Şimdi Ara

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.552
Cevap
18
Favori
2.815.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a|i -- 12 Mart 2006; 1:38:35 >
  • hımm 3d masaüstü dediğin ne ali ? bide tema seçicide başka değişik modellerde varmı?
  • üstekinler war ya onlar işte ama daha tam çözemedim olayı su renk degiştirme olayını arastırıyom
  • ha ok. masaüstünden sağ mousela /özellikler/ den bak biara bakalım temalarda değişiyomu.. hadi iigeceler yattım ben
    quote:

Orjinalden alıntı: ali_desidero

üstekinler war ya onlar işte ama daha tam çözemedim olayı su renk degiştirme olayını arastırıyom
  • SUDA BULABİLDİGİM KLASÖR RENKLERİ WAR DAHA YOK YARINA BASKA RESİMLERDE EKLERİM
     dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi
  • quote:

Orjinalden alıntı: Technics

backup dediğin ghostmu mediart?

Benzer bir program... "Power Quest"... Özelliği programı kurup 2 adet 1.44'lük disket ile dos başlangıç disketi elde ediyorsun. Sonra istersen programı kaldır. Sadece 2 disketle tüm yedekleme ve geri getirme işlemlerini dos altında çabucak yapabiliyorsun. Benim Norton'larım hep lisanslı. Ghost kullanmak istedim. Bir arkadaştan disketini aldım ama kırık. Yüklersen sürekli problem çıkardı. (Norton Internet Security programının birkaç dosyasından dolayı). Herhalde lisanlı olduğundan dolayı çakışmalar yaşandı. Diğeri çok kolay ve rahat. (hızlı da)
  • bu başlıgı uzun süredir takip ediyorum,emegi geçen arkadaşların hepsinin eline sağlık
    bende kullandıgım bir programı paylaşmak istedim,download ve upload hızımın ne kadaar oldugunu
    download ve upload miktarımı ögrenmek için dumeter prog.kullanıyordum,du meter degişen masaüstüme bazen uyum saglayamıyordu
    ve bende başladım araştırmayahttp://www.byteometer.com/screenshots-network-graph.asp adresindeki programı buldum.
    umarım sizinde işinize yarar.green lcd ve xp blue favorim
  • hımm baya hoşuma gitti,klasörlerin renklendirilmesi falan gerçekten süper.. hızlıda diyosun.. bi başlat çubuğuyla tema değişim olayınada bakıp haber verirsen eğer ona göre wb5i bi süreliğine tatile gönderebilirm :)

quote:

Orjinalden alıntı: ali_desidero
    SUDA BULABİLDİGİM KLASÖR RENKLERİ WAR DAHA YOK YARINA BASKA RESİMLERDE EKLERİM
  • peki kaynak olarak dvdyemi alıyosun yedeği? biliyorum yeri değil ama ben bu olayı çok merak ediyorum ezelden beri, hazır konu açılmışken bukonuda bibilgi verirsen eğer ona göre bende kullanmak istiyorum, by geldi windows kurmaktan artık..

quote:

Orjinalden alıntı: mediart

quote:

Benzer bir program... "Power Quest"... Özelliği programı kurup 2 adet 1.44'lük disket ile dos başlangıç disketi elde ediyorsun. Sonra istersen programı kaldır. Sadece 2 disketle tüm yedekleme ve geri getirme işlemlerini dos altında çabucak yapabiliyorsun. Benim Norton'larım hep lisanslı. Ghost kullanmak istedim. Bir arkadaştan disketini aldım ama kırık. Yüklersen sürekli problem çıkardı. (Norton Internet Security programının birkaç dosyasından dolayı). Herhalde lisanlı olduğundan dolayı çakışmalar yaşandı. Diğeri çok kolay ve rahat. (hızlı da)

• sana bişey diyimmi, verdiğin bu şey şurup gibi oldu arkadaşım inan, bende dumeter kullanıyorum malum ihtiyaçlardan fakat seninde dediin gibi bazen sırıtıyo o görselliğin içinde.. Çok iyi gitti bu.. acaba dumeter kadar başarılımı?

quote:

Orjinalden alıntı: inboxstore

bu başlıgı uzun süredir takip ediyorum,emegi geçen arkadaşların hepsinin eline sağlık
    bende kullandıgım bir programı paylaşmak istedim,download ve upload hızımın ne kadaar oldugunu
    download ve upload miktarımı ögrenmek için dumeter prog.kullanıyordum,du meter degişen masaüstüme bazen uyum saglayamıyordu
    ve bende başladım araştırmayahttp://www.byteometer.com/screenshots-network-graph.asp adresindeki programı buldum.

• quote:

peki kaynak olarak dvdyemi alıyosun yedeği? biliyorum yeri değil ama ben bu olayı çok merak ediyorum ezelden beri, hazır konu açılmışken bukonuda bibilgi verirsen eğer ona göre bende kullanmak istiyorum, by geldi windows kurmaktan artık..

quote:

Orjinalden alıntı: mediart

quote:

İstersen DVD'ye de alabiliyorsun (sanıyorum; çünki hiç denemedim). Bence riskli. Bi çizildi gitti HDD'nin diğer bölümüne yeni dosya açıyorum ve C'nin yedeğinin alınacağı yeri göster kısmında browse den O dosyayı buluyorum sonra tamam C'nin bir yedeği diğer bölümde 3-5 GB'lik tek bir dosya halinde dururyor. (windows harici programlarının boyutuna göre değişiyor) İşte hedef gösterirken DVD'ye gösterebilirsin sanırım.

• quote:

sana bişey diyimmi, verdiğin bu şey şurup gibi oldu arkadaşım inan, bende dumeter kullanıyorum malum ihtiyaçlardan fakat seninde dediin gibi bazen sırıtıyo o görselliğin içinde.. Çok iyi gitti bu.. acaba dumeter kadar başarılımı?

quote:

Orjinalden alıntı: inboxstore

bu başlıgı uzun süredir takip ediyorum,emegi geçen arkadaşların hepsinin eline sağlık

fazlası var eksigi yok gibi su anda memnunum ,bakalım sizin fikriniz ne olacak ?

• @inboxstore birazdan deniycem..teşekkürler tekrar..
    @ali_desidero kurdum ve baktım, her şey süperdi gerçekten fakat, tek tema olması kötü..Bende naaptım, Vista inspirat'ı hatta Wb5'i kaldırdım tekrar VTP3 e döndüm... özlemişim gerçektende bu programı ben yav.. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 12 Mart 2006; 23:06:30 >
  • ewt Technics gercekten süper program
    bu arada prog için tekrar coook tesekkürler
  • Emegi gecen butün arkadaslara coook tesekkür ederim. Bu siralar oldukca yogunum bu yüzden paylasima katilamiyorum. Ama vakit bulunca benim de sizlerle paylasacagim bircok sey var.

Tekrar sagolun

Bu da benim masaüstü..

Edit: Benim ve diger arkadaslarin Masaüstleri 2. Sayfada Tiklayin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doganza -- 15 Mart 2006; 22:28:02 >
  • Sevgili @Doganza seninde eline emeğine sağlık dostum. 34. DESK sana ait
    @ali_desidero sende sağol kardeşim.

quote:

Orjinalden alıntı: doganza
    Emegi gecen butün arkadaslara coook tesekkür ederim. Bu siralar oldukca yogunum bu yüzden paylasima katilamiyorum. Ama vakit bulunca benim de sizlerle paylasacagim bircok sey var.
    Tekrar sagolun
    Bu da benim masaüstü..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 13 Mart 2006; 20:34:53 >
  • technics yeni glişmeler filan yokmu abi ya bende bu aralar yogunum baya okul iş

neyse bi ara bişeyler yaparız rahata kavuşalımda
  • var yakında vtp4 ü bekliyoruz tamamlanma aşamasında program.

quote:

Orjinalden alıntı: melihozcan

technics yeni glişmeler filan yokmu abi ya bende bu aralar yogunum baya okul iş

• quote:

var yakında vtp4 ü bekliyoruz tamamlanma aşamasında program.

quote:

Orjinalden alıntı: melihozcan

technics yeni glişmeler filan yokmu abi ya bende bu aralar yogunum baya okul iş

hadi bakalım..

• ona hazırlamak için kendimi VTP3e döndüm tekrar, 4 gözle onu bekliyo herkez.. geldiğinde zorluk çekmeyelim demi ama :)
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.