Şimdi Ara

Nokia N9'a yeni renk seçenekleri geliyor; Beyaz ve Yeşil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
5.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Dağıtımı başlayan ve yakın zamanda ülkemizde de satışa sunulması beklenen MeeGo 1.2 işletim sistemli Nokia N9 için yeni renk seçeneklerinin yolda olduğu belirtiliyor. 

3.9-inç büyüklüğünde AMOLED ekrana ve 1GHz hızında Cortex-A8 işlemciye, 1GB RAM'e ve 8 Megapiksel çözünürlüğünde kameraya  sahip olan N9 şık tasarımını ilk etapta Siyah, Açık Mavi ve Pembe olmak üzere üç farklı renk seçeneği ile lanse edilen N9 için Yeşik ve Beyaz seçeneklerinin de hazırlandığı, beyaz modelin 2012 başında sınırlı sayıda piyasa sunulacağı ifade edilirken, Nokia'nın konuyla ilgili resmi herhangi bir açıklaması bulunmuyor. 

• mavi mavi mavi masmavi en güzeli o . tabi donanım ve destek 0 alana hayırlı olsun diyorum. qweq
  • Gelsin gelsinde azcık O.C edelim
  • beyazinin cok hos olacagini dusunuyordum sanirim olmus da. adam akilli resimleri ciksa da tam olarak baksak. N9da fiyat indirimine gidilirse almayi dusunebilirim beyazindan :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne güzel ne güzel renk renk ... artık nokia nın sadece rengini konuşur olduk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EMREMETIN

Bu telefon' u deli gibi bekleyen 6 arkadaşım var.

adam akilli bir fiyati olsa ben de bekliyor olurdum ama buna 1500 lira vermek icin gun sayamam.
  • Geri kaldi ölü doğdu felan demek istiyorum ama artık demeye bile hevesim kalmadı.
  • nokia bu aralar çok enteresan işler yapıyor. şu kullandığı işletim sistemi ve donanıma göre abartı fiyatlar can sıkmaya başladı. Verilen paranın hakkını verse gam yemiycem. Şimdide sen kalk meego dan vazgeç. sonra meego olan telefonuna yeni renk getir çeşitlilik yapacam diye. gerçekten son zamanlarda bir sürü telefon çıktı samsung ve htc varken nokia alınır mı orası tartışılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: escapethelife

nokia bu aralar çok enteresan işler yapıyor. şu kullandığı işletim sistemi ve donanıma göre abartı fiyatlar can sıkmaya başladı. Verilen paranın hakkını verse gam yemiycem. Şimdide sen kalk meego dan vazgeç. sonra meego olan telefonuna yeni renk getir çeşitlilik yapacam diye. gerçekten son zamanlarda bir sürü telefon çıktı samsung ve htc varken nokia alınır mı orası tartışılır.

nokianin cesitlilik anlayisi bu. farkli rengini cikar, ayni donanima farkli kasa yap senelerce piyasaya isitip isitip tekrar sur. 14yil guzel isledi bu yontem ama her gun yeni bir teknolojinin ciktigi, hergun bir oncekinden daha hizli donanimlarin tanitildigi bir donemde yemiyor artik. ayrica cok yavaslar. telefon zaten eski teknolojiyle cikiyordu, gelmeden tarih olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkaura -- 30 Eylül 2011; 3:08:27 >
  • Meego artık öldü Nokia da ne kadar destek verirse artık...Zaten bu fiyatla satmasıda çok zor.
  • Türkiye'ye ne zaman gelecek bileniniz varmı ve fiyatı ne kadar olur.
  • nokia n8 kullanıyorum baştan söyleyeyim

hani samsungun google için çıkardığı nexus s falan var ya ilerde yakın zamanda nokiada da böyle bi telefon çıkacak. nokia yazmayacak ama arkasında eşşek gibi microsoft yazacak. hatta msn kelebeği falan bile koyabilirler. :D içime doğdu valla
  • Bu sayfanın bilinçli kullanıcılarının farklı renk müjdelerine heyecanlanacaklarını sanmıyorum:-)
  • 11 yıllık nokia kullanıcısıydım. Ben bile soğudum nokia dan. zaten nokia ya yeni slogan buldum. (HIZ FELAKETTİR)
  • Farkli renk cikarmayi bosver farkli model yap nokiyyaaaa
  • bu telefonu delı gıbı beklıorum bnde :D
  • Merhaba;
    Uzun süreli nokia kullanmışlığım var yanı sıra samsung,sony ericsson da kullandım ve ciddi paralar harcadım evet ama şunu anladım;artık bence telefonda olması gereken özellikler şunlar
    1.Kesinlikle ekran çizilmez olacak
    2.Şarj en az 2 gün gidicek
    3.Hafızası ve ekran kalitesi iyi olacak

Bu özelliklerde çıksın 2 binlira vereyim.Şu bence saçmalık burda ve sanal alemdeki takipçilere sesleniyorum bizler bu şekilde devamlı takip edersek belimizi doğrultamayız!!
    Bizde bu nefis ve aç gözlülükle gelen gösteriş olmasa bunlar para kazanamazlar...
    Lütfen ya tegra 2 miş yok internet anında açılıyormuş yok uygulama geçişleri donmuyor.

Kaç gün ya kaç gün bu yogunlukta kullanabılırızki ? 1. Şarj olanak sağlamıyor telin hızını yaşayamıyorsun 2.sarj izin vermiyor evden uzakta şöyle öğle molasında 1 saat oyun oynayıp nette takılmaya 3. para ve yine şarj izin vermiyor internette dolaşmaya telefonların bağlantı hızları aldıkları sinyalle alakalı sinyalin yoksa ne hızı arıyorsun :)

Bence arkadaşlar aşşağı yukarı uğraşmıyalım ihtiyacımızı karşılayacak bulalım hayatımıza bakalım.

Neymiş yok androıd iyi değil ıos cok ıyı neymiş symbıan berbatmış len cebimizde ömrü bitiyor telefonun daha fazla aldanmıyalımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.

Hayırlı akşamlar.

• bi çıkaydı eyiydi renksizde olur :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.