Lustral Kullananlar...
20 Cevap6363 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1 Mesaj
28 Ağustos 2011; 22:13:07 

Lustralı reçetesiz alabiliyor muyuz?
Ne kadardır fiyatı?
Günde kaç tane kullanıyoruz?
Zararı var mıdır?

//// AKIN ////

2170 Mesaj
28 Ağustos 2011; 22:16:24 

demin arkadaşım durumuna "Mutluluk icin bana lazım olan tek sey,lustral."yazmış nedir bu

Gerek yok her sözü, laf ile beyana.. Bir bakış bin söz eder, bakıştan anlayana...
Hz. Mevlana

1 Mesaj
28 Ağustos 2011; 22:18:13 

quote:

Orijinalden alıntı: BluePage

demin arkadaşım durumuna "Mutluluk icin bana lazım olan tek sey,lustral."yazmış nedir bu

İlaç, mutluluk hormonuyla alakalı bir etkisi var. Benim bir arkadaşım kullanıyor, baya mutlu yani. Ama yapay bir mutluluk yani, ekşide yazan bir yorumda şey diyordu: Sinirlenince aman sonra kızarım diyorsunuz diyordu.

//// AKIN ////

1433 Mesaj
28 Ağustos 2011; 22:20:06 

reçetesİz satılıyor fİyatı da 12 lİramıydı neydİ

edİt 20 lİraymıs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oggie Boogie -- 28 Ağustos 2011; 22:21:40 >

Düştüğümüzde başımıza üşüşen çakalları,ayağa kalktığımızda da görmek isteriz...

491 Mesaj
28 Ağustos 2011; 22:26:19 

İlk hafta yarım içmenizi önerirler. Ben de öyle yaptıydım ama bir şey olmadı ilk hafta. Daha sonra bir tane alınca da etki etmedi. İki edebiliyordu. Fakat üç ve sonrası adamı tabiri caizse ..ker. Denendi onaylandı . Tabi benim dediklerime bakıp kullanma böyle. Herkesin bünyesi farklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DigitalFortress -- 28 Ağustos 2011; 22:26:38 >

713 Mesaj
28 Ağustos 2011; 22:31:22 

Orta sınıf bir antideprasandır erkeklere en büyük yararı erken boşalmayı önlemesidir.

Ummadık bir anda kalbim yorulsa
Çağlayan zamanım birden durulsa
"Nasıl bilirdiniz" diye sorulsa
Farkım nasıl olur, onu bilemem.

2769 Mesaj
28 Ağustos 2011; 23:13:11 

quote:

Orijinalden alıntı: espial

Orta sınıf bir antideprasandır erkeklere en büyük yararı erken boşalmayı önlemesidir.

Ohoo o zaman bir paket lustural bir paket tantum draje hayat artık daha güzel ben bi bakıyım bunlara bi ara.Mesajım bulunsun.

Every great victory comes with great sacrifice...

210 Mesaj
29 Ağustos 2011; 0:44:56 

sabahları alıyorum:) herhangi bişe yapmıyor

"ĹĔŤĤĔ"çekilin karanlıklar bırakın beni ölüme yaklaşmışken döndürmeyin yolumdan bedenimi ruh spazmı geçiriyorum"Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim."HiçBir Şeyle Övünmüyorum GALATASARAYLI Olmakla Övündüğüm Kadar

Kavga Daha Büyük, İdealler Zaten Büyük, GALATASARAY Tek Büyük!

602 Mesaj
1 Eylül 2011; 2:01:27 

quote:

Orijinalden alıntı: catdreams

sabahları alıyorum:) herhangi bişe yapmıyor

Aynen..

Ama şimdi bırakma evresindeyim ben yoksunluk belirtileri berbat süründürüyor resmen duygusal çöküntü yaşatıyor

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

2218 Mesaj
1 Eylül 2011; 13:49:38 

Lustral ve paxil hayatımın içine eden iki ilaç iyiki kurtuldum. ilk başlarda hatta aylarca sorunsuzsun zannediyosun sonra acısı cıkıyor

Band of Brothers / Breaking Bad / Game of Thrones / The Wire / The Sopranos / Entourage / Battlestar Galactica / Six Feet Under / Sherlock / True Detective / Dexter / Rome / Suits / The Walking Dead / Generation Kill / Boardwalk Empire / Spartacus / Mad Men / How I Met Your Mother / Prison Break / Lost / Chuck / Fringe / House of Cards / Homeland / The Mentalist / 24 / Blue Mountain State / Luther / Vikings / Da Vinci's Demons / Arrow / Person of Interest / New Girl

210 Mesaj
1 Eylül 2011; 18:13:39 

doktor bana bıraktırmıyo ki.. sabah lustral akşam xanax alıyorum. malak gibiyim..

"ĹĔŤĤĔ"çekilin karanlıklar bırakın beni ölüme yaklaşmışken döndürmeyin yolumdan bedenimi ruh spazmı geçiriyorum"Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim."HiçBir Şeyle Övünmüyorum GALATASARAYLI Olmakla Övündüğüm Kadar

Kavga Daha Büyük, İdealler Zaten Büyük, GALATASARAY Tek Büyük!

602 Mesaj
2 Eylül 2011; 2:39:00 

Lustralin 6 aylık süreci var etkin dozda 6 ay kullandırıp bıraktırırlar genelde ama durum vahim galiba

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1 Mesaj
2 Eylül 2011; 13:05:57 

quote:

Orijinalden alıntı: quickly001

Lustralin 6 aylık süreci var etkin dozda 6 ay kullandırıp bıraktırırlar genelde ama durum vahim galiba

Durum neden vahim

//// AKIN ////

602 Mesaj
5 Eylül 2011; 20:16:30 

quote:

Orijinalden alıntı: ae9

quote:

Durum neden vahim

Galiba fazlası şizofreni içindi

1 Mesaj
5 Eylül 2011; 20:55:33 

quote:

quote:

quote:

Durum neden vahim

Ne alaka

//// AKIN ////

602 Mesaj
5 Eylül 2011; 21:20:33 

quote:

quote:

quote:

quote:

Durum neden vahim

Ne alaka

Kullanma klavuzunda yazıyor zaten tam etkisi bilinmiyor ve şizofreni tedavisine ek ilaç olarakta kullanılıyormuş

Ama bunu kullanan herkes şizofren demek değil tabi

1 Mesaj
5 Eylül 2011; 21:23:58 

quote:

quote:

quote:

quote:

Durum neden vahim

Ne alaka

Kullanma klavuzunda yazıyor zaten tam etkisi bilinmiyor ve şizofreni tedavisine ek ilaç olarakta kullanılıyormuş

Durum vahim deyince ben de bir yerden bir çıkarım mı yaptın noldu dedim de. Bu ilacı takıntılılar alıyor galiba genelde, en azından ben öyle duydum internette. O yüzden sordum bir yerden bir şey mi çıkarttın diye.

//// AKIN ////

602 Mesaj
5 Eylül 2011; 22:22:59 

quote:

quote:

quote:

quote:

Ne alaka

Durum vahim deyince ben de bir yerden bir çıkarım mı yaptın noldu dedim de. Bu ilacı takıntılılar alıyor galiba genelde, en azından ben öyle duydum internette. O yüzden sordum bir yerden bir şey mi çıkarttın diye.

Hatırlatayım o ilacı bende alıyorum

713 Mesaj
5 Eylül 2011; 22:39:13 

quote:

quote:

quote:

quote:

Ne alaka

Hatırlatayım o ilacı bende alıyorum

Nereden buluyorsunuz böyle uydurma bilgileri bilmiyorum ki kimi demiş bu ilacın kullanım süresi 6 ay nerede yazıyorsa tekrar okusun antidepresanların % 80 en az 6 ay kullanılır ki etki görülebilsin diğer türlü bunlar ağrı kesici değil iki alıp etki göresin

Ummadık bir anda kalbim yorulsa
Çağlayan zamanım birden durulsa
"Nasıl bilirdiniz" diye sorulsa
Farkım nasıl olur, onu bilemem.

163 Mesaj
6 Eylül 2011; 21:50:48 

arkadaslar nette yazan hic biseye kulak asmayın doktor kontrolünde almayıpta duzelemeyen ne kadar adam varsa gidip kotuluyor duzelmek isteyen insanlarıda psikolojik olarak negatife cekiyorlar, zaten duzelenlerin hayatı baska bi boyut aldıgı icin nette girip yorum bile yazmıyordur cogu onlardan haberimiz yok.

doktor kontrolunde almak lazım bu ilacları doktor surekli takip ediyor, zaman zaman ekstra ilacla takviye veriyor, vitamin mineral desteği veriyor dönem dönem cesitli diger takviyeler, beslenme direktifleri, dozaj degisiklikleri..tabi iyi bi doktor..

3 Mesaj
17 Ağustos 2012; 9:49:23 

lustral tipik bi anti-depresen önce doktorun planına göre aldım denedim sonra bi etkisini anlamadım çok kafam kötüydü iki tane çaktım yerini dibinden yukarlara uçuyosunuz sinir stres anksiyete obsesyon tikleriniz kayboluyor korkularınız önyargılarınız ortadan kalkıyor fakaat...

arada 3-4 saat geçiyo öyle bi yere çakılıyosunuz ki eksikliğini hissetmeye başlıyosunuz yanı bağımlılık etkisi gösteriyor

derhal kestim çok zor oldu ve doktoruma gidip ona göre devam etmeye başladım.

ben yıllarda çok iyi bi doktora gidiyorum çeşitli ilaçlar kullandım ailemde ilaç bağımlılığı tedavisi görmüş olan var onları ne hale geldiğin biliyorum

yoksunluk çok kötü çarpıyor sanki terk edip giden sevgili tadında oyüzden doktor planıyla kullanın.sonra başınız ağrır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi johnthesoul -- 17 Ağustos 2012; 9:52:35 >

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.188