Şimdi Ara

GOD OF WAR ASCENSiON (PS3 ANA KONU) CIKIS TARiHi 13 MART (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.518
Cevap
14
Favori
146.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun hangi zamanda geçiyor ? GOW 3 sonrası olamaz trailerda Zeus, Herkül ve Ares vardı. Çok öncesinde de geçmiş olamaz çünkü Kratos ailesinin beyaz külleri üstüne sürülmüştü gameplayde. Bilen var mı, ben duymadım hiç geçtiği zamanı.
  • Prologue bu öncesinde geçiyor herşeyin öncesi kratosun bebelac yediği yıllar:
  • Söylenene göre hikaye Kratos'un ailesini öldürüp lanetlendikten 6 sonrasında geçecek. Büyük ihtimal ailesini öldürüp Ares ile olan bağını koparmasını ve sonrasını anlatacak gibi
  • Oyunun başlangıcı God of War III'ün sonrasından devam edebilir. Nasıl ki ilk oyunda oyunun sonundan başlayıp kendini uçurumdan aşağıya bırakırken biz o sırada flashbacki oynuyorsak Ascension'da aynı şekilde başlayabilir. Ayrıca yapımcıların dediğine göre bu oyun serinin nasıl devam edeceğini veya edebileceğini bizlere gösterecek.
    Bunun yanında şöyle bir şeye hiçkimse hayır demez sanırım.
     GOD OF WAR ASCENSiON  (PS3 ANA KONU)  CIKIS TARiHi 13 MART
    resim fanart olsa da bence atmosfer harika görünüyor.

Son bir ekleme. Godofwar.com sitesindeki webcomic oyunu olan rise of the warrior'ın ikinci bölümü çıkmış. Bulmacaları çözerek Ascension'daki multiplayer karakterinizin o konuma nasıl geldiğini eğlenceli bir şekilde çözebilirsiniz.

Not olarak: Oyunda iki takım var ve kazanan taraf betaya psn plus olup olmaması farketmeksizin erken katılacaklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tuomir -- 15 Kasım 2012; 16:01:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: CLAIRV0YANT

Oyunun başlangıcı God of War III'ün sonrasından devam edebilir. Nasıl ki ilk oyunda oyunun sonundan başlayıp kendini uçurumdan aşağıya bırakırken biz o sırada flashbacki oynuyorsak Ascension'da aynı şekilde başlayabilir. Ayrıca yapımcıların dediğine göre bu oyun serinin nasıl devam edeceğini veya edebileceğini bizlere gösterecek.
    Bunun yanında şöyle bir şeye hiçkimse hayır demez sanırım.
     GOD OF WAR ASCENSiON  (PS3 ANA KONU)  CIKIS TARiHi 13 MART
    resim fanart olsa da bence atmosfer harika görünüyor.

Son bir ekleme. Godofwar.com sitesindeki webcomic oyunu olan rise of the warrior'ın ikinci bölümü çıkmış. Bulmacaları çözerek Ascension'daki multiplayer karakterinizin o konuma nasıl geldiğini eğlenceli bir şekilde çözebilirsiniz.

Not olarak: Oyunda iki takım var ve kazanan taraf betaya psn plus olup olmaması farketmeksizin erken katılacaklar.

hocam gerçekten bu tarz bir falshback olursa bomba olur ,god of war günümüzde hala beni heyecanlandıran nadir oyunlardan.

• God Of War Katliam Tarihi Ve Bütün Karakterler.....

God Of War Katliam Tarihi---

Medusa-Kafası itinayla koparıldı.
    Hydra-Kafası koparılmasa bile vahşice öldürdük.
    İkarus-Kanatlarını koparttık ve kendimize monte ettik
    Great Minatour-İlk oyunda metalden yapılmış büyük öküz ( adını bilmiyorum kapıya zımbalamıştık )
    Ares-Savaş tanrısı olarak bizi biz yapan adamı vahşice öldürdük.
    Colossus of Rhodes-2.ci oyunda Athenanın karşımıza çıkardığı Colossus.(kendisi rodos heykeli olarak bilinen helios heykeli
    Kraken-gene hakettiğini buldu ve tarafımızdan katledildi.
    Sisters of Fate-her ayrı kardeşi vahşice öldürdük ama sonuncusu olan Klothoyu keskin bıçağı saplamak suratiyle katlettik.
    Prometheus-zeusun işkencesinden kurtarıcaz derken herifi cayır cayır yaktık..
    kronos:Büyük titanı çenesine bağlı olduğu sert kayayı saplayıp ardından blade of olympus ile kafasına kılıcı sokarak yaşamına son verdik.
    Helios-Güneş tanrısının kafasını ellerimizle kopartmak suratiyle kafasını bir oyun boyu yanımızda dolaştırdık.
    Hermes-tanrıların habercisinin o hızlı koşmaya yarayan ayakkabıları için canlı iken bacaklarını kestik.
    Posedion-bize oyun başında yarattığı zorluğun hesabına iyice bir dövüp sonra gözlerini oyup boynunu kırıp denize atmıştık
    Athena-zeusu korumak isterken fedakarlık yapıp kılıcımızın tadına bakıp zeusa çok değil az bir süre kazandırmıştır.
    Hades-kendi cehenneminde bütün ruhların öcünü alırcasına vücüdundan bir kaç parça kopartıp sonra kaskını kafasından söküp ruhunu emip styx nehrindeki yaratıklara karşı çaresiz bıraktık.
    Karısı ve Calliope-kratosun karısı ve kızıda blade of chaosun tadına bakmıştır..maalesef
    Persephone-hadesin karısı olan persephone bize coo oyununda kazık atmış güçlerimizi çalmaya ve atlası tanrılara karşı kışkırtmaya çalışmış fakat ruh tarlasında iki üç ruh öldürünce güçlerimizi kazanıp duvara poster yapmak suretiyle öldürdük.
    Atlas-3.cü oyunda zincirlerin altına üstüne çıkıp indiğimiz sahnede suratımıza şaplağı indirmeye çalışmış fakat o da blade of olympus'un tadına bakmıştır.ölüp ölmediği kesin değildir.
    Gaia-aslında pek kötülük etmemiştir bize fakat yanlış yanlıştır.önce elini kesip sonra kalbine zeus a sapladığımız blade of olympus ile kalbine darbemizi indirdik ve onuda paramparça ettik.
    Hercules-Herakles-Herkül--bir diğer kardeşimiz olan herkülü anası heranın gazına geldiğini anlatmaya çalışsakta anlamamıs ve kendisinden çaldığımız Nemean Lion ile beraber tabiri caizse duvardan duvara çalıp suratını asfalt ile dümdüz edene kadar dövüp paramparca olmuş suratına aldırmadan kanalizasyona atmışızdır.
    Hera-Kızımız gibi olan pandoraya ağır küfür etmiş ve delikanlılığın kitabını parçalamamıza neden olup boynunu kırıp yere çalmamızla ölmüştür.
    Kratosun Annesi-Demiosu kurtaralım diye bizden yardım istemiş fakat değişik bir yaratığa dönüşüp kendisini bize öldürtmüştür..
    Demios-GoS oyununda kardeşimiz olan demios bizim tarafımızdan ölmemiştir fakat başta türk filmi tarkan ve ağabeyi tan'ın kavgasını bize tekrar yaşatıp kendisini kurban etmiştir.
    Thanatos-Korku tanrısı da gos oyununda demiosu öldürüp ben sizin dayınızım anneni öldürdün diye bize diklenmiş fakat ağzının payını almıştır.
    Kral midas-dokunduğu herşeyi altına çeviren abimizi lavların içine atıp lavları ve kendisini altına dönüştürüp bir gram altın almayıp onu orada heykelleştirip öldürdük.
    Cerberus-Hadesin 3 başlı köpeğini birçok oyunda farklı modelde karşımıza çıktı fakat hepsinde de 3 başını da kesip öldürdük.
    Daedalus-labirentin mucidi ve mimarı olan ve aynı zamanda ikarusun babası olan elemanı önce oğlun geldi diye heveslendirip sonra oğlun öldü amca die kedere mahkum ettik.intihar etmiştir..sayemizde
    Perseus-bize görünmezliğini kullnarak saldırmış fakat alet edevatını elinden alıp parçalayarak onuda bir zincir ucundaki bıçağa geçirip sallandırdık.
    Hephaistos-bizi o kıt aklıyla kandırmaya çalışmış fakat verdiğimiz elektrikle afallayıp demir ocağındaki sivri demiri saplayıp ağzından salyalar akıtarak geberen şahıs.
    Afrodit-çok ayıp şeyler çoookkkk
    Pandora-bize umut hakkında şamarlayan ve kendisini bizim için feda edendir..Hephaistos'un manevi kızıdır.
    Eos-heliosun kız kardeşidir.sanırım hiç dokunmadığımız nadir karakterlerdendir.
    Morpheus-Uyku ve sis tanrısıdır.coo oyununda heliosu kurtarıp otomatikman yok olan tanrıdır.hiç görmedik
    Epimetheus-3cü oyunda posedionun vurup denize atıp öldürdüğü kaya titanı
    Typhon-2ci oyunda pegasusla mağarasında uçup gözünden okunu aldığımız yaraladığımız ama öldürmediğimiz titan.
    Theseus-2ci oyunda adayı çeken atların koruyucusu eli mızraklı sakallı eleman..döve döve öldürüp yere serdiğimiz arkadaş.
    Euryale-2ci oyunda kafasını kopardığımız medusaların en büyük ablası.
    Peirithous-hadesin persephoneye aşık olan düşmanı ve ağaçtan koltuğa oturttuğu adamımız.kendisini 3 başlı ateş tüküren cerberus ile canlı canlı yakarak okunu almıştık.
    Barbarian King Alrik-hani kratosu öldürürken kratosun''aresss..destroy my enemy and my life is yours diyipte kafasını kestiğimiz ve 2ci oyunda hadesle anlaşıp bizi öldüremeden öldürdüğümüz sakallı barbar.
    Boat Captain-ilk oyunda hydra nın bogazından aşagı attıgımız,cehennemde suratına tekmeyi atıp aşağı gönderdiğimiz,2ci oyunda ise king alrik'in spamladığı ve gene öldürdüğümüz eğlenceli eleman..hani şu''noo you again noooo''diye kaçan arkadaş..
    Pers Kralı-hani bize coo ta para pul kadın ne istersen veririm yeterki beni öldürme diyen ve attica saldırısının baş kahramanı..kafasını hazine sandığı ile ezerek öldürdük.
    ZEUS-en kral düsmanımız..2ci oyunda athena sayesinde kurtulan,3te az biraz dövüp gaia nın kalbindeki sahnede döve döve döve gaia nın kalbine kılıcımızla sapladığımız ama sonra korku ile dirilen ve iki üç kılıç darbesi sonrası çıplak elle döve döve ağzını burnunu kırdığımız tanrıların kralı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legardus -- 23 Kasım 2012; 21:59:05 >

• Artık sıkıldık Yunan'lardan?Mısır olsa harika olur,İskandilavdan daha popüler ve daha geniş ancak nasıl bağlıycaklar görüzcez
  • İnternette demo sürümü düşmüş :S Cfw liler yaşadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: sagropa

İnternette demo sürümü düşmüş :S Cfw liler yaşadı

ne diyelim darısı bizim başımıza
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vito-Scaletta

quote:

Gelmez dostum. Demoyu oynamak istiyorsan bir tane bluray film vardı adını unuttum. Onu alman lazım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Vito-Scaletta

quote:

Gelmez dostum. Demoyu oynamak istiyorsan bir tane bluray film vardı adını unuttum. Onu alman lazım

Total Recal diye hatırlıyorum.
  • yeni bilgiler deteylar ne zaman geliyor bilgisı olan varmı?
  • total recall bluray amerika psnde çıkmış gow demosu varmıdır acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kutillo -- 28 Kasım 2012; 0:43:02 >
  • CFW'li arkadaşlardan demoyu oynayıp bitiren varsa görüşlerini almak istiyorum oyunla ilgili.

demo için link isteyenler pm atsınlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tuomir -- 28 Kasım 2012; 0:51:41 >
  • yeni video filan yok mu arkadaşlar. ben bir tane gördüm. e3 de başka görmedim de .
  • bluray filmi almak dışında demoyu oynamanın yolu yokmu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dante06

bluray filmi almak dışında demoyu oynamanın yolu yokmu?

Bluray filmi alan birini bulup. Psnisini istersen olur ancak...
  • Oda 18 aralikta cikiyormus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir ara serisini alıp oynayacam hepsininbir arada olduğu bir seri vardı diymi
  • arkadaş korsanı daha önce düşüyor var mı böyle birşey ? sonra da orjinal kullanmayana sövülüyo buralarda.
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.