Şimdi Ara

God of War: Origins Video İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
12.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kratos'un hiddeti PSP'ye sığamadı ! God of War: Origins koleksiyon paketi beraberinde Chains of Olympus ve Ghost of Sparta HD olarak Playstation 3'lerimize konuk oluyor.

• Güzel İnceleme God of War Serisi Hastası Olan Biri Olarak Bunuda Beğeniceme eminim :D
  • God Of War gibi Bir yapım Ps3 te ölüyor :D Pcde Çıkartılabilir PSPDen Ps3 Çıkarılabildiyse :)
  • Günümüzdeki bazı oyunlar gerek grafikleri gerekse oynanabilirlikleriyle 8.4 puan alamazken gad of war ghost of spartan ve gad of war chain of olympus gibi psp ye cıkmış ve günümüze nazaran eski olan bir oyunun bu kadar puan alması god of war severler için gurur verici.

İnceleme için teşekürler.
  • inceleme güzel elinize sağlık ama

erdinç iyikul veya ersin kılıç inceleme yapmayınca hevesim kaçıyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mactavish-

inceleme güzel elinize sağlık ama

erdinç iyikul veya ersin kılıç inceleme yapmayınca hevesim kaçıyor :)

talha aynayıca onlar kadar iyidir ..
  • talha aynacıda bi o kadar iyidir hiç aratmıyor diğer arkadaslarımızı
  • Talha bey,
    Tebrik ediyorum, video incelemenizi çok beğendim. Gökhan Yılmaz'ın Dead Island video incelemesi faciasından sonra bu video inceleme ilaç gibi geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nForcer -- 21 Eylül 2011; 22:28:30 >
  • Grafiklerden bir god of war 3 beklemek hata olur zaten serinin hayranlarını tatmin edecek düzeyde bence oyun.Yalnız grafiklere fazla puan vermişsiniz gibi geldi bana.
  • 8.8 puan nedir yahu , buçuk verirsin yada tam verirsin. Bilmiyorum çok saçma geliyor...

bende GOW hayranı olarak grafiğe bakmam. Bütün oyunları gözüm kapalı alırım , eminim ki benim gibi GOW serisine hayran olanlarda bu incelemeyi ne kadar alçak yada fazla puan gelse de gözü kapalı alırlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Magnesium -- 20 Eylül 2011; 15:00:15 >
  • keşke ps2 yede çıksaydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Banzai!

keşke ps2 yede çıksaydı

+1 keşke yeni bi God Of War çıksa PS2'ye çok güzel olurdu.
  • Ben buna tükürdüğünü yalamak derim. Bu serinin tüm oyunlarını oynadım. Muhteşemdi.
    Fakat bırak sony artık bitti seri. İlla bişey çıkarıcaksan yeni Gow çıkar karşımıza.
  • quote:

undefined

bizde erdinç abiyle ersin abinin incelmelerini seviyoruz ama talha aynacıda bzim için yapmış ve emek vermiş.
    heves kaçırmamakta lazım arkadaşım yorum yaparken
  • Bu grafiklere 8.2 vermek torpilden başka bişey değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CodeMachine

Bu grafiklere 8.2 vermek torpilden başka bişey değil.

O kadar yerin dibine sok 82 de
    Ayrıca ne ruhsuz bir konuşma tarzı ya. Aklıma Kamil Koç daki muavinleri geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

quote:

Orijinalden alıntı: CodeMachine

Bu grafiklere 8.2 vermek torpilden başka bişey değil.

O kadar yerin dibine sok 82 de
    Ayrıca ne ruhsuz bir konuşma tarzı ya. Aklıma Kamil Koç daki muavinleri geldi

ya mesaj sayınız felan fazla ama hiç olmamış bu yorum haa . Adam emek verip yapıyor. Hiç böyle videolar yapmasa 3-4 sayfa okumak zorunda kalacaksın ..Gelmiş burda editörü eleştiriyosunuz.Ruhsuzsa nolmuş incelemeyi beğenmedin diye oyunudamı almıyacan ??

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

quote:

undefined

bizde erdinç abiyle ersin abinin incelmelerini seviyoruz ama talha aynacıda bzim için yapmış ve emek vermiş.
    heves kaçırmamakta lazım arkadaşım yorum yaparken

talha aynacı ersin kılıçdan önce inceleme yapıyordu ve aylık oyun listesi çıkarıyordu. Neden bahsediyonuz . ?
  • Güzel bir inceleme olmuş
  • benim anlamadığım olay şu , grafiklere kötü filan diyip 8.2 puan verdiniz , sese gelince çok iyi süper filan dediniz ama 8.5 verdiniz . puanlar birbirine orantılı olmak zorunda mı ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.