- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
iPhone Toplu SMS
26 Cevap25730 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar:
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

5510 Mesaj
2 Eylül 2011; 1:26:48 

Arkadaşlar uzun zamandır forumda görüyorum, toplu SMS için program arayışında olanlar var. Bayram olması sebebiyle ben de toplu mesaj attım ve bu sırada bir şeyi farkettim. SMS atarken yandaki "+" butonuna basarak yaklaşık 10 kişi ekledikten sonra "+" butonu alt tarafta kalıyor ve eklemeye devam edemiyoruz. Ancak telefonu yan konuma çevirdiğimizde (ekran da dönecek) "+" tekrar görünüyor. Bir kişi daha seçince yine kayboluyor. Bu sefer tekrar düz konuma alıyoruz ve "+" yine bizimle.

Özet geçmek gerekirse bir düz bir yan şekilde istediğimiz kadar kişiye toplu SMS atabiliyoruz, programa neden ihtiyaç duyuluyor? Eğer bilinen bir şeyi yazdıysam konu silinebilir.

Nikon D5100 18-55mm VR Kit , 50mm F1.8G , 55-300mm VR // iPhone 6 16GB // Sennheiser CX-300-II

Kendi yıldızını takip et.

3385 Mesaj
2 Eylül 2011; 1:30:59 

Sürekli + butonuna basmaktan kurtulmak, tek seferde istediğimiz kadar kisiyi sıra sıra secmek için :) mailleri düzenlerken birden fazla mesaj silmek isteyince çoklu secim yapabilmemiz gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği

3492 Mesaj
2 Eylül 2011; 1:45:52 

kendi özelliği iyiymiş,bende bayram mesajında fark ettim. hemde mesaj atılan kişilere ayrı ayrı oturum açmıyor. c7 öyle değildi ban ! 20 kişiye gönderirsen 20 tane mesaj grubu yani 20 tane ayrı ayrı mesaj oturumu açıyordu :D telefon kendisinden geçiyordu :D iphone ise grup olarak tek oturum açıyor süper. programlıda güzel.

2702 Mesaj
2 Eylül 2011; 1:53:38 

eski model telefonunda bile var rehberi açıp parmağımızla gönderdiğimizi seçmek tek tek ama şu iphone de yok ne ilginçtir bukadar mı zor en uyuz oldugum özelliği yemin ederim. bide ios 5 beta 7'de 10 kişiden fazla kişiyi seçemiyorsun ister yan çevir ister ters cevir fayda etmiyor

iPhone 6 64GB Gold IOS 8.1 | The New iPad 32GB wifi IOS 8.1 |★★ STEAM ★★ | İletişim için iMessage : gopgop7@gmail.com | ★★ Origin: gopgop7 ★★

3385 Mesaj
2 Eylül 2011; 1:55:27 

quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

kendi özelliği iyiymiş,bende bayram mesajında fark ettim. hemde mesaj atılan kişilere ayrı ayrı oturum açmıyor. c7 öyle değildi ban ! 20 kişiye gönderirsen 20 tane mesaj grubu yani 20 tane ayrı ayrı mesaj oturumu açıyordu :D telefon kendisinden geçiyordu :D iphone ise grup olarak tek oturum açıyor süper. programlıda güzel.

Bence bu bile yeterli değil :) yüksek özellikli ve performansli bir telefondan daha fazlasını bekliyorum ben. Yazilimsal bir engel bu tamamen. iOS 5 ile duzeltseler çok kalbime geçecek. Kurban bayramında kullanırız :D

Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği

5510 Mesaj
2 Eylül 2011; 16:57:56 

Şimdi anlaşıldı durum. Ben de hiç toplu mesaj atılmıyor, herkese tek tek göndermek zorunda kalıyoruz diye düşünmüştüm program arayanları görünce. İlk defa bayramda toplu mesaj atınca şaşırdım doğal olarak.

Nikon D5100 18-55mm VR Kit , 50mm F1.8G , 55-300mm VR // iPhone 6 16GB // Sennheiser CX-300-II

Kendi yıldızını takip et.

1032 Mesaj
2 Eylül 2011; 17:27:43 

Arkadaşlar benimde dikkatimi çeken olay 10`dan fazla kişiye mesaj atmak için o kaybolan "+" simgesini mesajınızı seçtikten sonra tekrar gönderilecek kişilere dokunursanız "+" işareti tekrardan ortaya çıkıyor.Bazen yan yatırıncada "+" simgesi gözükmüyor.

1006 Mesaj
2 Eylül 2011; 17:46:24 

Tesekkurler

1006 Mesaj
2 Eylül 2011; 17:48:40 

Nen denedim 10 taneden fazla kisi Alıyor yan çevirmeye gerek yok

783 Mesaj
26 Mart 2012; 13:02:38 

Bu şekilde bahsettiğiniz toplu mesajları bireysel anlamda gönderebilir kullanabilirsiniz. Ticari olarak kullanmak isteyenler için Lisanslı ve yasal toplu sms sistemini öneriyoruz. http://www.globasya.com adresinden aktivasyon için başvurabilir 50 adet ücretsiz deneme yapabilirsiniz.

Lisanslı ve Yasal Toplu Sms

18 Mesaj
22 Ağustos 2012; 13:38:16 

toplu sms gönderirken başlığınız olsun istiyorsanız marka adınız veya isim soyisim gibi Türkiye nin en uygun fiyatlı en güçlü operatörü olan Avrasya Telekom a bekleriz.

Aynı gün aktivasyon ile binlerce sms i aynı anda yollayabilirsiniz

toplu sms www.avrasyatelekom.com

Avrasya Telekom Basliksiz kacak toplu sms firmalari kapatilsin

122 Mesaj
8 Mart 2013; 10:09:40 

Arkadaşlar Netgsm sisteminin Toplu SMS için Iphone ve Android programını kullanabilirsiniz, bayramlarda kandillerde çok kolaylık sağlıyor..
TOPLU SMS - www.netgsm.com.tr adresinden abonelik oluşturup programı mobil telefonunuza kurup kullanmaya başlayabilirsiniz.. 1000 SMS Paketi Aldım Kullanıyorum

İntel Core i5 2500K - Asus p8p67 pro - Sapphire hd7870 2GB o.c gddr5 256bit - Kingston 2x2 1600 mhz - Ripjaws 2x4 1600 mhz - W.d C.Black 1TB 7200 rpm 64mb sata 3 - Aerocool vs-9 550w - Windows7 ultimate x64 ---- Samsung Galaxy S4 ---- Octavia 1.6 TDI Elegance 2011

208 Mesaj
11 Mart 2013; 11:47:52 

bende netgsmde üyelik oluşturdum. birazda kredi yükledim. gayet başarılı. android uygulamasını da indirdim. çok güzel. tavsiye ederim.

28 Mesaj
11 Mart 2013; 13:54:15 

itexter uygulamasını kullanıyorum ve memnunum.

674 Mesaj
21 Mart 2013; 10:43:51 

Bu cihazları yapanlar mahsus bazı özellikleri koymuyor.
nokia E72 var elimde ve vazgeçemiyorum.Niye mi;152 kişiye ait bir grup oluşturdum,her gün o gruba "tek tuşla"...dikkat ediniz tek tuşla mesaj gönderiyorum.
Bu telefonun kendisine ait bir özellik.
Şimdi S3,veya İphone5 almayı düşünüyorum ama sırf bu toplu sms olayı olmadığı için alamıyorum.
Samsunglar 100 kişilik grubunuzda 20'şer kişiye mesaj gönderebilir tek seferde...Nokia'nın bir grup eski telefonlarında 50'şer 50'şer gönderiyordu...
Şimdi S3 alırsam "kısa mesaj go" vb gibi programları kullanacağım,ama o programlardan şikayet eden çok???

660 Mesaj
21 Mart 2013; 11:02:07 

6.1.2 kullanıyorum yana da çevirsen takla da attırsan 10 kişiyi geçemiyor

3378 Mesaj
23 Mart 2013; 0:47:58 

şu an istediğiniz kadar seçilebiliyor 6.1.3 ile düzeldi sanırım yeni aldım telefonu

Büyük dinimiz çalışmayanın insanlıkla hiç ilgisi olmadığını bildiriyor. Bazı kimseler çağdaş olmayı kâfir olmak sayıyorlar. Asıl küfür onların bu zannıdır. Bu yanlış tefsiri yapanların maksadı İslâmların kâfirlere esir olmasını istemek değil de nedir? Her sarıklıyı hoca sanmayın, hoca olmak sarıkla değil, dimağladır.
Mustafa Kemal ATATÜRK

674 Mesaj
27 Mart 2013; 16:18:19 

quote:

Orijinalden alıntı: HGodek

Arkadaşlar Netgsm sisteminin Toplu SMS için Iphone ve Android programını kullanabilirsiniz, bayramlarda kandillerde çok kolaylık sağlıyor..
TOPLU SMS - www.netgsm.com.tr adresinden abonelik oluşturup programı mobil telefonunuza kurup kullanmaya başlayabilirsiniz.. 1000 SMS Paketi Aldım Kullanıyorum

Ücret öderseniz ben tüm üyelerinize her bayram çekivereyim.
Sadece e-72 yeterli..
Netgsm zaten paralı...
KONUMUZ ÜCRETSİZ TOPLU SMS programı...

208 Mesaj
1 Nisan 2013; 11:31:54 

quote:

Orijinalden alıntı: fikretkurt

Ücret öderseniz ben tüm üyelerinize her bayram çekivereyim.
Sadece e-72 yeterli..
Netgsm zaten paralı...
KONUMUZ ÜCRETSİZ TOPLU SMS programı...

saçma. sen cep telefonundan sms atınca ücretsiz mi olmuş oluyo? kaldı ki bankalar ya da büyük firmalar gibi başlıklı sms gönderebiliyorum :D sen de telefonundan böyle başlıklı gönderebiliyosan veriyim parasını bayramda seyranda benim yerime 360 kişi olan listeme sms gönder?

674 Mesaj
6 Nisan 2013; 22:40:56 

isterseniz resminiz bile konabilir.
kies sms,
bazı internet sms programları da yapıyor bunu...

208 Mesaj
11 Nisan 2013; 16:02:44 

quote:

isterseniz resminiz bile konabilir.
kies sms,
bazı internet sms programları da yapıyor bunu...

kies sms dediğiniz samsungun programı olan kies mi?

674 Mesaj
12 Nisan 2013; 13:03:46 

Evet hocam...
Bilgisayarda küçük bir pencere açılıyor.açınca telefonnunuza bir şifre gönderiyor.
o şifre ile giriyorsunuz programa...kies air message...

208 Mesaj
15 Nisan 2013; 9:56:00 

quote:

Evet hocam...
Bilgisayarda küçük bir pencere açılıyor.açınca telefonnunuza bir şifre gönderiyor.
o şifre ile giriyorsunuz programa...kies air message...

Konu "iphone toplu mesaj" ama kies Samsung'un programı =)

7992 Mesaj
15 Nisan 2013; 10:03:03 

group sms var appstore da ama kaç kişiye kadar atıyor bilmiyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

sɹǝʇ nq ʞǝʇɹıq ɐp ɐpunloʎ ʎǝsɹǝɥ ıʞuɐs

10 Mesaj
16 Mayıs 2013; 15:16:18 

Benim kullandığım bir program var Group SMS diye. Çok kişi seçildiğinde telefon yanıt vermeyi durdurması dışında güzel bir program

1137 Mesaj
8 Ağustos 2013; 16:58:18 

Group sms super

Mefairo Del Mercadal

38 Mesaj
23 Temmuz 2014; 22:17:10 

İphone 5 toplu sms gondermek için Group sms ise yarıyor. Tavsiye ederim. Az önce buradaki yorumlara güvenerek indirdim ve 600 kişiye mesaj gönderdim. 5-10dakikada... Teşekkürler arkadaşlar.

En Beğenilmeyen Yorumlar
Şimdi anlaşıldı durum. Ben de hiç toplu mesaj atılmıyor, herkese tek tek göndermek zorunda kalıyoruz diye düşünmüştüm program arayanları görünce. İlk defa bayramda toplu mesaj atınca şaşırdım doğal... Yoruma Git Yorumun Devamı _Maxy_ - 2 Eylül 2011; 16:57:56 -1
Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.359