Şimdi Ara

Biostar'ın X79 çipsetli yeni anakartı gün ışığına çıktı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

X79 çipsetli yeni anakartı görünen üreticilerden biri de Biostar oldu ve firmanın TPower X79 isimli yeni modeline ait detaylar ortaya çıktı. Tasarım olarak TPower serisinin mevcut modelleriyle büyük benzerlikler taşıyan anakart, LGA20111 soket yapısına sahip olan Sandy Bridge-E kod adlı yeni nesil Core i7-3000 işlemci ailesine destek sunuyor.

Dört adet DIMM slotuna sahip olan ve 2400MHz'e kadar dört kanal bellek desteği sunan anakart üç adet PCIe x16 slotuyla geliyor ve hem AMD Crossfire hem de Nvidia SLI teknolojilerine destek veriyor. Depolama sürücüleri ve benzeri donanımlar için 6'sı SATA-III ve biri SATA-II olmak üzere toplamda 7 adet SATA portu ile donatılan anakart üzerinde ayrıca 6 adet USB 3.0 portuna, Gigabit Ethernete, 7.1 kanal ses desteğine ve bir adet eSATA portuna yer veriliyor:

Profesyonel kullanıcılar ve hız aşırtma tutkunları için debug LED ve güç-reset-clear cmos butonları ile gelen TPower X79'da pasif soğutma çözümüne yer verildiğini görüyoruz. Bu ayın ortalarına doğru lanse edilecek LGA2011 platformuyla birlikte pazara sunulması beklenen Biostar TPower X79 için henüz açıklanmış herhangi bir fiyat bilgisi bulunmuyor. 

• Güzel karta benziyor biostar markası biraz itici gelmiştir hep bana
  • Foxconn'un amiral gemisinden daha hoş geldi bana.
  • Gerçekten güzel olmuş, biostara hep sempati duymuşumdur. Ama dersenizki alır kullanırmısın? Orda biraz düşünürüm.
  • Güzel ama remleri neden öyle yapmış fanı ne tarafa çevirecen üst sğutma çok kaba olmuş ama görüntüsü kadar fazla kötü değildir performansı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MÜŞAVİR

Gerçekten güzel olmuş, biostara hep sempati duymuşumdur. Ama dersenizki alır kullanırmısın? Orda biraz düşünürüm.

Sen "Yetkili Abi" olmamış mıyıdn ? İstifa falan mı ettin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 2 Kasım 2011; 11:47:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MÜŞAVİR

Gerçekten güzel olmuş, biostara hep sempati duymuşumdur. Ama dersenizki alır kullanırmısın? Orda biraz düşünürüm.

hocam bence önyargıları kırmak için kullanmak lazım.Ben kullanıyorum 3 adet işletmemde biostar anakartlı sistem var.f/p ürünü ve çok iyi.Sıkıntı yok kaç zamandır.Kendime özel yeni sistem kuracak olsam biostar alırım ve düşünüyorumda
  • Sogutucuların Tasarımını Hiç Beğenmedim çok eksik yönü var bence
  • pcb rengi siyah olsa daha karizmatik görünür
  • Ucuz olsa da alsak
  • Allah'ım renge bak yaa. Çok aramışlar mı acaba...
  • huh 16 pin işlemci güc girişi... 2400mhz ram frekans destegi...
  • selamün aleyküm
  • anakartin tasarimi süper renkler ve zevkler tartışılır. İşlemcinin anakart ortasına katılması hoş. Devasa büyüklükteki bir çok fanlı soğutucu ve sıvı soğutucu rahatla kullanabilirsiniz. Anakart chipsetine soğutucu takması sorunlu olacağı kesindir. 30 cm büyük ekran kartlarını kullancağınız da anakart üzerine extra soğutucu kullanılmayacaktir. profesyonel pc kullanmam diyorsanız. Detaya girmeden yüzeysel f/p bakmak gerekecek. Fiyat olarakta diğer markalardan ucuz olacağı kesin.
  • 775 sokette P45 çipsette o.c rekoruna imza atan anakartı var arkadaşlar, AM3 sokette 785g çipsette de çok iyi ürünleri var ve uygun fiyatlı, düzgün servis verilirse alınabilir bir markadır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.