Şimdi Ara

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi (132. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.551
Cevap
18
Favori
2.815.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne yani Technics sen bana beceriksizmi? demek istiyorsun ewet öyleyimdir biraz yapmak 15 dakikakamı aldı ama buraya koymak 2 gün ugraştıgım halde boş yani
  • tşklr icabındaaaa
  • quote:

Orjinalden alıntı: Technics

işte gereken yapılmış ve bir sorun daha aşılmış tebrikler arkadaşlar..

quote:

Orjinalden alıntı: MissYou
    Yaw orda seçeneklerde Windows Vista'da war. Onu seçsene ben seçtim Vista Sesleri geldi!

Sayılır! Technics bende Glass2k yüklü ama şeffaflık efekti veremiorum?

• glass2k efektini kullanmak için programlardan glass2k menüsüne ulaşabilirsin
  • Bende hersey normal ve sorunsuz calisiyor VTP4 yani ama baslata basinca acilan menuler seffaf degil bu VTP4 de mi yok yoksa benmi yapamadim glass menusundende bulamadim sadece baslat cubugu seffaflasiyor ama menuler seffaflasmiyor nasil yapabilirim.
  • benim çok hoşuma gitti royal teması ve pricopacks birde xp masaüsü resmi

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi

• quote:

selam buarada @mediart nerlerdesin

quote:

Orjinalden alıntı: yy2
    quote:

Orjinalden alıntı: mediart
    Merhaba;Sorum Özellikle Technics'e... VTP 4.0 güvenilir mi. Daha açık olmak gerekirse. Grafik programlarıyla herhangi bir çatışması var mı.
    (İnsanların yanında rezil olmayalım) 3.52i yüklediğimde nedendir bilinmez Freehand çalışmamıştı da ondan soruyorum...

Not: 4.0'ı 3 denemeden sonra başarıyla kurdum. İlk izlenim tüm grafik programları sorunsuz çalışıyor. İlerki günlerde bir sıkıntı yaratırmı 4.0 ?

yok hocam doğru şekilde yüklediysen bi sorun olacağını sanmam bayadır kullanıyoruz kimseden öyle bi sorun duymadık sadece yüklerken ve kaldırılırken yaşanan problemler oluyor onlarda yine düzgün şekilde kurulmadığı için oluşuyor çoğunlukla. zevk almana bak.

Nerdemiyim. Bu başlıktan oldukça uzaktayım.

3.5'i kurdum. Herşeyi hallettim. Hatta numarasını hyatırlamıyorum ama 35 yada 36 desk'i bile aldım. Sonra başladım işlere. Birde ne göriyim Freehand çalışmıyor. Hemde müşterinin önünde. Neyse hallettik diğer makinede. Ama ne yaptıysam tema ile freehand'ı birtürlü birlikte çalıştıramadım. WB5 kurdum. Ondada sanırım kurma hatasından dolayı performansta düşüş oldu. Photoshop CS2 zaten çok ağır çalışıyor bide WB5....... Kendi kendime herkese teşekkürler ama ben bu işte yokum dedim. AMA.. şimdi bu 4 harika oldu. Indesing, freehand, photoshop harika çalışıyorlar. Terkrar aranıza geldim ve vista gelene kadar da aranızda olacam.

• slm arkdaşlar yeniden aranızdayım olmadıgım zamanların telafisi için bir iki şey koyim dimi

biraz önce yazdıklarımın bi kısmını hepsini emek harcayarak yazmıştım ama sitede sorun vardı hepsi uçtu tekrar

ilk önce haberler avedesk 2.0 yolda bunlarda ilk resimler....

sıra geldi ekstra programlara

windowfx 3.0 explorer pencereleri için
    İnceleyin
    ÇEK

explorer pencerleri için çok güzel kolaylık saglıyor inceleyin

incele ve yükle

• quote:

quote:

selam buarada @mediart nerlerdesin

quote:

quote:

Merhaba;Sorum Özellikle Technics'e... VTP 4.0 güvenilir mi. Daha açık olmak gerekirse. Grafik programlarıyla herhangi bir çatışması var mı.
    (İnsanların yanında rezil olmayalım) 3.52i yüklediğimde nedendir bilinmez Freehand çalışmamıştı da ondan soruyorum...

Not: 4.0'ı 3 denemeden sonra başarıyla kurdum. İlk izlenim tüm grafik programları sorunsuz çalışıyor. İlerki günlerde bir sıkıntı yaratırmı 4.0 ?

yok hocam doğru şekilde yüklediysen bi sorun olacağını sanmam bayadır kullanıyoruz kimseden öyle bi sorun duymadık sadece yüklerken ve kaldırılırken yaşanan problemler oluyor onlarda yine düzgün şekilde kurulmadığı için oluşuyor çoğunlukla. zevk almana bak.

Nerdemiyim. Bu başlıktan oldukça uzaktayım.

3.5'i kurdum. Herşeyi hallettim. Hatta numarasını hyatırlamıyorum ama 35 yada 36 desk'i bile aldım. Sonra başladım işlere. Birde ne göriyim Freehand çalışmıyor. Hemde müşterinin önünde. Neyse hallettik diğer makinede. Ama ne yaptıysam tema ile freehand'ı birtürlü birlikte çalıştıramadım. WB5 kurdum. Ondada sanırım kurma hatasından dolayı performansta düşüş oldu. Photoshop CS2 zaten çok ağır çalışıyor bide WB5....... Kendi kendime herkese teşekkürler ama ben bu işte yokum dedim. AMA.. şimdi bu 4 harika oldu. Indesing, freehand, photoshop harika çalışıyorlar. Terkrar aranıza geldim ve vista gelene kadar da aranızda olacam.

keşke direk 4.0 ı yükleseydin bildiğin gibi yeni sürüm her zaman bazı hatalar giderilerek gelir yinede halletmene sevindim

• Vista Transformation Pack ( VTP 4.0 ) arkadaşlar forumda bunu indirip kuracam da aklımda kalan bir soru vardı bunu yükledikten sonra xp ingilizce olurmu yoksa olmaz mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: deniz007

Vista Transformation Pack ( VTP 4.0 ) arkadaşlar forumda bunu indirip kuracam da aklımda kalan bir soru vardı bunu yükledikten sonra xp ingilizce olurmu yoksa olmaz mı?

Tamamen Türkçe kalır merak etme yükle sen! Hatta Technics yardımcı olsun sana!
  • quote:

Orjinalden alıntı: MissYou

quote:

Vista Transformation Pack ( VTP 4.0 ) arkadaşlar forumda bunu indirip kuracam da aklımda kalan bir soru vardı bunu yükledikten sonra xp ingilizce olurmu yoksa olmaz mı?

Tamamen Türkçe kalır merak etme yükle sen! Hatta Technics yardımcı olsun sana!

Teşekkür ederim hemen yüklüyorum
  • quote:

os ingilizce deilse yani türkçeyse türkçe devam edecek.
  • window blinds da baya güzel gözüküyor onu da denemek istiyorum ama shareware galiba v5.0. önceki sürümleri freeware oldu mu ve onlarda da görüntü güzel oluyor mu 5 kadar olmasa da?
  • quote:

Orjinalden alıntı: darthAquila

window blinds da baya güzel gözüküyor onu da denemek istiyorum ama shareware galiba v5.0. önceki sürümleri freeware oldu mu ve onlarda da görüntü güzel oluyor mu 5 kadar olmasa da?

tek bişey söylüyorum 5.0 dan önceki sürümleri yükleme sırf shareware deiller diye makinende yawaşlama olur bildiğim kadariyle 5.0 da öyle bir problem yok artı ben yawaşlama harici başka probremlerde yaşadım tavsiye etmem vtp 4.0 ve wb5.0 dene
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: darthAquila

window blinds da baya güzel gözüküyor onu da denemek istiyorum ama shareware galiba v5.0. önceki sürümleri freeware oldu mu ve onlarda da görüntü güzel oluyor mu 5 kadar olmasa da?

tek bişey söylüyorum 5.0 dan önceki sürümleri yükleme sırf shareware deiller diye makinende yawaşlama olur bildiğim kadariyle 5.0 da öyle bir problem yok artı ben yawaşlama harici başka probremlerde yaşadım tavsiye etmem vtp 4.0 ve wb5.0 dene

baya bi tema denedim zaten şu an vtp4.0 kullanıyorum işte dediğim gibi wb5'in görüntüleri çok güzel bir denemek istedim o zaman 5'i yükleyeyim 2 ay kullanırım artık.

• quote:

Orjinalden alıntı: 2smoke

wb5 in full sürümünü kullanmazsan transparan özelliklerini kullanamasın haberin ola

haydaa o zaman boşuna yüklemiş olacam neyse vazgeçtim vtp4e devam o zaman
  • dostlar ben yenıyım burda yukarda arkadasta soylemıste ben royal teması ve pricopacks nerden ındırebılırım? lınk yazarmısınız bana
  • sağol 2smoke

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caine Corvinus -- 13 Haziran 2006; 0:22:04 >
  • 
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.