Şimdi Ara

--- Yeni Samsung S5610K --- (*****) (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
973
Cevap
9
Favori
248.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar tavsiyelerinize ve önerilerinze ihtiyacım var samsung s5611k ve nokia 225 arasında kaldım. samsung 349 lira nokia 329 lira samsungun görüntülü görüşme ve flaşı için tercih edebilirim fakat nokianın ekranı 2,8 inc telefonu babam için alıcam samsung sıkıntılı bir telefon galiba pek tavsiye eden yok ama sizin öneriniz ne olur.
  • Telefonda fotoğraf çekerken deklanşör sesi nasıl kapatılıyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Creative BLack

Ana ekrandaken yukarı tuşuna basılı tutarak flaş açılıyor aynı şekilde kapatırsınızda. Geceleri fener olarak kullanmaya ideal

hocam 5610k avea 4 gb internet var pc yi bu telefon üzerinden intermete bağlama şansımız var mı bülüğütut yada kablo ile?
  • Avea servis ayarlari gelmiyor. Tavsiyesi olan var mi ? Interneti kullanamiyoruz suan. Whatsapp icin bir cozum bulan var mi ? nokia 206 desteklerken bu telefon icin destek olmamasi anlasilir gibi degil...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar ben de samsung 5611 aldım media mark'tan, ama şarjı 1-1,5 gün gidiyor. 4 defa servise gitti sorun yok deniyor. değişimi kabul etmiyor mağaza ne yapabilirim? yardımlarınızı bekliyorum.
  • Bu telefona whatsapp olmamasi cok ilginc

• bu telefona oyun indirebiliceğim sorunsuz siteler varmı full

şimdiden tşk
  • bir sorum olacaktı, belki sizin de başınıza gelmiştir. telefonun hoparlörü bozulmuştu ben de değiştirttim fakat şimdi arama yaptığımda karşıya hiç ses gitmiyor kapatıp tekrar aradığımda ancak görüşebiliyorum. yazılımsal mı donanımsal mı çözemedim. nedir öneriniz?
  • Elinde bu telefonun sağlam lcd ekranı (iç ekran), kasası vs olan varsa alabilirim. Pm atsın. Uygun fiyat olursa anlaşırız..

• merhaba. bende s5610k cep telefonu var. bu telefon daha önceden resetlenip kapanıp açılıyordu. şimdi de açma tuşuna bastığımda görüntü gelmiyor. evde yanlışlıkla lavabonun içerisine düşürdüm parçalandı, yalnız lavabonun içi ıslak değildi hemen alıp silip taktım hatta içini kompile söküp selpakla kuruladım pirincin içerisine koydum. gündüz bişey yoktu akşam olunca kapatıp açtığımda menü tuşları yanıyor model numarası ekranda gözüküyor ondan sonra ekran görüntüsü gelmiyor ve öylece kalıyor. dışarıdan birisi aradığında telefonum çalıyor konuşabiliyorum,aktif... garantisi bitmiş servise de götürmek istemiyorum dünyanın parasını isterler diye.

bu telefona Ne yapılabilir sizce?
  • Konuyu hortlatıyorum arkadaşlar ama önemli bir sorum var :)

Annem kullanıyo bu telefonu.. Bataryasının ömrü doldu muhtemelen...

Sorum şu; N11, Hepsiburada gibi sitelerde bu telefonun bataryası satılıyo.. ORJİNAL yazıyo...

Sizce bu sitelerden almalı mıyım? Herhangi bir öneriniz var mı?

• 5610k telefonlardan T9 uygulamasını iptal edemiyorum yardım edermisiniz teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.