Şimdi Ara

--- Yeni Samsung S5610K --- (*****) (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
973
Cevap
9
Favori
248.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yav bu tel t9 kelime hafızası yokmu abi. unutuyor girdiğim kelimeleri bi zaman sonra. nokia 1110 telim bile daha akıllıydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Take That

3 hafta oldu 2 kez kendiliğinden kapandı. güncellesem düzelir mi. nasıl güncelleyebilirim. bide konuşma sesi bazen çok kötü oluyor karşıyı anlayamıyorum. yav ne biçim tel yapmışlar dünyanın parası ama sorunlara bak ya

Keşke almadan evvel yorumları okusaydın. Bu telefonların kronik sorunları kapanma ve sesin boğuk gelmesi diye kendim bizzat yukarıda yazdım. İnan kapanma sorunu başladıysa servis filan hikaye ne onarıyorlar ne de değiştiriyorlar. Bu sıkıntıları yüzünden garanti süresi bile bitmeden telefonu değiştirdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fogurlu

quote:

Orijinalden alıntı: Take That

3 hafta oldu 2 kez kendiliğinden kapandı. güncellesem düzelir mi. nasıl güncelleyebilirim. bide konuşma sesi bazen çok kötü oluyor karşıyı anlayamıyorum. yav ne biçim tel yapmışlar dünyanın parası ama sorunlara bak ya

Keşke almadan evvel yorumları okusaydın. Bu telefonların kronik sorunları kapanma ve sesin boğuk gelmesi diye kendim bizzat yukarıda yazdım. İnan kapanma sorunu başladıysa servis filan hikaye ne onarıyorlar ne de değiştiriyorlar. Bu sıkıntıları yüzünden garanti süresi bile bitmeden telefonu değiştirdim.

kapanmanın cebimde bazen telin sıkışıp yanlışlıkla düğmeye basmaktan kaynaklandığını anladım. tuş kilidi kullanmıyorum çünkü. ama ses rezil karşıdakini anlamakda çok güçlük çekiyorum yokmu çözümü kafayı yiycem

• quote:

Orijinalden alıntı: Ege..

Size 22 Ocak 2014 de verdiğim cevap;

quote:

Telefonunuzun işletim sistemi versiyonu güncelmi. Değilse kies le güncellemenizi öneririm.. Sesle ilgili sorunlar güncel versiyonda yok, tabii donanımsal bir sorun yoksa..

Kies le güncelleme yapın. Yandaki ses tuşlarından konuşma sırasında sesi yükseltin, ses kısık olabilir.

ses kısık değil hatta yüksek ama çok boğuk ekolu geliyor. anlaşılmıyor karşı taraf.
  • Babama bugun bu tlf dan aldık üste sürekli e ( edge ) acık gösteriyor onu nasıl kapatıyoruz acaba...
  • Arkadaşlar şu an alışverişmerkezinde dolanıyorum..Babama telefon alıcağım bu telefon yada nokia c2 arasında kaldım ..en önemliside şarz olarak nokiamı iyidir bumu ...yada bunun şarzı nekadar gider...babam sadece konuşmak için kullanır telrfonu oda.bir kaç günü geçmez nedersiniz arkadaşlar acil alıcam yardım bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat8361

Arkadaşlar şu an alışverişmerkezinde dolanıyorum..Babama telefon alıcağım bu telefon yada nokia c2 arasında kaldım ..en önemliside şarz olarak nokiamı iyidir bumu ...yada bunun şarzı nekadar gider...babam sadece konuşmak için kullanır telrfonu oda.bir kaç günü geçmez nedersiniz arkadaşlar acil alıcam yardım bekliyorum.

Ben olsam C2-01 derim. S40 işletim sistemi her yönüyle Samsung'unkinden iyi. Tek sorunu kamerasının 5610'dan daha dandik olması ve makro mod bulunmaması. Aradığınız kriterlere göre değişir yani.

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Saol patron almadan eve geldim zaten birazdaha araştırmak için..sansungu almıyacam biraz baltım hem ses sorunu hende kendinden kapanma sorunu varmış ...ben nokia 206 alıcaktım ama bbaın hoşuna c2 01 gitmişti .gerçi c2 de eski bir telefon anladığım kadarıyla.

• Beyler bişey sormak istiyorum. Kies te sanırım pc den sms mesajlarını kontrol edip cevap yazma gibi bi özellik yok bol bol senkronizasyon var. Bunu yapmak için samsungun tıpkı nokia pc suit gibi Pc Studio diye bir programı varmış hatta son sürümü New Pc Studyo (NPC) diye geçiyor bunu kurdum ama bluetooth taramasından sonra telefonu bulup seçtiğimde "Kayıtlı olmayan bir model bağlandı iletişim sürdürülemiyor" ikazı çıkıyor. Sanırım bu programı biraz daha smartphone lara yapmışlar. Şimdi bununla ilgilenen yada pc den sms gönderip alabilmek için bişey kullanabilen var mı? Yada denemeye çalışan. Kies i biraz daha kuracalayacağım daha kuramadım onda bulursam editlerim.
  • Arkadaslar bunun feneri nasil aciliyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: burgu_makarna

Arkadaslar bunun feneri nasil aciliyor?

Bu telefonda menude asagi - yukari -saga-sola gitmeye yarayan kare bir tus var ya. O tusa yukari basili tut( tus kilidini actiktan sonra ana menudeyken). Basili tuttuktan sonra fener acilir. kapatmak icin tekrar yukari tusuna basili tut.

• geçen elimden düşürdüm bir kaç kılcal çizik oldu.ekrana gelmedi allahtan. şu an değilde ilerde değiştirebilirm artması durumunda ORJİNAL KAPAK TAKIMI BULABİLİR MİYİM
  • quote:

Size 22 Ocak 2014 de verdiğim cevap;

quote:

Telefonunuzun işletim sistemi versiyonu güncelmi. Değilse kies le güncellemenizi öneririm.. Sesle ilgili sorunlar güncel versiyonda yok, tabii donanımsal bir sorun yoksa..

Kies le güncelleme yapın. Yandaki ses tuşlarından konuşma sırasında sesi yükseltin, ses kısık olabilir.

Kies hiçbir versiyonunda samsung gt s5610 telofon için güncelleme yapmıyor. uyumsuz telefon diyor (telefonu gördüğü halde).
    Siz nasıl güncelleme yaptırıyorsunuz ?
  • Bu telefona uygulama yükleyebilen var mı? Sürekli jar hatası veriyor. Acayip canım sıkıldı uygun bir e kitap okuyucusu bulamadım gitti. Az buçuk ingilizcem var yabancı sitelerde bile cevap bulamadım. YArdım edene kocaman bi Allah razı olsun var.
  • Anneme almıştım bu telefonu kapanıp durduğunu söyledi.
    Araştırdım biraz. Facebooka bağlanırken kapandı. Bi yerde 3g EDGE geçişlerinde kapandığını okudum.
  • bende kapanma olayı pek olmadı. cebimde sıkıştığı zaman kapanıyo. tuş kilidi koymadım. yalnız ses berbat . bazen karşıdaki hiç anlaşılmıyor. en anlaşılanda bile bi boğukluk oluyo. 10 tl lik nokia 1110 um bile çok daha iyi ses veriyor. böyle pahalı bi telefonda bu kadar ciddi bi problem olmasının adını koyamıyorum
  • Bu telefonu almayı düşünüyoum. Müzik dinlemek ve internete gitmek için kullanacağım. Kamera sevmediğim için kamerayla işim olayacak. Bu telefonu bana tavsiye eder misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zatax -- 28 Nisan 2014; 19:47:25 >
  • sadece ALO DEMEK içinse alın yoksa uzak durun kardeşim hiçbir uygulama desteği yok. Samsung a sordum "yüklenemez" dediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bireysel.emeklilik

Anneme almıştım bu telefonu kapanıp durduğunu söyledi.
    Araştırdım biraz. Facebooka bağlanırken kapandı. Bi yerde 3g EDGE geçişlerinde kapandığını okudum.

Pili değiştirin muhtemelen sorun kalkar.
    Bende de sorun vardı ucuz pillerden alıp değişince düzeldi.
  • Bu telefonu mu yoksa Nokia 301 mi alayım?

İkisi de fiyat olarak hemen hemen aynı sayılır.
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.