- x
Liebherr Derin Dondurucu Hakkında Görüşleriniz ?
10 Cevap5378 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar:
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

308 Mesaj
2 Eylül 2011; 13:38:02 

Arkadaşlar Liebherr G 1211 SmartFrost A Enerji 3 Çekmece Derin Dondurucu http://www.hepsiburada.com/Liste/liebherr-g-1211-smartfrost-a-enerji-3-cekmece-derin-dondurucu/ProductDetails.aspx?productId=mtliebg1211&categoryId=22266#Gorseller Almayı planlıyorum bu ürünü kullanan veya bilgisi olan var mı ? tavsiye edermisiniz. Birde ben kastamonuda yaşıyorum internetten aldığımda 36 ay garantili ancak bir sıkıntı oluştugunda servis sistemi nasıldır bilgi verirseniz sevinirim.

69 Mesaj
21 Eylül 2011; 1:01:38 

Merhaba Gökhan91,

Liebherr Soğutucu ve Dondurucu Cihazlar gibi konusunda iyi isim yapmış bir firmadır.

Firma merkezi Almanyadır.

Kolay kolay problem yaşamazsınız.

Firma websitesi:

http://www.liebherr-tr.com/liebherr

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

3054 Mesaj
22 Eylül 2011; 15:23:01 

Liebherr endstriyel ekipmanlar üretiyor. (En azından) buzdolapları ise BSH (Bosch Siemens Hausgeräte) grubunda. Miele ile aynı yapıdalar, bazı detayları tamamen aynıdır.

BSH buzdolaplarıyla ilgili çok şikayet duyuyorum ve çevremde de rastlıyorum. Miele/Liebherr'in daha özenli tasarlandığı ve üretildiği beklenebilir belki ama BSH ile aynı havuzda olan bu markalardan yine de kesin olarak emin değilim.

A sınıfı dondurucuların fiyatları her markada yüksek oluyor. Fiyat bakımından çok fena görünmüyor, ancak yüksek fiyat ödeyip yüksek beklentiye girmeyin derim.

498 Mesaj
23 Eylül 2011; 22:56:42 

[font="Courier New"]Liebherr grubu Miele ve Liebherr için almanyada üretim yapar. BSH grubu(bosch-siemens-profilo) için ürün üretmez. Yanlış anlaşılmayı engellemek için hatırlatmak istedim.

2001 volvo s40 1.6 (8lt/100km)

64 Mesaj
7 Nisan 2012; 9:14:39 

Ben bu marka icin yurt disi sıkayetleri biraz inceledim.sonuc olarak fazlasiyla sikayet var.bu marka turkiye

De yeni oldugundan henuz sikayet gormedim.fakat alman mali saglam gibi bir dusunce ile bu buzdalabina cok para verilmez kanaatindeyim.gorunen o ki artik kimse saglam beyaz esya uretmeyecek.http://www.alternativeconsumer.com/2007/06/29/liebherr-refrigerator/ buarada yazilan sikayetlere bakabilirsisiz.herkes kalite sanip paraya kiymis ama cok pismanlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
10 Haziran 2012; 11:45:20 

52 Mesaj
26 Temmuz 2012; 8:46:11 

Türkiye de en az 5-6 Yıldır var şikayetleri ölçmek için yeterli bir süre.
Bende G1211 Modelini satın aldım.

Uzaklaştırılmış
8 gün cezanın,
5 gün 12 sa. 20 dk. kadarı kaldı.
26 Temmuz 2012; 10:00:47 

quote:

Orijinalden alıntı: erhan s40

[font="Courier New"]Liebherr grubu Miele ve Liebherr için almanyada üretim yapar. BSH grubu(bosch-siemens-profilo) için ürün üretmez. Yanlış anlaşılmayı engellemek için hatırlatmak istedim.

93 Mesaj
2 Mart 2013; 1:01:21 

Arkadaşlar liebherr harika bir marka. Buzdolabının porsche versiyonu diyebilirim.

Şu siteden alırsanız 2+2 4 yıl garanti ve teknik servis garantisi var. Zaten kendileri de servis işini de yaptıkları için direk ana merkezden almış oluyorsunuz içinizde rahat oluyor.

Ben dolabı aldığımdan beri bir kere bile sorun yaşamadım. Sadece eşimin bir sorusu olmuştu onda da telefonla aramıştık Kerim bey çok kibar nazik bir şekilde hep yardımcı oldu bize zaten.

Eğer yeni bir dolap alacaksanız mutlaka Liebherr alın şaşmayın derim.

aldığım yer www.liebherrsatis.com

|| kral yapmayacaksın, kral olacaksın! || 23 mayıstan beri kardeşim için hastanedeyiz foruma bakmıyorum

389 Mesaj
12 Ağustos 2013; 8:52:56 

Biz de derin dondurucu arıyoruz ve siemens mağazalarında bu markaya rastladık? Genel yorumlar iyi gibi ama bu süre içinde alan, kullanan varsa görüşlerini paylaşırsa çok sevinirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

7226 Mesaj
13 Ağustos 2013; 9:54:27 

Liebherr buzdolabı aldık. İnanilmaz memnunum. Üretim yeri Avusturya. Cidden sağlam cihazlar üretiyorlar. Zaten sanayideki is makinaları dışında sadece buzdolabı üretimi yaparlar ve mieleyle rakip firmalardir. Miele'ye parça üretimi yaparlar. Türkiye'de cok uzun zamanda servis ağına ihtiyac duyulduğu icin garanti süresini 4 seneye çıkarmışlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri] » Beyaz Eşya » Liebherr Derin Dondurucu Hakkında Görüşleriniz ?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.207