Şimdi Ara

Vw CaDDY Debriyaj ve vites titriyor..?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
4.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün sabah aracımnı çalıştırdığımda debriyaj pedalının tir tir titrediğini fark ettim. ve vites koluda araba vitesteyken titriyor.
    Baya şiddetli bir titreme. vites değiştirmede ve kullanımda herhangi bir sorun yok ama nerden çıktı şimdi başımıza bu titreme olayı
    Yarın servise bir göstericem..

• Buraya reklam verebilirsiniz!!!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkemuse

Buraya reklam verebilirsiniz!!!!!

otomobil bölümünde böyle bi mesaj görmek şaşırttı,alışmışım konudışında görmeye
  • Boşuna servise gitme. Volanda boşluk var. Volan ve debriyaj seti komple değişecek. Ya da sen servisten fiyat al, ben sana daha sonra parça fiyatını söylerim ve yardımcı olurum. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hyundai Motor Company

Bugün sabah aracımnı çalıştırdığımda debriyaj pedalının tir tir titrediğini fark ettim. ve vites koluda araba vitesteyken titriyor.
    Baya şiddetli bir titreme. vites değiştirmede ve kullanımda herhangi bir sorun yok ama nerden çıktı şimdi başımıza bu titreme olayı

doğuş otoya git aracı bi gıdıklasınlar 3bin tl ye hiç bişeyi kalmaz...

• SLM.
    İyi kazıklanmalar.
    BAY
  • alma vw ni ahını
  • quote:

Orijinalden alıntı: joushkun

Boşuna servise gitme. Volanda boşluk var. Volan ve debriyaj seti komple değişecek. Ya da sen servisten fiyat al, ben sana daha sonra parça fiyatını söylerim ve yardımcı olurum. :)

Coşkun kardeşim bir gün Caddy alırsam danışacağım ilk insan sensin, bu işin duayeni olmuşsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Powerless

SLM.
    İyi kazıklanmalar.
    BAY

Sebep?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

quote:

Boşuna servise gitme. Volanda boşluk var. Volan ve debriyaj seti komple değişecek. Ya da sen servisten fiyat al, ben sana daha sonra parça fiyatını söylerim ve yardımcı olurum. :)

Coşkun kardeşim bir gün Caddy alırsam danışacağım ilk insan sensin, bu işin duayeni olmuşsun

Abi ayıptır söylemesi Caddy'nin yüzde 95'ine hakimimdir. Memnuniyetle yardımcı olurum. :)

Şanzımanı indirmek için de önce ön teker ve ön aksın sol kısmı indiriliyor. Daha sonra araç liftteyse motor alttan kaldırılıp, yok kanalın üzerindeyse de üstten yukarı doğru çektirilirince şanzıman kabak gibi ortaya çıkıyor. Bu kadar yeter.

• quote:

quote:

quote:

Abi ayıptır söylemesi Caddy'nin yüzde 95'ine hakimimdir. Memnuniyetle yardımcı olurum. :)

Şanzımanı indirmek için de önce ön teker ve ön aksın sol kısmı indiriliyor. Daha sonra araç liftteyse motor alttan kaldırılıp, yok kanalın üzerindeyse de üstten yukarı doğru çektirilirince şanzıman kabak gibi ortaya çıkıyor. Bu kadar yeter.

o kabak gibi ortaya çıkan şanzımana kaç bin tl sıkışmış oluyor acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blue_Knight -- 22 Ağustos 2011; 3:39:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hellman

quote:

Orijinalden alıntı: Hyundai Motor Company

Bugün sabah aracımnı çalıştırdığımda debriyaj pedalının tir tir titrediğini fark ettim. ve vites koluda araba vitesteyken titriyor.

doğuş otoya git aracı bi gıdıklasınlar 3bin tl ye hiç bişeyi kalmaz...

Gıdıklamanın acısını araç sahibi çekiyor ama

• quote:

quote:

Adam reçeteyi yazdı gitti
  • quote:

quote:

quote:

Tek volan ile kurtarmazmıyız? baskı balatada bir sorun yok gibi. titreme harici sorun yok diyeyim en iyisi.

• Caddy'lerde volan yaylıdır. Baskı balata ve volan da iç içedir. Yani birisi zortladı mı diğerine de zarar verir. Bu yüzden ikisini birden değiştirmek gerekir. Yoksa orta vadede tekrar başa iş açar.
  • aynı parçaları geçen ayın başında polo için değiştirip eskihisara 1200 lira bayılmıştım. bilginiz olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: BARKU

aynı parçaları geçen ayın başında polo için değiştirip eskihisara 1200 lira bayılmıştım. bilginiz olsun

Yaptırmamki öyle bir fiyat çıkarsa.. en az 1 ay yatar o zaman caddy.
  • Caddy için serviste baskı balata + volan seti 2200 TL civarı ya da üzeri olması lazım. Üzerine bir de işçilik tabi.
  • quote:

Caddy için serviste baskı balata + volan seti 2200 TL civarı ya da üzeri olması lazım. Üzerine bir de işçilik tabi.

özele yönlendirin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blue_Knight

quote:

Caddy için serviste baskı balata + volan seti 2200 TL civarı ya da üzeri olması lazım. Üzerine bir de işçilik tabi.

özele yönlendirin :)

2 kere bu alışverişi yapmış birisi olarak benden iyi kimseye yönelemez.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.