Şimdi Ara

VESTEL twınjet plus 9412 te

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
11.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 999 TL 12 TAKSİTLE ALDIM.SERVİSİ HEMEN KURDU.

Çamaşır Yıkama Kapasitesi : 9
    Maksimum Sıkma Devri : 1200
    Enerji Sınıfı : A-%40

ÜRÜNÜ 2 HAFTATIR KULLANIYORUM.ÇOK MEMNUNUM.SESSİZ.SIKMADA ESKİ VESTELLERDEKİ GİBİ SARSINTI TAKIRTI YOK.

TWİNJET ÇOK ETKİLİ.DETERJANI ÜSTTEN PESKÜRTÜYOR. .5 YIL GARANTİLİ.ÇİFT KİŞİLİK YORGAN YIKADIM SONUÇ SÜPER.MLZ. KALİTESİ GÜZEL.YARDIMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜÜR EDERİM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lazpanyol -- 26 Haziran 2013; 0:10:32 >

• Ben lcd mi aldığım zaman samsung 106 ekranı 3 binliraydı , Vestel'i 1900 liraya aldım 1100 lira cebimde kaldı ve o parayla da başka şeyler yaptım olaya birde bu boyutundan bakmak lazım , bence isim kazıyan samsung ve sony'dir. Aynı televizyon 1900 eeee ben niye 3 bin vereyim kekmiyim.??
    780 lira asgari ücretin olduğu güzel ülkemi sony samsung soysun , vestel soymasın ama yine suçlu vestel olsun ..???? çelişkili bir durum....
    Neyse az önce makinem geldi ve sıcağı sıcağına fotolarını ekliyorum haftayada görüşlerimi bildiririm ...

Makine Kurulurken ,

Kurulduktan sonra ,

• quote:

Orijinalden alıntı: asi_karizma

Ben lcd mi aldığım zaman samsung 106 ekranı 3 binliraydı , Vestel'i 1900 liraya aldım 1100 lira cebimde kaldı ve o parayla da başka şeyler yaptım olaya birde bu boyutundan bakmak lazım , bence isim kazıyan samsung ve sony'dir. Aynı televizyon 1900 eeee ben niye 3 bin vereyim kekmiyim.??
    780 lira asgari ücretin olduğu güzel ülkemi sony samsung soysun , vestel soymasın ama yine suçlu vestel olsun ..???? çelişkili bir durum....
    Neyse az önce makinem geldi ve sıcağı sıcağına fotolarını ekliyorum haftayada görüşlerimi bildiririm ...

Makine Kurulurken ,

Kurulduktan sonra ,

MAKİNENİZ HAYIRLI OLSUN.İNŞALLAH MEMNUN KALIRSINIZ.DAHADA FOTOLARINI BEKLİYORUZ.

• quote:

Orijinalden alıntı: bugracalim

hayırlı olsun temennilerimlerimi iletirim.Aynı zamanda diğer temennilerimde şunlar =);
    1-inş. rezitansı yanmaz.yanarsada inş. garanti kapsamı içinde yansın.(garanti içinde yandı değiştirdik para yok. sonra 120 tl )
    2-inş. kapak montaj hatası yoktur.40 tl 2 kez değişti.
    3.inş beyaz çamaşırların 4 sene sonra pas lekesi içinde çıkmaz çok kötü görünüyor sonra örtmeye çalışıyorsun.(onun için kazanın değişmesi gerektiğini söylediler 200-250 tl arası fiyat çıktı değiştirmedik)
    4.inş. 5 sene sonunda bi gün çamaşırı yıkarken motoru yanmaz.(bu hissi hissetmek paha biçilemez.200-250 tl arıza tespiti için ayrıca 20 tl)
    5.inş. 5 sene sonunda bunları bildirmek ve karşında muhattap bulmak için 444 4 123 olması lazım aradığınızda tüketici hakları dahilinde hareket ettiklerini söyleyen firmanın müşteri temsilcisi ile karşılaşmassın.
    6.inş. 5 sene sonunda aldığın makinanın değerinde bir masraf çıkmaz(800 tl intraton 1000t masraf 120+200+200+40+20 minumum tutar)
    7.inş. 5 sene sonunda yeni bir çamaşır makinası için bütçe sıkıntısına girmessin
    saygılar...

5 Sene 5 sene demişsin OoOoOo 5 Sene sonra ben bile pas tutatrım sen ne diyosun :)

Bu arada makinenin bu kadar sessiz çalışıp ve çamaşırları bu kadar temiz çıkartacağından şüpheliydim ama kuşkularım yersiz çıktı , şu an için çok memnunum inş. ileride sorun çıkartmaz ki çıkartsada ne gibi yol izlicemi çok çok iyi biliyorum..
    Arkadaşlar elektronik hepimiz de çok çok iyi biliyoruz ki şans işidir , elbette ki bilinçli tüketici olmak gerekir ama ben şunu söylemek isterim ki çok çok övdüğümüz markaların bir sitede şikayetlerini dile getirdikleri yer var , link eklemek yasakmı bilmiyorum yasaksa admin siler ,
    http://www.sikayetvar.com/sikayetoku/k/370/f/159/g/Samsung
    Burada samsung'dan gelen şikayetler vesteldeki şikayetlerin 2 katıdır ,
    Vestel şu an gözlüksüz 3d tv yi sunmaya hazırlanıyorken burada atıp tutan arkadaşlar o çok gelişmiş deyip övdüğünüz markalarınız hala pilli gözlüklerinimi kullandırıyorlar..???

Bu yıl 5. düzenlenen Avrupa Birliği destekli dünyanın en prestijli tasarım yarışmasına Design Management Europe'da (DME) 500 firma katılıyor , ve vestel büyük ödülün sahibi oluyor ,
    kaynak :http://www.gazetempo.com/haber/ekonomi/kurumsal/1317823494-vestele-tasarimda-buyuk-odul.html

Benim vestel veya başka bir firmayla herhangi bir bağlantım yok , ama bazı arkadaşlar takıntı haline gelmiş olup ısrarla bir kurumu kötülemesi beni üzdü.

Eskiden ford araçlar çok yakarmış nesilden nesile kulaktan kulağa öyle gelmiş bugün sorsam dedeme ford hala çok yakıyor :) bizim bu forumdaki arkadaşlarda bunun gibi yıllarda geçse takıntısı hep takıntı olarak kalacaktır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asi_karizma -- 22 Ekim 2011; 2:40:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: asi_karizma

Ben lcd mi aldığım zaman samsung 106 ekranı 3 binliraydı , Vestel'i 1900 liraya aldım 1100 lira cebimde kaldı ve o parayla da başka şeyler yaptım olaya birde bu boyutundan bakmak lazım , bence isim kazıyan samsung ve sony'dir. Aynı televizyon 1900 eeee ben niye 3 bin vereyim kekmiyim.??

Makine Kurulurken ,

Kurulduktan sonra ,

gayet karizmatik bir alet hayırlı olsun panpa

• eee sonrada biz neden geriyiz, neden almanya israil çin bizden 50 sene ilerde deyip duruyoruz.Nedeni çok basit..Biz, az çalışıp yorulur tatil yaparız.Tatil yaparken bile yorulur tekrar tatil yaparız.Bakanımız mesai saatlerini uzatalım ve Cumartesi günleri mesai yapalım dediğinde 1 kişinin yapacağı işi 10 kişi yapan kamu çalışanı arkadaşlar kazan kaldırıp itiraz etmedimi?Biz ise hala bayram tatillerini nasıl birleştirirde 3 günlük tatili 9-10 güne çıkarırızın derdindeyiz.Bizden 50 sene ilerde olan Almanya 2. dünya savaşında dümdüz oldu ve herşeye yeniden başladı.Gecelerini gündüzlerine katıp çalıştılar ve bugünkü seviyelerine geldiler.Keza Çin 1990'lı yılında teknoloji vs.. bakımından bizimle eşit seviyedeyken bugün bizden çok daha ilerdeler.Demekki adamlar çalışmış biz yatmışız.Birde biz elektronik ve beyaz eşyada üretim ülkesi değil montaj ülkesiyiz.Montajla üretimi birbirinden ayırmak gerek.
    Alttaki linktede çarpıcı bilgiler var.Bakmanızı tavsiye ederim.Saygılar...
    http://forum.donanimhaber.com/m_51616793/mpage_2/f_/key_//tm.htm#51781348

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.