Şimdi Ara

AUDI SAHIPLERI VE ADAYLARININ BIRLESTIGI TOPIK (55. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.240
Cevap
18
Favori
229.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gastonya

Arkadaşlar merhaba.
    Bende A3 1.4 stronic aracımı 15 gün önce sattım ve yeni kasa 1.6 tdı A3 aldım.Bu hafta içi teslim alıcam.İnşallah stronic kavrama kabusu bu araçta da karşıma çıkmaz.

Hocam şimdiden hayırlı olması dileğiyle...Kazasız , belasız nice km'lere
  • Arkadaşlar bende 2011 Model Audi A6 2.0 TDİ Parlak Siyah ile aranızdayım.

Aracımın lastikleri standart 225/50/17. Aracımın lastik havaları kaç olmalı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gazeteci63

Arkadaşlar bende 2011 Model Audi A6 2.0 TDİ Parlak Siyah ile aranızdayım.

Aracımın lastikleri standart 225/50/17. Aracımın lastik havaları kaç olmalı ?
    Sayfa ölmüş...!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tolga_06tr

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Merhaba Arkadaşlar foruma yeni üye oldum ve çaylak durumundayım.

Öncesinde çok defa okumama rağmen yazma gereği hissetmediğimden hiç üye olmamışım.

Geçen hafta 2012 8p kasa 1.4 tfsi s tronic sprotback a3 aldım.

Araç herşeyiyle çok güzel ancak araçta sis farı yok. Araca sis farı taktırmak istiyorum belki sonra da hız baitleyici..

Ancak sis farı için çıkma parça bulamadım ve orjinali ile takılan bir yerde far anahtarı ve 2 sis farı için 1100 lira fiyat bulabildim. Bu işlemi daha uygun yapabilme şansımız var mıdır ? bilgisi olan var mı ?

Selamlar,

• quote:

Orijinalden alıntı: SS_bjk

Merhaba Arkadaşlar foruma yeni üye oldum ve çaylak durumundayım.

Öncesinde çok defa okumama rağmen yazma gereği hissetmediğimden hiç üye olmamışım.

Geçen hafta 2012 8p kasa 1.4 tfsi s tronic sprotback a3 aldım.

Araç herşeyiyle çok güzel ancak araçta sis farı yok. Araca sis farı taktırmak istiyorum belki sonra da hız baitleyici..

Ancak sis farı için çıkma parça bulamadım ve orjinali ile takılan bir yerde far anahtarı ve 2 sis farı için 1100 lira fiyat bulabildim. Bu işlemi daha uygun yapabilme şansımız var mıdır ? bilgisi olan var mı ?

Selamlar,

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar 2005-2006 model (fiyat uygun olduğundan) 150.000 - 170.000 km arası bir 2,0 TDI A4 almayı düşünüyorum . Düşünmemeli miyim ? :) Nelere dikkat etmeliyim

• quote:

Orijinalden alıntı: filarmoni

quote:

Orjinalden alıntı: Slazer

quote:

Orjinalden alıntı: audilover

gkhn
    buda benim arkadasin oda senin istedigin gibi egzosu degisti baya bir sey yapti resimlerini koyum belki takmadan nasil bir sey olacagini gorursun..

kendi fikrim...
    fabrika çıkışı yani sizin arabalarınızda olan jantlar cok daha yakışıklı...
    bu arabaya 2. sınıf şahinlerin doğanların yada başka markaların taktığı jantlar iyi gitmiyor...
    biraz orjinal olsa daha iyi olurdu...
    kimseyi kırmak istemem sadece bence böyle...

Ben de katılıyorum sana güzelim Audi ye neler yapmışlar öyleee,şahin doğan dan farkı kalmamış arbanın...

Abartmamak lazım bu değişiklik işlerini

Alıntıları Göster
    arkadaşlar merhaba;

2008 model 1.6 stronic audi a3'üm ile avrupa turuna çıkacağız, toplamda 6000 km gibi bir yol planlıyoruz, araba alındığından beri bakımları doğuşta yapılıyor, yola çıkmadan once ekstradan bakılması gereken bir şey var mıdır aklınıza gelen? araç hali hazırda 83.000 km'de.

teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: darkrapsodi

arkadaşlar merhaba;

2008 model 1.6 stronic audi a3'üm ile avrupa turuna çıkacağız, toplamda 6000 km gibi bir yol planlıyoruz, araba alındığından beri bakımları doğuşta yapılıyor, yola çıkmadan once ekstradan bakılması gereken bir şey var mıdır aklınıza gelen? araç hali hazırda 83.000 km'de.

teşekkürler.

Alıntıları Göster
    Benim sorum S-TRONİC kullanıcılarına.

1-DSG de olduğu gibi s-tronic te de bozuk ve taş parke yollarda giderken şıkırtı problemi var mı?
    2-Yeni jettadan A3 Sedan Stronic şanzumanlı bir araca geçen varsa fikirlerini paylaşabilir mi? Yeni jettaya göre arka diz mesafesi falan nasıl? Keşke geçmeseydim dediniz mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Feel.The.Heart -- 4 Nisan 2014; 21:47:25 >

• Audi tt mi satiyorum 2000 model ilgiilenen ulasabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaniyorsunfuatabi

Audi tt mi satiyorum 2000 model ilgiilenen ulasabilir
    Arkadaşlar merhaba..

A4 1.8 TFSI 170 hp motorların yakıt tüketimi nasıl.. ?? Kullanan tecrübeli arkadaşların fikirleri nelerdir..

Özellikle İstanbulda kullananlar...

Teşekkürler.
  • 2012 a5 sportback
    2.0 tdi 177 hp
     AUDI SAHIPLERI VE ADAYLARININ BIRLESTIGI TOPIK
  • quote:

Orijinalden alıntı: Efhialtes.

2012 a5 sportback
    2.0 tdi 177 hp
     AUDI SAHIPLERI VE ADAYLARININ BIRLESTIGI TOPIK
    arkadaşlar 40.500 e 2006 model A3 1.6 Ambiente S-line koltuk full cam tavan 125.000 KM 4000 hasar kayıtlı (lastik ve cantları vede ön camı değişmiş araç çukura girmiş biraz) BRC lpg araç buldum sizce alayım mı yoksa bir kaç lira daha bütçe ayırıp 2007 veya 2008 boşlarınamı bakayım lütfen fikirlerinize ihtiyacım var kararsız kaldım..

• quote:

Orijinalden alıntı: siyahbuz7

arkadaşlar 40.500 e 2006 model A3 1.6 Ambiente S-line koltuk full cam tavan 125.000 KM 4000 hasar kayıtlı (lastik ve cantları vede ön camı değişmiş araç çukura girmiş biraz) BRC lpg araç buldum sizce alayım mı yoksa bir kaç lira daha bütçe ayırıp 2007 veya 2008 boşlarınamı bakayım lütfen fikirlerinize ihtiyacım var kararsız kaldım..

Alıntıları Göster
    Bence kesin bi kaç bin lira daha ver bi üst modelini al daha boş olsada olur satarken başın ağrımaz. şu anda hevesle alıyosun ama satarken zorlanırsan başın çok ağrır. mümkünse dizel al tüpü boşver.

• quote:

Orijinalden alıntı: gökberk83

Bence kesin bi kaç bin lira daha ver bi üst modelini al daha boş olsada olur satarken başın ağrımaz. şu anda hevesle alıyosun ama satarken zorlanırsan başın çok ağrır. mümkünse dizel al tüpü boşver.

teşekkürler cevap için
  • quote:

Orijinalden alıntı: siyahbuz7

quote:

Orijinalden alıntı: gökberk83

teşekkürler cevap için

Alıntıları Göster
    Arkadaslar konu cok cansiz biraz haraket vermek lazim ramazandan sonra bir audi bulusmasi yapalim ne dersiniz mangalli kolali:)

• quote:

Orijinalden alıntı: audilover

Arkadaslar konu cok cansiz biraz haraket vermek lazim ramazandan sonra bir audi bulusmasi yapalim ne dersiniz mangalli kolali:)

Alıntıları Göster
    Değerli audi kullanıcıları ve adayları hepinize selamlar.
    2004 model c5 kasa a6 3.0quattro benzinli araç düşünmekteyim. Bir araç bulduk ve geçmişi oldukça seffaf, tüm bakımları ve kayıtları mevcut herşey zamanında yetkili serviste giderilmiş. LPG siz.
    İnternetten ne kadar araştırsam da yurtiçi ve yurtdışı forumlarda kullanıcılarından net ve istediğim bilgileri bulabilmiş değilim, belki de bu modelin fazla kullanıcısı olmamasından kaynaklı bir durumdur, burada yardımcı olabilecek bilgili birileri çıkarsa fazlasıyla memnun olacağım.

1- Yakıtı ve vergisinde değilim, 35-40 bin tl arası fiyatlarda seyreden bu araçların genel olarak memnuniyet durumu nedir? Performansı tatmin edici görünüyor
    2- Genel olarak hangi parçası arıza vermekte? Kronik sorun diye tabir edilen bir olay bu seride varmıdır?
    3- Kullanmış veya halen kullanan birileri varsa en belirgin artı ve eksilerini paylaşabilirler mi?
    4- Parça ve işçilik fiyatları rutin ve ağır bakımlarda ortalama ne tutmaktadır?

Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: endospor53

2004 model c5 kasa a6 3.0quattro benzinli araç düşünmekteyim. Bir araç bulduk ve geçmişi oldukça seffaf, tüm bakımları ve kayıtları mevcut herşey zamanında yetkili serviste giderilmiş. LPG siz.
    İnternetten ne kadar araştırsam da yurtiçi ve yurtdışı forumlarda kullanıcılarından net ve istediğim bilgileri bulabilmiş değilim, belki de bu modelin fazla kullanıcısı olmamasından kaynaklı bir durumdur, burada yardımcı olabilecek bilgili birileri çıkarsa fazlasıyla memnun olacağım.

1- Yakıtı ve vergisinde değilim, 35-40 bin tl arası fiyatlarda seyreden bu araçların genel olarak memnuniyet durumu nedir? Performansı tatmin edici görünüyor
    2- Genel olarak hangi parçası arıza vermekte? Kronik sorun diye tabir edilen bir olay bu seride varmıdır?
    3- Kullanmış veya halen kullanan birileri varsa en belirgin artı ve eksilerini paylaşabilirler mi?

Alıntıları Göster
    vay vay..yillar once konu acildiginda ilk mesaji atmisim..

Rasit sende ne var su an ?

• quote:

Orijinalden alıntı: endospor53

bu araclarda benzinli ozellikle 200k km ye kadar korkmadan alabilirsiniz.
    alacaginiz araci kesinlikle dogus otoya goturup 200-300 paraniza kiyip expertiz yaptirin ve kendiniz net ogrenin ne sorunu oldugunu.
    km de oynama yoksa bence audi 10 yasinda da olsa korkmadan alinacak bir arac.birde a6 sonucta orta yas ustune hitap ettiginden genc birisinin kullandigini bu yuzden hirpalandigini sanmiyorum.misal 10 yasinda bir a3 alinmaz bence kac tane gencin elinden gecmisti kimbilir.ama 10 yasinda bir a6 korkmadan alinabilir..

• Shafter kullanıcısına yanıt
    Yanıtınız için teşekkür ederim. Doğuş oto randevulu çalışıyor, iki hafta sonrasına randevu verebiliyor denmiş forumda, ben il dışından geleceğim bu konuda sizin bilginiz varmı? Bir de aracın tüm bakımları doğuş otoda yapılmış, sizce bakım listesini temin etmem araç için yeterli olur mu yoksa ilaveten bir de ekspertiz yaptırmalımıyım?
  • Arkadaşlar a4 b7 kasa aracıma on kol dayama bulamadim yardimci olabilecek arkadaş varsa mesaj atsin lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaphwan

Arkadaşlar a4 b7 kasa aracıma on kol dayama bulamadim yardimci olabilecek arkadaş varsa mesaj atsin lütfen
    Hehehe evet eskilerden kim kaldi :)

Bende su anda 1.6 tdi var octavia dsg yeni sattim ikinci a3 umu:)
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.