Şimdi Ara

Sprint önümüzdeki ay içerisinde iPhone 5 sunmaya hazırlanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
8.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Çıkış tarihi büyük merak konusu olan iPhone 5 için Apple cephesi ser verip sır vermezken Amerika'nın 3. büyük operatörü Sprint'e yakın kaynaklar, şirketin önümüzdeki ay içerisinde sınırsız data planıyla birlikte iPhone 5 sunacağını açıkladı.

Hatırlanacağı üzere daha önce de Wall Street Journal, Spirnt'in Ekim ayının ortalarına doğru iPhone 5 sunacağını belirtmişti.
    Gelen bilgilere göre iPhone 5 lansmanına büyük önem veren Sprint, bu nedenden ötürü uzun süredir 4G destekli yeni bir telefon pazara sunmadı. Şu anda 99$ seviyesinden sınırsız data planı sunan Sprint'in iPhone 5 için nasıl bir strateji benimseyeceği ve fiyatı ne düzeyde tutacağı ise cevabı en çok merak edilen sorular arasında yer alıyor.

Sprint lansmanından yola çıkarak bir başka bilgiyi daha teyit etmek mümkün. iPhone 4'ün biri GSM diğeri ise CDMA ağına destek sunan iki farklı versiyonunu hazırlayan Apple, iPhone 5 ile birlikte muhtemelen birleşik yapıya geçiş yapacak ve melez özellikteki iletişim yongası ile birlikte her telefonunu hem GSM hem de CDMA ağlarıyla kullanıma hazır şekilde sunacak.

• Şu fotoğrafdaki çakma iphone kel gibi duruyor
  • Apple eğer 3G>3GS deki gibi birşey yapıcak olsaydı her zamanki gibi haziranda lansman yapardı.Bu ertelenmenin Apple'ın daha büyük değişiklikleri için olduğunu düşünüyorum.
    Ve bu kadar rakip varken Apple'ın sadece işlemci ile göz doldurma lüksü yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hadi bakalım hayırlısı
  • Sprint e ne oluyor. önce bı Apple açıklasın da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saydam -- 10 Eylül 2011; 13:24:09 >
  • apple nın yıne fark yaratması gerekır zıra rakıplerı cok guclendı.helekı apple her ay model cıkarmadıgını ve cıkarmıyacagını ongorursek ve dıger rakıplerının sureklı yenılıklerle dolu telefonlar cıkardıgını dusunursek apple nın bayaa bayaa fark yapacak bır telefon cıkarması gerekır
  • Apple çöp çıkarsa milyonlar satar

• quote:

Orijinalden alıntı: Saydam
    Apple çöp çıkarsa milyonlar satar

satar tabi, daha once hic gorulmemis bir cope kim sahip olmak istemez ki.
  • Keşke Türkiye'deki operatörler de Sprint gibi firmaları örnek alın sınırsız data paketi ile sunsa iPhone'u :)
  • ayfon5 osurdu, ayfon5 geğirdi, ayfon5'in karnı ağrıyo.

kabak tadı vermeye başladı. 3 başlıktan biri ayfon dedikodusu. ölümsüzlüğün sırrını açıklayacaklar sanki.
  • quote:

Milyonda birim

• umarım tasarımı resimdeki gibi değildir.gerçekten çok çakma duruyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: semih611

apple nın yıne fark yaratması gerekır zıra rakıplerı cok guclendı.helekı apple her ay model cıkarmadıgını ve cıkarmıyacagını ongorursek ve dıger rakıplerının sureklı yenılıklerle dolu telefonlar cıkardıgını dusunursek apple nın bayaa bayaa fark yapacak bır telefon cıkarması gerekır

Rakipleri guclense kac yazar. Yakinda davalarla felc edecek hepsini apple :D

• Resimdeki kadar olmasada İphone 4 ten daha büyük bir ekrana sahip olacağı kesin. Fakat . REsimdekine benzeyebilir :D Bence Fena durmuyor . Bu ekranın Retina kalitesinde oldugunu bi düşünün . Bence iyi olur . Geniş ve Normalden Daha yüksek çözünürlüklü ekranları her zaman tutmuşumdur .
  • Yahu her yerde önümüzdeki ay satışa başlanacak haberleri çıkıyor ama ben herhangi bir WWDC duyurusu duymadım/okumadım.
  • apple ın reklam işi de lise kızlarına döndü.

hiç bir açıklama yapmayıp daha fazla ilgi çekmeye/gizemli olmaya calışıyor. işe yarıyor mu? bence yarıyor :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: römercan

Apple eğer 3G3GS deki gibi birşey yapıcak olsaydı her zamanki gibi haziranda lansman yapardı.Bu ertelenmenin Appleın daha büyük değişiklikleri için olduğunu düşünüyorum. Ve bu kadar rakip varken Appleın sadece işlemci ile göz doldurma lüksü yok.

keşke dediğin gibi olsa ama bu gecikmenin nedeni üretim kapasitesinden kaynaklanıyor ayrıca LG ekran üretimi konusunda yavaş kaldı malum cihaza çok fazla istek olduğu için milyonlarca panel üretmekte zor zaten okuduysanız LG fabrikalarını genişletme kararı almıştı ayrıca bir anda çok büyük talep görecek ve apple kısa süre içinde stok sıkıntısı çekmemek için belli bir sayı iphone un hazır olmasını bekliyor olabilir

NOT:apple farklı konularda iyi yada kötü yönleri olan bir firma ancak çalıştırdığı tasarımcılar hep en popüler en yenilikçi tasarımlara imza attı ve resimdeki cihaz 2 dakikalık bir photoshop tan ibaret apple ın böyle bir ucube tasarım kullanması imkansız...Gerçi kullansa dahi alacak milyonlarca insan var orası ayrı tabi...

• quote:

Orijinalden alıntı: i3e

ayfon5 osurdu, ayfon5 geğirdi, ayfon5'in karnı ağrıyo.

kabak tadı vermeye başladı. 3 başlıktan biri ayfon dedikodusu. ölümsüzlüğün sırrını açıklayacaklar sanki.

Ayfon derken

• quote:

Orijinalden alıntı: whtswrongstupid

quote:

Milyonda birim

+1

• yagla balla sat epıl :D a5 koy ekran buyut apple 5 dunyanın en pahalı en iyi telefonu turkiyede sadece 3000 tl

a kişi:ayfon 5 aldım abi 3 bin lira verdim
    b kişi:oha naptın okadar para verilirmi o telefona
    a kişi:verilir abi dünyanın en iyi telefonu bu.

ey bi si di i ef ci

bak abi ingilizce bile ögrendm asdadasasraf qrqaerqweqw eq
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.