Şimdi Ara

ViewSonic, 3D desteği sunan 23-inç LCD monitörünü duyurdu: V3D231

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  
    Bilgisayarlarda 3D teknolojisi hızla yaygınlaşmaya devam ediyor. Dünyanın önde gelen LCD monitör üreticilerinden ViewSonic, 3D desteği sunan 23-inç boyutlu LCD monitörü V3D231'in üzerindeki örtüleri kaldırdı.

548 x 388 x 190 mm ebatlarında dizayn edilen ViewSonic V3D231, 1920 x 1080 piksel (Full HD) çözünürlük, LED aydınlatma, griden griye 2 ms tepki süresi, 1000:1 kontrast oranı, 20.000.000:1 dinamik kontrast oranı, 250 cd/m2 parlaklık seviyesi, 170 derece yatay - 160 derece dikey görüş açısı sunuyor.

D-Sub, DVI ve HDMI 1.4 gibi bağlantı seçenekleriyle gelen V3D231'de, SRS teknolojili 2 watt ses çıkış gücüne sahip hoparlörlere ve 3.5 mm'lik girişe yer verilmiş. Bu bilgilere ek olarak ViewSonic'in, V3D231 ile beraber 2 adet pasif - polarize 3D gözlük hediye ettiğini belirtelim.

Fiyatla ilgili açıklama ise yapılmadı.

• valla güzel alet ama şu parlaklığı 350 veya 400 nie yapmazlarki heleki bütün 3D tv lerde dahil hepsinde böyle ?
  • ben de şuan bir viewsonic 2230vm monitörden yazıyorum. bu markayı pek tanımadan aldım.türkiyede pek bilinen satılan birşey değildi. ama araştırınca ünlü kaliteli bir marka olduğunu gördüm.

parlaklığa gelince inan şuanki monitörümün parlaklığı 200-250dir ama en kısığa getirilmiş şekilde kullanıyorum aşırı parlak geliyor bu haliyle bile.

samsung aldırmıştım kuzenlere. amanın o nasıl parlaklıktır gözlerim tavşan gibi oldu ekrana bakcam diye.çok aşırı geldi bana paralklığı.

viewsonicde daha da kısabilsem kısamıyorum en dibine geldim parlaklığın ama hala parlak geliyor.

pasif gözlük olması güzel. umarım 3dsi kaliteli olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.