Şimdi Ara

[PC] PES 2012 ONLINE MASTER LIG ANA KONU (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.761
Cevap
13
Favori
308.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • pes 2011 gibi değil nasıl ekliycem pes 2012 de bulamadım ikinci kolu online modda eklemeyi yani aynı takımda iki kişi başkalarına karşı oynamak istiyoruz online modda?
  • ThePhysicist ekleyin hocam daha önce belirttim ama gözünüzden kaçmış galiba

oyuna gelirsek baya bi iyi gidiyorum bakalım kardeşimle nöbetleşe oynuyoruz para kazanmak için artık

oyunda gerçekten aşmış insanlar var ama malvarlıklarına bakınca hep 27eylülde başladıklarını görüyorum ben 1ekimde başladım ona rağmen geç kaldım diyorum ama yine de direbiliyorum çok şükür

Gelelim takıma. CR7 formu düşük olduğu halde yatırım amaçlı aldım onun dışında neredeyse herkes kan kırmızı
    şuan defans ve kaleci takviyesi yapmayı düşünüyorum onun dışında 5m lik güzel yedeklere denk geldikçe alıyorum kadroyu mutlaka geniş tutun
    buyrun kadro bu: [PC] PES 2012 ONLINE MASTER LIG ANA KONU
  • ben daha bugun basladim
  • arkadaşlar lütfen biri bi cevap versin online mode da ikinci kolu ekleyip aynı takımda iki kişi olmak istiyorum (1'e1) var (2'ye2) bulamıyorum lütfen biri bişi desin artık?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhat86z

arkadaşlar lütfen biri bi cevap versin online mode da ikinci kolu ekleyip aynı takımda iki kişi olmak istiyorum (1'e1) var (2'ye2) bulamıyorum lütfen biri bişi desin artık?

online mod a girdikten sonra hızlı maç bölümünde var yanlış hatırlamıyorsam

sıralamalar yapılmış d1 oldum sevindim ilk başta ama kupada gelen vurdu giden vurdu 2 kez berabere kalabildim :D adamlar pato drogba piatti arshavin giovinco ları doldurmuş bizde hala genç yetenekler demek ilk başta düzeyimdekileri yendim diye hemen d1 yapmalar daha iyi olurmuş neyse yinede iyi para kazandım :D bir ki takviye daha yapmam lazım yedek çok önemli bu oyunda
  • hızlı maç bölümünde yok sadece 1e 1 yazıyor. 2ye 2 yok acaba belli bi süre maç yaptıktan sonramı açılıor orası?
  • DH turnuvası ne zaman beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: GévréK

DH turnuvası ne zaman beyler

Çoğalmamız lazım,haydi millet gelin buraya
  • Ya bir de alt-tab yapınca 1dk içinde oyundan düşüyorum,böyle birşey yaşayan var mı?

İkinci bir sorunum ise kimseyi ekleyemiyorum ben.Listedeki kişilerden sadece bir tanesini bulabildim aratarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nuke General -- 5 Ekim 2011; 11:30:50 >
  • Beyler bir anda maçtan düştüm. Tekrar ana menüye dönüp bağlanmayı denedim. Bağlanamıyor. Düzenli bakım çalışması vs. dedi
  • beyler bırakın pes 12 yi pes 11'e gelin ben satıcam 12 yi çok oyun baya kötü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nuke General

Ya bir de alt-tab yapınca 1dk içinde oyundan düşüyorum,böyle birşey yaşayan var mı?

İkinci bir sorunum ise kimseyi ekleyemiyorum ben.Listedeki kişilerden sadece bir tanesini bulabildim aratarak

Alt-tab yapınca bende kopuyorum o yüzden maç yaparken hiç yapmıyorum.
  • PES 2011 DEKİ GİBİ İKİNCİ KOLU ONLİNE MODUNDA EKLEYEMİYORUM. YOUTUBE DAN BULDUĞUM VİDEODA AŞAĞIDAKİ GÖRÜNTÜ GİBİ 1 GG1 ve 2 GG2 VAR AMA BENDE İŞTE SADECE 1'E 1 DİYOR 2'YE 2 DEMİYOR LÜTFEN YARDIM EDİN? 2'YE 2 DİYE BİR BUTON DAHİ YOK?

[PC] PES 2012 ONLINE MASTER LIG ANA KONU
  • evet arkadaşlar ilk finalim rakibimi bekliyorum:

Edit: RooR kazandı penaltıarla final maçı şimdi..

3-1 kaybettim ama yılmak yok en kısa sürede ilk madalyayı asacağım boynuma.. 20m kadar para kazandırdı bu final yolculuğu sonraki müsabakaya artık.. antronör mod olduğundan yapabileceğim birşey yoktu..

Güncel kadromu en kısa sürede mesaja ekelerim.. sizlerde kodronuzu ve futbolcuu tavsiyelerinizi klasmanlarınızı paylaşın arkadaşlar başlık ölü olmaz böyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mali__ -- 5 Ekim 2011; 18:59:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhat86z

PES 2011 DEKİ GİBİ İKİNCİ KOLU ONLİNE MODUNDA EKLEYEMİYORUM. YOUTUBE DAN BULDUĞUM VİDEODA AŞAĞIDAKİ GÖRÜNTÜ GİBİ 1 GG1 ve 2 GG2 VAR AMA BENDE İŞTE SADECE 1'E 1 DİYOR 2'YE 2 DEMİYOR LÜTFEN YARDIM EDİN? 2'YE 2 DİYE BİR BUTON DAHİ YOK?

Hocam hiç mi yok o yazı yoksa silik mi? eğer silik ise modem ayarlarından kaynaklı sadece 1-1 maç yapabiliorsundur 2011 de öyleydi modemi değiştirdim.
  • Hocam ekleyin aldım bugün oyunu. Bana bir kaç tavsiye verebilecek var mı şimdilik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: simsela

Hocam ekleyin aldım bugün oyunu. Bana bir kaç tavsiye verebilecek var mı şimdilik.

ilk maçını kazanmaya bak kadrolar moralini bozmasın... gerekli olmayan oyuncularını serbest bırak ama 16ya kadar düşme yorgunlukla alakalı sıkıntı çekersin. birazdan kadromu koyacağım yedeklerden falan ara hoşuna giden olacaktır..
  • az önce d & r ' dan aldım oyunu şimdi yükledim.güncellemeyi yapıcam ve online modu denicem sonucu buraya yazarım.
  • pes 2012 pc de türkiye lobisi varmı varsa dolumu kaç kişi var ona göre alıcam
    okadar online oynayan var bikişi cevap vermemiş kalıbınızdan utanın be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 6 Ekim 2011; 22:33:23 >
  • benide ekleyebilirsiniz 2 vs 2 lerde gelirim oynamaya
    PSN:yipman
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.