Şimdi Ara

Motorola, Facebook odaklı cep telefonu geliştirdi; İşte MotoKey Social

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
9.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Haftalar önce en büyük sosyal ağ ve paylaşım sitelerinden Facebook'un, dünya çapında 750 milyonu aşkın üyeye sahip olduğu açıklanmış; sitenin bu kadar popüler olması belli başlı cep telefonu üreticilerinin dikkatinden kaçmamıştı. INQ ve HTC firmalarının ardından Motorola da Facebook tutkunlarını hedef alanlar kervanına katıldı.

Motorola EX225 MotoKey Social'ın fiziksel özelliklerine baktığımızda 105.5 mm uzunluğunda, 60 mm genişliğinde, 9.98 mm kalınlığında ve yalnızca 87 gram ağırlığında tasarlandığını görüyoruz. QWERTY klavye donanımı ile 2.4-inç boyutunda - 320 x 240 piksel (QVGA) çözünürlüğünde dokunmatik kapasitif ekranı bir araya getiren cep telefonu, dört band GSM (850, 900, 1800, 1900 MHz) şebekesi ve çift band (850, 900 MHz) WCDMA alt yapısı desteği sunuyor.

Wi-Fi 802.11 b/g ve Bluetooth 2.1 gibi kablosuz bağlantı teknolojilerini bünyesinde barındıran MotoKey Social'ın 64 MB RAM'i ve 128 MB ROM'u (50 MB'ı kullanılabilir) bulunuyor. Kapasite microSD kartlar aracılığıyla 32 GB'a kadar arttırılabiliyor. 3 megapiksel çözünürlüğünde fotoğraflar çekebilen ve 910 mAh'lik bataryayla gelen cep telefonu üzerinde Facebook'a erişim için kısayol tuşu konumlandırılmış. Bu tuş sayesinde doğrudan Facebook hesabınıza erişebiliyorsunuz, fotoğraflarınızı veya girdiğiniz siteleri arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz.

Motorola MotoKey Social'ın fiyatı hakkında ise bilgi bulunmuyor.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Motorola MotoKey Social
    Motorola MotoKey Social
    Motorola MotoKey Social

• Hayatta almam.
  • Boşa çıkarılmış bi alet
  • Zaten facebook kullanmıyorum.Ne yapayım bunu
  • Sözkonusu facebook'sa benim telefonda tek tuşla giriyor bu siteye.Bu telefonun tek ilgi çeken yanı hem dokunmatik hemde kalvyeli olması.
  • 10 tane satmaz
  • Çok dandik gözüküyor özellikleri de iyi değilmiş.
  • Bu nedir arkadaş böyle, hesap makinası gibi...
  • tasarımı çok kötü ya biraz görsellik yapsalarmış keşke :)
  • Motorola'ya yakışmış böyle saçma tasarımlı telefon üretmek.
  • Kim ne derse desin Motorola

• çok gereksiz, sırf facebook için telefon mu alınır normal telefondan girilmiyor sanki, ekstra masraf. tasarımıda güzel değil.
  • Üzerinde "f" butonu olması telefonu özel kılmıyor, her akıllı telefon zaten girebiliyor Facebook'a. Facebook odaklı olmasını göz ardı ederek, muadili modellerden ucuz veya onlara yakın bir fiyattan piyasaya sunulursa tercih edilebilir. Ama muadillerinden pahalı olursa sırf "f" butonu için fazladan para ödemek saçma olur diye düşünüyorum.
  • Çok basit bir tasarımı var.Sadece sosyal medya odaklı bir telefon ben fazla iş yapacağını düşünmüyorum.
  • elektronik malzeme ısrafı
  • sadece telefonu tasarlayan adamın akrabaları alır
  • motorola bu telefonla kasıp kavurur gibi geliyor bana bence süper herkes alır , türkiyeye ne zaman gelecek acaba 1500+ olur heralde fiyatı
  • Androidli değildir herhalde.64 MB ramle android açılmaz çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aboxzux

Androidli değildir herhalde.64 MB ramle android açılmaz çünkü.

adam haklı beyler
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.