Şimdi Ara

GOD OF WAR ASCENSiON (PS3 ANA KONU) CIKIS TARiHi 13 MART (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.518
Cevap
14
Favori
146.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: I-C-O

quote:

Orijinalden alıntı: CLAIRV0YANT

PS2'nin son demlerinde PS3'ün başlarında oynayacak pek bir oyun yoktu ve biz bazı merlinin kazanından oyuncular ile nur (No Upgrade Run) mod denen bir olaya sarmıştık GOW I ve II'de.
    Hiçbir şekilde silahlarını, mananı ve can barını upgrade etmeden oyunu bitirmen gerekiyor bu modda. Fakat bitirmek gerçekten saç baş yolduracak cinsten bir olaydı bizim için. Bunun bize hiçbir artısı olmadı desem yalan olur çünkü sağlam refleksler kazandırdı her birimize ve gerçekten çok iyi birer god of war oyuncusu olduğumuza inanıyorum.

Eğer gerçekten iyi bir god of war oyuncusu isen oyuna zor modda başlamanı tavsiye ederim çünkü normal modda neredeyse kare kare üçgen ile oyunu biraz zorlansan da rahatlıkla bitirebiliyorsun.

Maşallah.
    Ağa ben şimdi oyunları genelde zor modda bitiririm. (Referansım: Trophy listem. )
    Ama Gow bazen delirtiyor. Nasıl desem Shadow of Rome gibi insan vs insan oyunları en zor modda bitirmeyi severim, kalkan ve kılıçla stratejik saldırılabilir. Ama Gow serisinde savunmaya geçmekte işe yaramıyor pek.
    Mesela o yılan teyze hanım kızım "DAŞ DAŞ" ışınlarını yolladığı zaman kaçışmak gerekiyor o kan karnavalında.
    Kalabalık düşmanlar arkadan saldırabiliyor savunma da olsak bile. Daha çok var.
    Gow 1-2 ve 3'ü de zor modda bitirmiştim, beni deli eden Gow 3'te ki sarkan ak sakallı
    />
    sarkık dedeydi.
    Yeni Gow oyununda biraz strateji olsun isterim, o zaman ölüm gibi olan "En zor" modda da zevkle oynarım.

God of War II III'e göre bir nebze yavaştı ve düşmanlar atak yapmadan önce belirli bir strateji belirleyebiliyordun. Fakat üçüncü oyunla birlikte oynanış bir nebze olsun daha da hızlandığı için zorluk çekmemiz çok normal.
    Bahsettiğin yerde üç ayrı özellikte düşman tipi vardı ve her birine o özel saldırısını yapmamak için fırsat vermemek gerekiyordu. Bu da hızlandırılmış oyunda gerçekten çok zor bir şey. Yalnız üçüncü oyunun en zor yerine çoğu kişi Cerberus ile Satry'lerle dövüştüğümüz yer diyor.

• quote:

God of War II III'e göre bir nebze yavaştı ve düşmanlar atak yapmadan önce belirli bir strateji belirleyebiliyordun. Fakat üçüncü oyunla birlikte oynanış bir nebze olsun daha da hızlandığı için zorluk çekmemiz çok normal.
    Bahsettiğin yerde üç ayrı özellikte düşman tipi vardı ve her birine o özel saldırısını yapmamak için fırsat vermemek gerekiyordu. Bu da hızlandırılmış oyunda gerçekten çok zor bir şey. Yalnız üçüncü oyunun en zor yerine çoğu kişi Cerberus ile Satry'lerle dövüştüğümüz yer diyor.

Aynen reis, güzel özetlemişsin.
    Cerberus'u yazmayı unutmuşum. Orada da epey takılmıştım. Youtube videolarını izleye izleye geçmiştim.

• God of War Ascension Demosu Filme Özel Sunulacak

Sony, Resistance 3 ile başlattığı pazarlama stratejisini God of War Ascension ile devam ettiriyor. Firma, PS3'ün merakla beklenen oyunlarından God of War Ascension'un demosunu, filmi satın alanlara özel olarak hediye edecek.

Yapılan açıklamaya göre 18 Aralık itibariyle rafları süslemeye hazırlanan Total Recall'in Blu-ray sürümünü satın alanlar, God of War Ascension'un E3 2012 fuarında gösterilen demosunu da oynamaya hak kazanacak. Geçtiğimiz sene Resistance 3'ün demosu da, Battle Los Angeles'ın Blu-ray sürümünü alanlara hediye edilmişti. 

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-God_of_War_Ascension_Demosu_Filme_Ozel_Sunulacak-31810.htm

GOD OF WAR ASCENSiON  (PS3 ANA KONU)  CIKIS TARiHi 13 MART

• Bari alınabilir bir film ile satsaydılar hocam. Total Recall gibi bir filme 30-40 tl vermek (gow demosu için bile) çok gereksiz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: I-C-O

quote:

PS2'nin son demlerinde PS3'ün başlarında oynayacak pek bir oyun yoktu ve biz bazı merlinin kazanından oyuncular ile nur (No Upgrade Run) mod denen bir olaya sarmıştık GOW I ve II'de.
    Hiçbir şekilde silahlarını, mananı ve can barını upgrade etmeden oyunu bitirmen gerekiyor bu modda. Fakat bitirmek gerçekten saç baş yolduracak cinsten bir olaydı bizim için. Bunun bize hiçbir artısı olmadı desem yalan olur çünkü sağlam refleksler kazandırdı her birimize ve gerçekten çok iyi birer god of war oyuncusu olduğumuza inanıyorum.

Eğer gerçekten iyi bir god of war oyuncusu isen oyuna zor modda başlamanı tavsiye ederim çünkü normal modda neredeyse kare kare üçgen ile oyunu biraz zorlansan da rahatlıkla bitirebiliyorsun.

Maşallah.
    Ağa ben şimdi oyunları genelde zor modda bitiririm. (Referansım: Trophy listem. )
    Ama Gow bazen delirtiyor. Nasıl desem Shadow of Rome gibi insan vs insan oyunları en zor modda bitirmeyi severim, kalkan ve kılıçla stratejik saldırılabilir. Ama Gow serisinde savunmaya geçmekte işe yaramıyor pek.
    Mesela o yılan teyze hanım kızım "DAŞ DAŞ" ışınlarını yolladığı zaman kaçışmak gerekiyor o kan karnavalında.
    Kalabalık düşmanlar arkadan saldırabiliyor savunma da olsak bile. Daha çok var.
    Gow 1-2 ve 3'ü de zor modda bitirmiştim, beni deli eden Gow 3'te ki sarkan ak sakallı
    />
    sarkık dedeydi.
    Yeni Gow oyununda biraz strateji olsun isterim, o zaman ölüm gibi olan "En zor" modda da zevkle oynarım.

kesinlikle doğru chaos modda ne zor yerleri geçtim günlerce bazı zor bölümlerde kafa patlattım fakat bahsettiğin yeri normal şartlarda geçmek imkansız,bi kurnazlığını bulmak gerek onuda çok uğraşmama rağmen bulamadım,diğer türlü geçmeye çalışmak akıl sağlığı için iyi değil

• Videoyu izledim Kratos'u seslendirdiği bal gibi açık.Bakalım nasıl olmuş orda bi kuple konuşuyor aslında fena uymamış ama ben orjinal kratos'tan vazgeçemem
  • god of war 3 kadar iyi olamaz bence, normalde fps oynayan biriyim bana ps3'ü aldıran gow 3 oldu. eğer bir başarı yakalayacaksa bu gow 3'ün meyvesini toplamak olur. mesela oyun çıktıktan sonra 10 üzerinden 4 alsa bile gow 3 hatrına meraktan bile alırım

• GameStop include a King Leonidas multiplayer skin

GOD OF WAR ASCENSiON  (PS3 ANA KONU)  CIKIS TARiHi 13 MART

quote:

God of War: Ascension pre-orders at GameStop will net players King Leonidas from 300 himself as a multiplayer character. This is Sparta, after all.
  • Site yenilenmiş ve Rise of the Warrior diye bir sosyal oyun eklenmiş. Webcomic şeklinde ilerliyor ve bulmacaları çözmeye çalışıyorsunuz.
  • türkçe alt yazı olsun yeter bizim için. heyecanla bekliyoruz.
  • Sırf türkçe dil desteği var mı diye beklemek için pre-order yapamamak ne kötü bir şeydir arkadaş ya
  • Ares trailer geldi. God of War III'te Hercules ile kapıştığımız yerde ikinci multiplayer haritası sanırım. Hercules'in de orada olması akla çeşitli teoriler getirmiyor değil.

http://www.gametrailers.com/videos/drwt6k/god-of-war--ascension-exclusive-ares-trailer
  • serinin en iyisi geliyor bence yetkililer türkçe çalışmalar varmı yokmu biraz bilgili verseler iyi olacak, yeni single trailer ıda gelsede heyecanlansak son durum nedir acaba çıkışiyla patlama yapacak yıne.
  • quote:

Ares trailer geldi. God of War III'te Hercules ile kapıştığımız yerde ikinci multiplayer haritası sanırım. Hercules'in de orada olması akla çeşitli teoriler getirmiyor değil.

http://www.gametrailers.com/videos/drwt6k/god-of-war--ascension-exclusive-ares-trailer

twitterdensormuş biri zaten orda görmedinizmi yazmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Opricnik

quote:

Ares trailer geldi. God of War III'te Hercules ile kapıştığımız yerde ikinci multiplayer haritası sanırım. Hercules'in de orada olması akla çeşitli teoriler getirmiyor değil.

twitterdensormuş biri zaten orda görmedinizmi yazmış

daha açık olursanız cevap yazmakta zorluk çekmem.

• quote:

ne gibi teoriler mesela?
  • Yalnız multide özellikler çok iyiymiş. Acaba kaç tane tanrının askerleri olacak ? Şimdiye kadar Zeus'un askerleri(elektrik gücü olanlar) ve Ares'in askerleriateş gücü olanlar) açıklandı değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dante06

quote:

ne gibi teoriler mesela?

Bilindiği gibi Herkül de tıpkı God of War II'nin sonunda Zeus'un tanrılara olan cevabına olumlu yanıt veriyor ve olimposa o zaman adımını atıyor. Ondan öncesinde kendisine verilen 12 görevi sırasıyla yerine getiriyor.
    Yapımcının dediği gibi multiyle single'ın kesiştiği birkaç nokta olacak ve bizlerde "işte bu da buradan geliyormuş" gibisinden şeyler söyleyecekmişiz oyunu oynarken. Herkül'ün orada cestuslarla bulunması demek o multi haritası god of war III zamanında geçiyor demek oluyor. Yani bu da oyunun bir kısmında god of war III'ten sonrasını bu karakterlerden biriyle oynayabiliriz anlamına geliyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dante06

quote:

ne gibi teoriler mesela?

Bilindiği gibi Herkül de tıpkı God of War II'nin sonunda Zeus'un tanrılara olan cevabına olumlu yanıt veriyor ve olimposa o zaman adımını atıyor. Ondan öncesinde kendisine verilen 12 görevi sırasıyla yerine getiriyor.
    Yapımcının dediği gibi multiyle single'ın kesiştiği birkaç nokta olacak ve bizlerde "işte bu da buradan geliyormuş" gibisinden şeyler söyleyecekmişiz oyunu oynarken. Herkül'ün orada cestuslarla bulunması demek o multi haritası god of war III zamanında geçiyor demek oluyor. Yani bu da oyunun bir kısmında god of war III'ten sonrasını bu karakterlerden biriyle oynayabiliriz anlamına geliyor.

eğer dediğin gibi god of war 3 sonrası bazı detaylara erişebilirsek çok büyük,muhteşem bir sürpriz olur,

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.