Şimdi Ara

The Voidborn Saga (1/8)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
0
Favori
3.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kapkara bulutlar Bilgewater'in uzerinde geziniyorlardi. Gok gurultuleri ve simsekler , gelen buyuk firtinanin habercileriydi. Buyuk bir liman sehri olan Bilgewaterin sokaklarinda hickimse kalmamisti. Tek bir kisi haric... Kum renginde saclari koyu mavi gozleriyle Alicia, buyuk firtinanin yaklasiyor olmasina ragmen iskeleye oturmus , denizi seyrediyordu. Yagmur baslayana kadar denizi izlemeye devam etti. Deniz , bu hayatta en cok sevdigi seydi. Her gun her saat her dakika izlese yine de bikmazdi. Nese dolu biriydi Alicia ama istedigi zamanlarda cok sogukkanli olabiliyordu. Annesi elinde koca bir semsiyeyle cikip gelene kadar yagmur yagdiginin farkinda degildi. "Alicia ! Eve gel artik!" diye bagirdi Bayan Rosa. İskelede oturan kiz, annesinin sesini guclukle duyabilmisti. İstemeyerek de olsa ayaga kalkti ve annesinin yanina gidip semsiyenin altina girdi.  Eve girdiklerinde Alicia sirilsiklam bir haldeydi.  "Sana kac kere dedim degil mi?" Alicia guluyordu. "Ben denize gitmiyorum." dedi. "O, beni cagiriyor." Bayan Rosa , kizinin saclarini havluyla kuruturken derin bir ic cekti. "Sadece...korkuyorum kizim." dedi. "Senin de bir gun..." ama sozunu tamamlayamadan Alicia "Asla !" diye cikisti. "Seni asla birakmam." dedi annesine siki siki sarilirken. Sonra teninde bir islaklik hissetti. Gozyaslariydi bunlar... Sevgi gozyaslari. "Anne yapma." dedi Sari sacli kiz. Bayan Rosa gozlerindeki yaslari sildi. "Hadi ustunu degistir de bir bardak sicak cay ic. İcin ısınsın" Alicia hicbir sey soylemeden ust kata cikti. Üzerini değiştirirken aklı denizdeydi her zamanki gibi. Alicia'nin babası bir denizciydi. Düzenli olarak denize açılırdi.Tam bir deniz sevdalisiydi. Alicia bu askı babasından almıştı.Yine bir gun  denize açılmıştı Alicia'nin babası. Ama bir daha donmemişti. Aradan 5 yıl geçmesine ragmen hicbir haber alamamışlardı. Su... Onu, Alicia'dan almıştı. Fakat sari sacli kızın içindeki deniz tutkusu hiç sönmemişti. Aksine babasını ondan alan denizin, onu geri getireceğine de inanıyordu. İste her gün denizi izlemesinin bir diğer nedeni de buydu.Babasını bekliyordu...

Not: CoolStorylerimin devamı gelecektir. Ve yabancı klavye için kusura bakmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RuneForce -- 27 Şubat 2012; 23:25:35 >

• Mobilde olduğum için şıp diye okudum. Anlatım çok başarılı. Tahminim kızın babası gp veya kassadin
  • Babası gankplank ise baştan bilelim Devamını bekliyorum
  • Yorumlar için teşekkürler arkadaslar elbet devamı gelecek sizden ilgi gördükçe :)
  • Baya güzelmiş.
  • Yorum yapın beyler :((
  • Babası belirsiz,bak sen Bayan Rosa'ya..
    Senin baban bir melekti,yavrum...
  • Babası gp onu biliyoruz :) Ayrıca gp ölürse film biter başrol :) Başka tüyo yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krofessional

Babası gp onu biliyoruz :) Ayrıca gp ölürse film biter başrol :) Başka tüyo yok.

Babasi Mister Fortune
  • Babası miss fortune???????? :S
  • gp bekar ki lan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RuneForce

quote:

Orijinalden alıntı: Krofessional

Babası gp onu biliyoruz :) Ayrıca gp ölürse film biter başrol :) Başka tüyo yok.

Babasi Mister Fortune

aynı anda yazıyoduk sanırım :) ben geç göndermişim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ölüm Lokumu

gp bekar ki lan.

Geçende izdivaça çıktı izlemedin mi ?
  • Kızın Miss Fortune olma ihtimali de var. Alicia Fortune
  • gp ye bak sen kizi bile varmis
  • O gun limana yanasan bir korsan gemisinin icinden bir kadin iner. Herkes saskindir cunku ilkkez bir kadinin korsan gemisine kaptanlik yaptigina sahit olmuslardir. Kadin gemiden iner inmez gozleri birilerini arar. O kadar asabidirki onunde duranlari itip kakarak ilerler. Yanindaki kendi gibi adamlari ile ilk bulduklari meyhaneye girerler.
    Kadin yine asabi tavirlar ile seslenir "Nerde bu lanet olasi hanin sahibi?" o sirada iri cussesi ve kizil sakallari olan hanci Gragas hic tipini sevmedigi bu adamlara bulasmamak icin istifini bozmadan oturmaya devam eder. Goz ucuyla barin onundekilere isaret verir ve iceriden hafif kisaboylu kambur bir adam avuclarini ovusturarak kosagelir. Kadina dogru yaklasir ve "buyrun efendim. hanimiz izmetinizdedir" der titrek bir sesle. Kadin yanindaki tayfasini siaret ederek "bu adamlari doyur" der ve ona birinin yerini sorar.
    Kadin asabi ses tonunuyla kucuk bir kizi olan ve adi Rosa olan kadinin yerini sorar. Bunu duyan Gragas sasirir ama yine istifini bozmaz lakin yabancilara kulak kesilir. Kadinin ses tonundan kotu bir seyler pesinde oldugunu anlamistir. Kadin adinin Miss Fortune oldugunu soyler ve yanindaki adami hirpalamaya baslar. Adam bilmedigini deflarca soylemesine ragmen anlamaz hirpalamaya devam eder. Cevap alamayacagini anlayinca MF, birkac adamiyla disari cikar ve sinirle aramaya devam eder.
  • teorim yattı

herneyse güzel olmuş devamını bekliyoruz

edit: yazarın değiştiğini bile farketmemişim

teorim devam ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Necrolex -- 21 Kasım 2011; 10:10:45 >
  • Ben trolledim bana bakip hikayeyi yargilamayin. Birazdan 2 kadinin 1 erkek icin savasina sahne olacak bu baslik :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gurcellonline

O gun limana yanasan bir korsan gemisinin icinden bir kadin iner. Herkes saskindir cunku ilkkez bir kadinin korsan gemisine kaptanlik yaptigina sahit olmuslardir. Kadin gemiden iner inmez gozleri birilerini arar. O kadar asabidirki onunde duranlari itip kakarak ilerler. Yanindaki kendi gibi adamlari ile ilk bulduklari meyhaneye girerler.
    Kadin yine asabi tavirlar ile seslenir "Nerde bu lanet olasi hanin sahibi?" o sirada iri cussesi ve kizil sakallari olan hanci Gragas hic tipini sevmedigi bu adamlara bulasmamak icin istifini bozmadan oturmaya devam eder. Goz ucuyla barin onundekilere isaret verir ve iceriden hafif kisaboylu kambur bir adam avuclarini ovusturarak kosagelir. Kadina dogru yaklasir ve "buyrun efendim. hanimiz izmetinizdedir" der titrek bir sesle. Kadin yanindaki tayfasini siaret ederek "bu adamlari doyur" der ve ona birinin yerini sorar.
    Kadin asabi ses tonunuyla kucuk bir kizi olan ve adi Rosa olan kadinin yerini sorar. Bunu duyan Gragas sasirir ama yine istifini bozmaz lakin yabancilara kulak kesilir. Kadinin ses tonundan kotu bir seyler pesinde oldugunu anlamistir. Kadin adinin Miss Fortune oldugunu soyler ve yanindaki adami hirpalamaya baslar. Adam bilmedigini deflarca soylemesine ragmen anlamaz hirpalamaya devam eder. Cevap alamayacagini anlayinca MF, birkac adamiyla disari cikar ve sinirle aramaya devam eder.

evet o
  • güzelmiş devamını bekliyoruz :)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.