Şimdi Ara

Sony; 15.5 inçlik Vaio SE'yi satışa sunuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
3.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Dünyanın önde gelen elektronik firmalarından Sony, geçtiğimiz Ağustos ayında duyurduğu 15.5 inçlik Vaio S; Vaio SE'yi satışa sunuyor.

Magnezyum ve alüminyum kasası sayesinde yaklaşık 2 kgf'luk ağırlığı ile oldukça yüksek taşınabilirlik sunan Vaio SE, arkadan LED aydınlatmalı panelinde Full HD görüntü sağlarken; gücünü ikinci nesil Core işlemcileri Core i5-2430M ya da i7-2640M işlemcilerinden alıyor. Üzerinde HDD ile 1TB'a kadar, SSD ile 512GB'a kadar depolama alanı sunan bilgisayarın grafik yongası seçenekleri arasında Radeon HD 6470M ve HD 6630M çözümleri yer alırken; isteğe bağlı olarak DVD yazıcı yerine Blu-ray okuyucusu tercih edilebiliyor. Ayrıca bilgisayar üzerinde, sayısal işlemlerle sık sık uğraşan kullanıcılar düşünülerek, nümerik tuş takımı da konumlandırılmış.

Kablosuz kullanımda gerekli enerji ihtiyacını 4400 mAh'lik bataryasından karşılayan Sony Vaio SE'nin başlangıç fiyatı ise 999 dolar olarak belirlenmiş.

• bu serinin havalandırma ızgarasını monitör kapağı kapatıyor tasarım hatası var bu seride.saturnde inceledim resmen monitör kapağının alt kısmı kapatıyor ızgarayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onboardx

bu serinin havalandırma ızgarasını monitör kapağı kapatıyor tasarım hatası var bu seride.saturnde inceledim resmen monitör kapağının alt kısmı kapatıyor ızgarayı.

+1
  • quote:

bu serinin havalandırma ızgarasını monitör kapağı kapatıyor tasarım hatası var bu seride.saturnde inceledim resmen monitör kapağının alt kısmı kapatıyor ızgarayı.

Yani o kadar mühendis havalandırma ızgarasını, tasarlamasını bilmiyor sen biliyorsun öylemi ? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkuterkut1

quote:

Yani o kadar mühendis havalandırma ızgarasını, tasarlamasını bilmiyor sen biliyorsun öylemi ? :)

valla yabancı forumlarda ısınma sorunu yaşayan çok bir araştır istersen çok bilmiş arkadaşım.
  • quote:

Macbooklarda o şekilde havalandırma mevcut herhangi bir sorun yaratmıyor,sony de o şekildeyse ki tam bilemiyorum ondada sorun yaratmayacaktır,yaratsaydı zaten satışa çıkmazdı firma okadar riske girebilecek bir firma zaten değil.
  • başlangıç fiyatı yüksek.. buraya gelene kadar bir o kadar da arttığını düşündüğümüzde 2000TLden başlar fiyatlar.. ki daha yüksek özelliklerde daha ucuz sistemler mevcut..
  • vaio lar kral ama pahalılar bizim ülkemizde
  • tasarımı çok güzel olmuş
  • Sony Kalitedir !
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.