst kısmında özellik logoları görüntülenir.Mağaza modundan çıkmak için kullanma kılavuzu 36.sayfayı okuyunuz

241 Mesaj
19 Ekim 2012; 22:11:48 

quote:

Tv kuruldu facebook'a gırmek ıstıyorum verılen sıteye gırıyorum hata verıyor facebook'da sorun nedir ?

evet bir hata oluştu tekrar deneyin der

36 Mesaj
19 Ekim 2012; 22:16:53 

Ben bunu nasıl yapıcam 36. sayfadan hiçbişey anlamadım :(

36 Mesaj
19 Ekim 2012; 22:18:58 

quote:

evet bir hata oluştu tekrar deneyin der

Bu mağaza modundan çıkmak için ne yapmam gerek anlatırmısınız

241 Mesaj
19 Ekim 2012; 22:32:15 

quote:

Bu mağaza modundan çıkmak için ne yapmam gerek anlatırmısınız

36.sayfa fabrika ayarları der dostum ,kurulum yapılırken muhtemelen hiçbir şey bilmeyen servis elemanı o modu seçmiştir,ya servisi ara anlat derdini yada ben becerebilirim derseniz"Menü" ^/v düğmesiyle fabrika ayarlarına dönüş seçip OK basın uyarı ekranında ..(Yeşil)düğmeye basın dil seçeneğinden sonra MOD seçeneğinde "EKO MOD " seçin ama unutmayın bu şekilde tüm ayarlarınız sıfırlanır yeniden kanal frekanslerı girmeniz gerekecek sonra ve tüm kişisel ayarlarınız tekrar güncellemeniz gerekecektir.yapmadan evvel bir daha düşünün derim .Kullanma kılavuzunu okursanız size yol gösterecektir.

36 Mesaj
19 Ekim 2012; 22:34:38 

Kanal Frekanslarını telefon ıle kaydetsem tekrar gırsem bırsey olurmu

117 Mesaj
20 Ekim 2012; 11:34:19 

quote:

youtube Türkçe oldu,sorun derken ne gibi bir sorundan bahsediyorsunuz ?ben her zamanki gibi izliyorum bende sıkıntı yok

Youtube logosu çıkıyor ve bağlanmıyor. Öylece kalıyor.

Diğersitelere bağlanıyor, sadece youtube bağlanmıyor.

241 Mesaj
20 Ekim 2012; 11:36:58 

quote:

Kanal Frekanslarını telefon ıle kaydetsem tekrar gırsem bırsey olurmu

oda olur yada otomatik arama yaptırırsınız o da olur internette türksat frekans listesi zaten mevcut oradan da faydalanabilirsiniz daha sonra sıralamayı kişiselleştirisiniz örneğin 1 numararaya trt1 17 numaraya atv falan gibi ses ve görüntü ayarlarını da tekrar gözden geçirisiniz

241 Mesaj
20 Ekim 2012; 12:23:30 

quote:

Youtube logosu çıkıyor ve bağlanmıyor. Öylece kalıyor.

Diğersitelere bağlanıyor, sadece youtube bağlanmıyor.

an itibarıyla tv.beko.com/fb/ adresinden facebook açılmıyor "hata " mesajı veriyor,youtube açılmıyor,picassabağlantı hatası veriyor,ibb ntv emek sepeti radyolar flicr ,havadurumu vb aktif

117 Mesaj
20 Ekim 2012; 13:18:15 

quote:

an itibarıyla tv.beko.com/fb/ adresinden facebook açılmıyor "hata " mesajı veriyor,youtube açılmıyor,picassabağlantı hatası veriyor,ibb ntv emek sepeti radyolar flicr ,havadurumu vb aktif

tv.beko.com/fb/ adresine pc den giriş yapılıp kod alınacak hocam,

Şimdi denedim pc den sayfa açılıyor.

36 Mesaj
20 Ekim 2012; 19:20:35 

quote:

tv.beko.com/fb/ adresine pc den giriş yapılıp kod alınacak hocam,

Şimdi denedim pc den sayfa açılıyor.

Olmuyor Hata Veriyor.

241 Mesaj
20 Ekim 2012; 19:49:03