Şimdi Ara

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi (130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
21.551
Cevap
18
Favori
2.815.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eğer @technics in bir önceki sayfada verdiği themes diye rarı indirip kurmassan bu kadar olacak. sorunun çözüldümü şimdi? bi lüçük işim çıkmıştı 2-3 saat yoktum
  • quote:

Orjinalden alıntı: yy2

eğer @technics in bir önceki sayfada verdiği themes diye rarı indirip kurmassan bu kadar olacak. sorunun çözüldümü şimdi? bi lüçük işim çıkmıştı 2-3 saat yoktum

Onların hepsini toptan nasıl yüklerim? Yani hangisini yüklemek istersem her seferinde o temaları açmam mı gerekiyor!
  • quote:

Orjinalden alıntı: Technics

VTP4 kurulu olduğu halde tema sayısı az olan arkadaşlarıma gece kıyağı :)

bütün temaları tek başlığa paketleyip uploadladım. "Windows\" dizinindeki "Resources\" un içindeki "themes\" klasörüne temaları (klasörü değil) kopyalayın..

http://www.h emenpaylas.com/download/879600/VTP4_Themes.zip.html

http://r apidshare.de/files/22367998/Themes.zip.html

quote:

Orjinalden alıntı: MissYou

Onların hepsini toptan nasıl yüklerim? Yani hangisini yüklemek istersem her seferinde o temaları açmam mı gerekiyor!

• quote:

linkler güncellendi sevgili @serkan

http://r apidshare.de/files/22367998/Themes.zip.html

quote:

Orjinalden alıntı: uA_SerkaN
    nedim aga sen anlından öpülecek adamsın

yalnız bir sorun var nedendir bilinmes ama ben indiremedim.idm kuulanıyorum frefoxun kendi indirme yöneticisi ile indirmeyi denedim olmadı,internet dowland managerle indirmeyi denedim gene olmadı..sorun sitedenmi kaynaklanıyo acaba...burdan indiren varmı.?

eyvallah kardeş çok sağol.teşekkürler.

• Üstüne çift tıklayarak akttif edeceksin ama hep çıkan görüntü özelliklerini her seferinde kapat
    birde ss leri daha küçük boyutlarda yayınlarsak daha iyi olur
  • yawher sorunum halloldu şimdidde başıma baaşka bi sorun geldi benim pc de oturum açma kapama sesi gitti..technics kardeş nasıl geri getiririm.. windows başlangıç sesi.
  • Sesler gitti!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MissYou -- 8 Haziran 2006; 14:41:59 >
  • ICONPACKER linkinde bi hata war arkadaşlar bi baksanız!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MissYou -- 8 Haziran 2006; 18:09:52 >
  • @missyou'yla 2nizi paraylamı gönderdiler abicim hocam nebiçim problem bunlar 2 gündür ruhumu yaşlandırdınız ulen
    Sesleri daha önceden paylaşmıştık, gerekirse bir tek onları çekerek dilediğiniz sesler yerine atayabilirsiniz..

quote:

yawher sorunum halloldu şimdidde başıma baaşka bi sorun geldi benim pc de oturum açma kapama sesi gitti..technics kardeş nasıl geri getiririm.. windows başlangıç sesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 7 Haziran 2006; 18:18:09 >

• teşekkürler @missyou yeniledim ilk sayfadaki linki...hallolmadımı senin sorunlar haala? eğer halledemediysen, ilk sayfadan vcp3,6 veya radiumpack'i dene hemen hemen vtp4 e en yakın paketler onlar

quote:

ICONPACKER linkinde bi hata war arkadaşlar bi baksanız!
  • quote:

teşekkürler @missyou yeniledim ilk sayfadaki linki...hallolmadımı senin sorunlar haala? eğer halledemediysen, ilk sayfadan vcp3,6 veya radiumpack'i dene hemen hemen vtp4 e en yakın paketler onlar

quote:

ICONPACKER linkinde bi hata war arkadaşlar bi baksanız!

Yok ufak tefek hatalar olsada halloldu sanırım. iconları değiştirmek istiyorumda. Bi de sesler gitti onu sölicektim!
  • sesleri dediğim gibi önceden paylaştık ayrıca, gerekirse indirebilirsiniz.

quote:

Yok ufak tefek hatalar olsada halloldu sanırım. iconları değiştirmek istiyorumda. Bi de sesler gitti onu sölicektim!
  • quote:

sesleri dediğim gibi önceden paylaştık ayrıca, gerekirse indirebilirsiniz.

quote:

Tamam ilk sayfalarda warsa sorun yok! Tekrar yükleriz artık saol!
  •  dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi

RK Launcher programını göremedim ama direk link war mıydı?
  • quote:

yawher sorunum halloldu şimdidde başıma baaşka bi sorun geldi benim pc de oturum açma kapama sesi gitti..technics kardeş nasıl geri getiririm.. windows başlangıç sesi.

kardeş çok olduk biliyorum aama napimmnerde verdinis bunları link versen

• quote:

quote:

kardeş çok olduk biliyorum aama napimmnerde verdinis bunları link versen

Bende bulamadım.

• bişi sorucam.. iconpackager ile ilgili bi sorunum var.. prg 2-3 gün çalışıyo ama sonrasında (notbukta kurulu) makinenin wireless ve antivirüs olayını bozuyo.. wireless çalışmaz hale geliyo ve kaspersky de açılışta kilitlenip kalıyo.. var mı bu gibi sorun yaşayan bu i.packager ile.. acaba benim konfigürasyondan mı kaynaklanıyo anlamadım gitii... 4 aylık windows var dedim.. ondandır bu kilitlenme dedim.. sistem kurdum yeni.. sonrasında gene bu sorunla karşılaştım 6 günlük windowsta.. kaldırdım i.packageri ama devam etti sorun anca sistemgeriyükleme ile düzeldi..bi sorim danışim dedim...

açılış ve kapanış sesleri bende de kaybolmuştu.. nedenini anlamadım.. orijinal sesleri seçiyosun gene ses çıkmıyodu.. acaba i.packager mi ypıyodu bunu da???

• quote:

Orjinalden alıntı: cyclops_

bişi sorucam.. iconpackager ile ilgili bi sorunum var.. prg 2-3 gün çalışıyo ama sonrasında (notbukta kurulu) makinenin wireless ve antivirüs olayını bozuyo.. wireless çalışmaz hale geliyo ve kaspersky de açılışta kilitlenip kalıyo.. var mı bu gibi sorun yaşayan bu i.packager ile.. acaba benim konfigürasyondan mı kaynaklanıyo anlamadım gitii... 4 aylık windows var dedim.. ondandır bu kilitlenme dedim.. sistem kurdum yeni.. sonrasında gene bu sorunla karşılaştım 6 günlük windowsta.. kaldırdım i.packageri ama devam etti sorun anca sistemgeriyükleme ile düzeldi..bi sorim danışim dedim...

açılış ve kapanış sesleri bende de kaybolmuştu.. nedenini anlamadım.. orijinal sesleri seçiyosun gene ses çıkmıyodu.. acaba i.packager mi ypıyodu bunu da???

Sesler Vista Transformation Pack 4 ü yükleyince kayboluyor. Ama IconPackager olayın gerçekten ilginçmiş sende yaw. Programı kaldırıosun yine de sorun devam ediyor? IconPackager den diildir de belki virüs giriodur senin makineye!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MissYou -- 8 Haziran 2006; 21:34:46 >

• ya ilk baştaki temayı çok beğendim vista transformer ama nasl kurcam hiç bi fikrim yok. Bide link çalışmıyo yardım lütfen.
  • quote:

RK Launcher programını göremedim ama direk link war mıydı?

güncellendi

RK LAUNCHER

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi

>>ÇEK<<

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 7 Haziran 2006; 21:39:25 >

• 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.