Şimdi Ara

AUDI SAHIPLERI VE ADAYLARININ BIRLESTIGI TOPIK (57. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.240
Cevap
18
Favori
229.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar 50bin civarı araba arastırıyorum, audi radarıma girdi* 2009-2011 arası a3lerin yakıt tuketimi nasıl?

asagıdaki iki arac için yorum alabilir miyim alınır mı?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-panaromik-cam-tavan-1.4-tfsi-ambition-en-full-paketidir-5-kapi-195288715/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-aydemirden,audi-a3-1.6-sportback-attraction-194769758/detay/

• Ww cc satarsam 2013 a5 Coupe almayı düşünüyorum.Abt body kit fiyatlarıda düşmüşken

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Audi A4 2.0 TDI 2011 model B8 100 bin km de aranıza katıldım. Deri döşeme ve sunroof Hariç full Arac 85.000 TL ye aldım. Yorumlarınızı alabilirmiyim arkadaşlar fiyat vs ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • konu ölmüş olduğu için kimse yorum yapmamış :)

b8 kasadan çok anlamam ama sizin içinize sindikten sonra siz memnun olduktan sonra gerisi boş .. Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin...
  • Arkadaşlar herkese günaydın

3 gün önce 2007 audi a6 2.0 tdi aldım. Yavaş yavaş karıştırmaya başladım aracı
    bende sony xperia z1 telefon var telefonun bluetooth'u açık ama bir türlü araç görmüyor.
    araçta tel tuşuna basıyorum herhangi bir bağlantı olmadığını söylüyor ayarlardan bluetooth ayarlarıyla ilgili sekmeler var
    bluetooth pin kodu ve önceden tanımlı bluetooth ayarlarını silme v.s gibi telefon mu? uyumsuz araçta mı? sorun var inan anlamadım.

Bu konu ile ilgili yardımcı olursanız sevinirim
  • Q5 zenon ampül serviste 500 TL'ye değiştirdiler. Dışarda değiştirmeye cesaret edemedim. Bilgi olarak bulunsun, başına gelen olursa farklı seçenekleri de değerlendirebilir.
  • Arkadaslar merhabalar

multitronic sanziman hakkinda bilgi verir misiniz?

BMw gibi 8 ileri sanirim. Sorun cikarma oranlari nasil?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sheldon-Cooper -- 7 Mart 2015; 2:01:54 >
  • Arkadaslar iyi gunler. Istanbul Eyup civarinda Audi marka araci ekspertize sokabilecegim, sanayi veya bayii hakkinda bilgisi olan var midir?

• Selam arkadaşlar;

Daha önce 2005 Audi A4 B6 1,6 araç sahibiydim. yaklaşık 6 ay önce ev aldığım için satmak zorunda kalmıştım. Seat Cordoba araç ile takas edip üstüne fark almıştım. Fakat ne yaptımsa da Seat araca alışamadım. Şu an şeytan dürtüyor ve yine Audi alma arefesindeyim. Pazarlık yaptığım bir araç mevcut. Araç Audi A4 Avant 3.0 Quattro... Bu araçtan mevcut kullanan ya da daha önce kullanmış forumdaş arkadaşlar var ise görüşlerini almak isterim.

Teşekkürler
  • Sheldon-Cooper S kullanıcısına yanıt
    multitronic kullaniyotuz. b8.5 a4

manuel modda 8 ileri fakat otomatik modda vites gecisi var mi yok mu bilmiyorum. cunku hissedilmiyor. bazilari yok bazilari var diyor. fakat cok konforlu, devir i mumkun oldugunca asagida tutuyor, az yaktiriyor ve teknik verilere gote performans kaybi yaratmiyor
    fakat hissiz olmasi hosunuza gitmeyebilir mesela babam rahatsiz olmaya basladi. ve guncel haliyle 10 sene bile kullansan ariza yok fakat eskiden sikintilari vardi

• Audi a4 2014 model aracimi bugun aldim. 27463 km de 24800 euro internet fiyati vardi.. bu arabayi 24400 aldim..

buradan bakabilirsiniz...http://ww3.autoscout24.de/classified/271580673?asrc=pl|as&testvariant=list3tiers&tierlayer=pl
  • qresel kullanıcısına yanıt
    Kazasız belasız, güle güle binin.
    Buraya göre bedava sayılır.
  • Selamler herkese,

ilgilenenler için az kullanımıs aracımı satıyorum.

http://www.sahibinden.c...orjinal-177778137/detay

A3 1,4 TFSI SPORTSBACK AMBITION+XENON PAKT.
  • Audi A4 2015 177 HP 2.0 dizel,
    sıfır dolu paket buldum bayide, 175.000 tl ,
    satın almayı düşünüyorum.
    YENİ KASA ÖNCE 1.4 İLE 4.çeyrek de TURKİYE YE GELECEKMİŞ.
    fiyat nasıl ve donanımda nelere dikkat etmeliyim.
    SAYGILAR
  • 34 yasimdan sonra A5 e bineyim artik diyorum 2009, 2010 lara anca cikabilirim.tabiki oncelikli tercihim 2.0tfsi ama denk grlmezse 1.8tfsi da olabilir..ilk sorum son kasa a5 in ledli farlarini yeni kasa tamponuyla 2010 kasaya uydurabilirmiyiz ? 2.olarakta bahsettigim araclari tavsiye edermisinjz artisi eksisi..simdiden tesekkur ederim

• A4 tdi 2,0 almak üzereyim.
    2014 model
    43 bin km
    116 bin tl fiyat aldım, pazarlık yapıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: audilover

yarın ınsalah aracı yıkatınca ben resim cekip koyarim aracin icini disini bir yikatiyim.Valla acikcasi ben bir tek yol sesinden memnun deilim arac sanki yol sesini cokmu iceri aliyor nedir.Belkide jantlardanmi lastikler ince yanak 225.45 17 oyle dusunuyorum.Onun haricinde aracta su anda 1500 km falan var otobanda baya zorladim arac 210 nu gecmedi buda biraz canimi sikti ama olsun aracimdan yol tutusunda cok memnunum.Cok klas bir arac yol tutusu harika.Arac belki 210 km yi gecmedi ama o hizda bile bana cok guven verdi yani hic korkmadan rahatlikla gittim baya bir uzun sure.Su anda cok memnunum ah birde 2.0 tfsi olsaydi super olurdu...

2012 1.4 tfsi 1250 hp a3 sportback ile 219 gordum limit vardi fakat olmasa idi 240 gorurmus gibi gidiyordu mubarek

• Arkadaşlar herkese merhabalar hayırlı bayramlar 2010 Audi A5 Coupe 1.8 Tfsi aracın Anahtar Kontaktan çıkmıyor ve Hiçbir elektronik alet çalışmıyor neden olabilir şimdiden çok teşekür ederim

• 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.