Şimdi Ara

Next Minix HD (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.468
Cevap
31
Favori
359.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yarın Fenerbahce - Marsilya maçını Hotbird uydusundaki JSC SPORT HD1 kanalında HD olarak ücretsiz serverla izleyebilirsiniz arkadaşlar
  • şu cihazın kanal geçişleri hızlı olsa tadından yenmez.
    kanal geçişi çok yavaş
    kanal geçişi çok yavaş
    kanal geçişi çok yavaş
  • Bu akşam oynanacak Manchester - Galatasaray maçı Az TV de yayınlanacak. cihazın son çıkan keyleri ile Az TV şifresi çözülebiliyor mu? Kendimiz elle şifre girmemiz gerekecek mi?
  • Herkese merhaba;

ben ikinci oda için bu cihazı wiifi adaptörüyle birlikte almayı düşünmekteyim.Ancak siz bilgili arkadaşlara bir sorum olacaktı. acaba bu cihaz (siyah olan) diğer penbe ve mavi olanlarla birebir aynı mı? çünküaralarında 50 tl fiyat farkı varda

birde acana wifi aparatı ile server yada adını cc mi deniliyor neyse bunlar sayesinde dt nin film dizi kanallarını izleme şansım varmıdır?
    http://www.pazarite.com/urun/next-ye-minix-hd-uydu-alicisi.aspx (bu ürün 200 tl)
    http://www.pazarite.com/urun/next-ye-minix-hd-black-uydu-alicisi-cift-kumanda.aspx (bu ise 150 tl)

birde buaradan alışveriş yapan oldumu güvenilir mi?

çok teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: airwolf26

Herkese merhaba;

ben ikinci oda için bu cihazı wiifi adaptörüyle birlikte almayı düşünmekteyim.Ancak siz bilgili arkadaşlara bir sorum olacaktı. acaba bu cihaz (siyah olan) diğer penbe ve mavi olanlarla birebir aynı mı? çünküaralarında 50 tl fiyat farkı varda

birde acana wifi aparatı ile server yada adını cc mi deniliyor neyse bunlar sayesinde dt nin film dizi kanallarını izleme şansım varmıdır?
    http://www.pazarite.com/urun/next-ye-minix-hd-uydu-alicisi.aspx (bu ürün 200 tl)
    http://www.pazarite.com/urun/next-ye-minix-hd-black-uydu-alicisi-cift-kumanda.aspx (bu ise 150 tl)

birde buaradan alışveriş yapan oldumu güvenilir mi?

çok teşekkürler...

siyah ile mavi pembe aynı değil.siyah da ethernet girişi yok. yani kablo internet girişi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sertac-73 -- 22 Eylül 2012; 6:03:27 >

• Okey tek fark bu ise sorun değil çünkü next in wifi aparatinida almayı planlıyorum da
    Neticede modemle arası biraz uzak (2oda kadar)
    Onun dısı aynı ise sorun değil
    Birde serverla Dt izlenebilirmi acaba .?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu aralar kimse yok herhalde ortalıkta....
    neyse sayın sertaç-73 teşekkür ederim
  • Amacınız d.t içinde malum kanal ise izlenemez.
  • selam kullanan arkadaşlardan biri mümkünse yayın izleme kalitesinin nasıl olduğunu söyleyebilir mi? görüntüyü merak ediyorum almadan önce
  • quote:

Orijinalden alıntı: globalmemo

selam kullanan arkadaşlardan biri mümkünse yayın izleme kalitesinin nasıl olduğunu söyleyebilir mi? görüntüyü merak ediyorum almadan önce

kardeş yayın kalitesi gayet yeterli seviyede ben 32.inc sony de kullanıyorum. tek sevmediğim tarafı kanal geçişi en az 2 saniye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sertac-73

quote:

selam kullanan arkadaşlardan biri mümkünse yayın izleme kalitesinin nasıl olduğunu söyleyebilir mi? görüntüyü merak ediyorum almadan önce

kardeş yayın kalitesi gayet yeterli seviyede ben 32.inc sony de kullanıyorum. tek sevmediğim tarafı kanal geçişi en az 2 saniye.

next minix hd black yani siyah modelden sipariş verdim yarın gelip kurcaklar bakalım onda nasıl kanal geçişi umarım sıkıntı olcak kadar yoktur
  • Sayın HDsatıs

malum kanal değil de film paletleri 11, 12, 13 lü olanarla diziler falan 5,6,(veya 305,306 ..) gibi olanlar
    bunlar için server veya cc falan işe yarar mı?
    bir de bu aralar pazarite çöktü mü ne
    2 gündür açılmıyor site
    varmı bilgisi olan en ekonomik oradaydıda...
  • quote:

iyi seviyede diyebileceğimiz bir görüntüsü var server da izlenilen kanalları açma hızı çok iyi en beğendiğimiz yönü budur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: airwolf26

Sayın HDsatıs

malum kanal değil de film paletleri 11, 12, 13 lü olanarla diziler falan 5,6,(veya 305,306 ..) gibi olanlar
    bunlar için server veya cc falan işe yarar mı?
    bir de bu aralar pazarite çöktü mü ne
    2 gündür açılmıyor site
    varmı bilgisi olan en ekonomik oradaydıda...

Yerli işiyle ilgilenmediğimiz için bu konularda yorum yapamayacağım.
  • merhaba arkadaşlar benim evde SONY KDL-32W4000K 32 LCD TV var, ayrıca kablosuz internette var, modem biraz uzak tv'ye, bu ürünün kablosuz internete giren modeli hangisi acaba, birde karar verdiğimizde en uygun nerede satılıyor acaba. bilgi verebilen arkadaşım varsa çok memnun olurum...
  • Ürüne kablosuz wifi ile bağlanmak istiyorsanız uyumlu wifi firmamızda mevcutttur.
  • 3000 tane kanal var, %99'unu izlemiyoruz :/ Tek tek silmek mi gerekiyor şimdi tüm bunları?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HDsatış

Ürüne kablosuz wifi ile bağlanmak istiyorsanız uyumlu wifi firmamızda mevcutttur.

kablosuz modemli olan ürün kaç para
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.