Şimdi Ara

Next Minix HD (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.468
Cevap
31
Favori
359.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar,

ethernetten modeme bagladım... pekı modeme usb den bağlı olan harddıskı nasıl gosterebılırım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazali54

minix hd cihazda şifreli kanallardan kaydettiğim vidyoları neden acaba bilgisayarda seyredemiyorum. bilgisi olan varmı acaba çözüm nedir. kaydettiğim vidyolar hd değil. ne yaptıysam olmadı. forumlardan baktım. bir çok converter yükledim fakat bi türlü açamadı. bu konuda bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olabililermi acaba.

next minixte seyredebilirsin minixte şifre koyuyor
  • arkadaşlar,

ethernetten modeme bagladım... pekı MKV ve divx filmleri izlemek için modeme usb den bağlı olan harddıskı nasıl gosterebılırım..
  • mınıx de seyredebiliyorum.ben pc de nasıl izlerim diye sormuştum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: teco1095

quote:

minix hd cihazda şifreli kanallardan kaydettiğim vidyoları neden acaba bilgisayarda seyredemiyorum. bilgisi olan varmı acaba çözüm nedir. kaydettiğim vidyolar hd değil. ne yaptıysam olmadı. forumlardan baktım. bir çok converter yükledim fakat bi türlü açamadı. bu konuda bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olabililermi acaba.

mınıx de seyredebiliyorum.ben pc de nasıl izlerim diye sormuştum?

• quote:

quote:

çakal firmalarbunu kıramayız mı

• minixte freeshare özelliğini nasıl aktif ederim sadece kabloyu takacak kadar bilgim var ip alma falan yapmak gerekiyormuş sabahtan beri araştırıyorum yarım yamalak bilgiler dhpc falan bir sürü şey söyleniyor başından sonuna kadar anlatabilecek bir arkadaş varmı ya da link verebilecek bir de son güncellemeyi yapınca sirius gitti astra diye bir uydu görüyor onda da 19 tane kanal çıkıyor siriusta kanal aratıyorum hiç kanal bulamıyor sorun nedir bilen varmı
  • arkadaşlar sonunda ben de almış bulunmaktayım bu cihazdan şuan kargodaymış akşama kurcalamaya başlarım :D 3 yıldır dm 500s kullanıcısı olarak nerden nasıl başlamalıyım televizyonum sony bravia 40 inch hd ready fakat hdmi ile pc oyun oynarken 1080 p ibaresi çıkıyor ekranda. ayarları ilk yapmam gerekenler hakkında bilgi verir misiniz c line var elimde onu da yükleyeceğim. hiçbir ayar yapmadan direk güncellemeyi yapıp öyle mi başlamak sağlıklı olur ayar yapmaya acaba?
  • Orijinalden alıntı: teco1095

minixte freeshare özelliğini nasıl aktif ederim sadece kabloyu takacak kadar bilgim var ip alma falan yapmak gerekiyormuş sabahtan beri araştırıyorum yarım yamalak bilgiler dhpc falan bir sürü şey söyleniyor başından sonuna kadar anlatabilecek bir arkadaş varmı ya da link verebilecek bir de son güncellemeyi yapınca sirius gitti astra diye bir uydu görüyor onda da 19 tane kanal çıkıyor siriusta kanal aratıyorum hiç kanal bulamıyor sorun nedir bilen varmı

Network Ayarları menüsünden 666666 tuşlayarak aktif edebilirsiniz.

yeni versiyon çıkmış bu arada

Next Minix HD Yeni Yazılım 07-04-2012

1- Sleep (Uyku modu) sorunu düzeltildi.
    2- Diseqc motor ile sinyal alamama sorunu düzeltildi.
    3- Hava Durumu'na daha fazla şehir eklendi.
    4- EĞLENCE isimli yeni menü adımı eklendi ve internet uygulamaları burada toplandı. İleride eklenecek olan internet uygulamaları yine bu menü altında ulaşılabilecek.
    5- YouTube menüsü iyileştirildi, arama klavyesi eklendi.
    6- Ekran klavyesi geliştirildi.
    7- FreeShare sorunları düzeltildi.
    8- FreeShare ve **cam aynı anda düzgün çalışmama problemi giderildi.
    9- 3 Adet farklı kablosuz ağ için ağ şifreleri hafızada tutulacak şekilde ayarlandı.
    10- Kanal düzenleme altında Kanalları USB'ye yedekleme ve USB'den bu yedekleri geri yükleme özelliği eklendi
    11- Sistem iyileştirmeleri yapıldı.

Not: Yazılım yakında uydu güncellemede de aktif olacaktır.

Kaynak:Turkeyforum . com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soguknewale -- 18 Nisan 2012; 19:52:19 >

• bu cihazdan ben de aldım.. bundan önce d smart vardı bence o daha iyi hem görüntü olarak hem hız olarak.. bunu niye aldım derseniz? d smartta kanal sıralaması yok.+ 2 ay bedavaydı. :)
  • BEN DE BU CİHAZDAN ALDIM. GÖRÜNTÜ KALİTESİ (TV'NİZİN GÖRÜNTÜ ÖZELLİKLERİNE GÖRE PICTURE MENÜSÜNDEN HASSAS AYARLARI YAPMANIZ GEREKEBİLİR) İYİ. Bİ SÜRÜ ÖZELLİĞİ MEVCUT. TAVSİYE EDERİM.

Bİ SORUM OLACAK, YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM:
    -USB'DEN FİLM İZLERKEN ALT YAZIYI NASIL ÇAĞIRACAĞIMI BULAMADIM.

TEŞEKKÜRLER.
  • Arkadaşlar ben bu cihazı almayı düşünüyorum fakat bende şuanda dsmart var ve uydu alıcısı dsmart yönüne bakıyor. Bu cihazı alınca kart takma kısmı var dsmart kartını takıp izleyebilirmiyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: afbolayir

Arkadaşlar ben bu cihazı almayı düşünüyorum fakat bende şuanda dsmart var ve uydu alıcısı dsmart yönüne bakıyor. Bu cihazı alınca kart takma kısmı var dsmart kartını takıp izleyebilirmiyim?

Dsmart yönü normal turksat uydusudur. Türkiyedeki tüm yerel ve ulusal kanalları izlersiniz ama Dsmart kartıyla çalışmaz. Genelde uydu alıcıyla kart eşleşmesi yaılmıştır jart başka bir makinada çalışmıyor. Bende Hem Dsmartın SD makinası ve HD modül var iki kartlada denedim ama çalışmıyor.
  • Cevabınız için tşk ederim o zaman bu cihazdaki kart yeri digi ve dsmartı çalıştırmıyor o zaman almaya gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: afbolayir

Cevabınız için tşk ederim o zaman bu cihazdaki kart yeri digi ve dsmartı çalıştırmıyor o zaman almaya gerek yok.

ben de bu cihazda digi ve d-smart çalışmıyor öyleyse almak şart deyip aldım çünkü ücretli platformlara para verecek kadar zengin değilim ve 200 liraya mis gibi uydu alıcısı almışım her özelliği de var maşallah pembiş pembiş hem de
  • Arkadaşlar son yazılımı yüklediğiniz takdirde free share eklenmiş hotbird kanallarını ücretsiz açmaktadır. Aşağıdaki sitesinden alabilirsiniz.

http://www.nextdestek.com/Next-Minix-HD.html
  • quote:

minixte freeshare özelliğini nasıl aktif ederim sadece kabloyu takacak kadar bilgim var ip alma falan yapmak gerekiyormuş sabahtan beri araştırıyorum yarım yamalak bilgiler dhpc falan bir sürü şey söyleniyor başından sonuna kadar anlatabilecek bir arkadaş varmı ya da link verebilecek bir de son güncellemeyi yapınca sirius gitti astra diye bir uydu görüyor onda da 19 tane kanal çıkıyor siriusta kanal aratıyorum hiç kanal bulamıyor sorun nedir bilen varmı

menuden yazılım guncellemeye gırıp yazılım yukluyebılırsınız

cıhazı almak ısteyen arkadaslara hazır kurulu sekılde gonderıyoruz

http://www.sanalpazar.com/Next-Minix-Hd-Full-1080p-2.kumanda-Hediye__isp3129431

• uydu alıcım kafayı yedi şimdi yeni bir şeyler arıyorum. bu cihazın alternatifi var mı fiyat olarak max 200 verebilirim.
  • 200 tl yi az geçerseniz silvermax 12800hd plus cihazı öneririmhttp://www.svrelektronik.com/anasayfa.php?sayfalar=12&id=1246
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.