Şimdi Ara

Suits (2011) | IMDB:9.0 (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.187
Cevap
31
Favori
81.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk sezonu izledim, dizi çok güzel fakat sanki her bölüm bir şeyler eksik kalıyor gibi.

belki de her bölüm yeni bir olay çekmek yerine daha derin işleseler güzel olabilir. milyon dolarlık ihaleler, çok büyük şirketlerin dolandırıcılıkları, bunların batması vs sadece 15 dakikada olup bitiveriyor.

daha derin işlense ve zeka savaşları halinde 1-2 bölüm sürse çok daha zevkli olur diye düşünüyorum, diğer sezonları izlemedim tabi. spoiler vardır diye yorumları da okumadan direk bunu yazıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seviyeli Yarbay

ilk sezonu izledim, dizi çok güzel fakat sanki her bölüm bir şeyler eksik kalıyor gibi.

belki de her bölüm yeni bir olay çekmek yerine daha derin işleseler güzel olabilir. milyon dolarlık ihaleler, çok büyük şirketlerin dolandırıcılıkları, bunların batması vs sadece 15 dakikada olup bitiveriyor.

daha derin işlense ve zeka savaşları halinde 1-2 bölüm sürse çok daha zevkli olur diye düşünüyorum, diğer sezonları izlemedim tabi. spoiler vardır diye yorumları da okumadan direk bunu yazıyorum.

3 ve 4. sezon sadece bahsettiginiz sekilde ilerleyecek.

Derinlik 1-2 bolumden ziyade 10-12 bolume falan yayilcak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felina. -- 27 Ağustos 2014; 18:06:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seviyeli Yarbay kullanıcısına yanıt
    Merak etmeyin hocam sonraki sezonlarda dizi kendini aşıyor, aynen istediğiniz gibi bir konu üzerinde bayağı bölüm dönüyor, zeka savaşları tabiriniz 1-2 bölümle kalmıyor nerdeyse sezona yayılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Felina.

quote:

Orijinalden alıntı: Seviyeli Yarbay

ilk sezonu izledim, dizi çok güzel fakat sanki her bölüm bir şeyler eksik kalıyor gibi.

3 ve 4. sezon sadece bahsettiginiz sekilde ilerleyecek.

• Finali şimdi izledim oy oy oy.
  • 11. Bölüm Amerika'da yayınlandı diye biliyorum ama sitelere düşmedi. Bilgisi olan var mı???

• louis litt tiplemesini benden başka sevmiyen var mı? ne yapsa eline yüzüne bulaştırıyor bide hala duvarda isim peşinde.son bölümde de zaten iyice yüzsüzleşti.ne güzel şirketten kovuldu diye düşünürken tekrardan dahil oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bazzzingaaa

11. Bölüm Amerika'da yayınlandı diye biliyorum ama sitelere düşmedi. Bilgisi olan var mı???

Sezonun ikinci yarısı 2015'te.
  • Katates Pızartması kullanıcısına yanıt
    Haydaaa bende seviniyorum yayınlandı diye.. neyse bekleyeceğiz artık..

• Başladım, güzel dizi gerçekten birinci sezonun ortalarındayım daha.

EDİT
    İkinci sezonun sonlarındayım.
    Louise arada üzülüyorum ya aslında özünde böyle iyi bir adam gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 5Maverick2 -- 5 Eylül 2014; 3:40:42 >
  • 3.Sezonun 11.Bölümünden sonrasını sıkılmış yarıda bırakmıştım.Sonra izleyecek dizi kalmadığından zar zor bitirdim 3.sezonu. 4x6'ya geldim.4.sezon çok güzel başladı.Bilseydim daha önce bitirirdim 3.sezonu. Adamımsın Louis. "Litt Up"
  • diziyi bitirdim.

4. sezon finali şaşırtmadı böyle bir şey olacağını bekliyordum

yeni bölüm ne zaman
  • Baştan başlıyorum efsaneye...
  • bu diziyle ilgili bir sorum olacak.

ben bu diziden bir mad men, breaking bad, six feet under derinliği bekliyorum. karakterlerin çok iyi çözümlenmesini ve her şeyin gerçekçi olmasını istiyorum. fakat uzaktan çok fena house m.d. imiş gibi duruyor dizi. bir arkadaş başla dedi, house m.d. kadar gerçekçiyse, onun kadar derinse başlamayı düşünmüyorum ama yazdığım diziler gibiyse başlayacağım.

dizinin yazdıklarım kadar kaliteli olup olmaması mesele değil. mesele karakterlerin derinliği, psikolojik çözümlemeleri ve olayların gerçekçiliği. mesela üstte bir arkadaş "milyon dolarlık şirketlerin batışı on beş dakikada oluyor." gibi bir laf etmiş, böyle bir şey varsa başlamayacağım mesela.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Droogie

bu diziyle ilgili bir sorum olacak.

ben bu diziden bir mad men, breaking bad, six feet under derinliği bekliyorum. karakterlerin çok iyi çözümlenmesini ve her şeyin gerçekçi olmasını istiyorum. fakat uzaktan çok fena house m.d. imiş gibi duruyor dizi. bir arkadaş başla dedi, house m.d. kadar gerçekçiyse, onun kadar derinse başlamayı düşünmüyorum ama yazdığım diziler gibiyse başlayacağım.

dizinin yazdıklarım kadar kaliteli olup olmaması mesele değil. mesele karakterlerin derinliği, psikolojik çözümlemeleri ve olayların gerçekçiliği. mesela üstte bir arkadaş "milyon dolarlık şirketlerin batışı on beş dakikada oluyor." gibi bir laf etmiş, böyle bir şey varsa başlamayacağım mesela.

"milyon dolarlık şirketlerin batışı on beş dakikada oluyor."

gerçek hayattada durum böyle. dizi gayet gerçekçi fakat sıkıntı şu ki karakterlerin psikolojik durumlarını anlayamıyorsun. harvey donna zaten poker face takılıyor. Başroldeki diğer eleman mike'ın üzerinden gidiyor olay zaten. Breaking bad , six feet under gibi ağır dram değil şahsen. komedi / dram

• quote:

Orijinalden alıntı: Itzpapalotl

quote:

Orijinalden alıntı: Droogie

bu diziyle ilgili bir sorum olacak.

"milyon dolarlık şirketlerin batışı on beş dakikada oluyor."

gerçek hayattada durum böyle. dizi gayet gerçekçi fakat sıkıntı şu ki karakterlerin psikolojik durumlarını anlayamıyorsun. harvey donna zaten poker face takılıyor. Başroldeki diğer eleman mike'ın üzerinden gidiyor olay zaten. Breaking bad , six feet under gibi ağır dram değil şahsen. komedi / dram

hah tam aradığım cevap. sağolasın.

• 4x10 bitirdim.Güzel bir sezondu.
    3x11 ile 4x1 arasında gözle görülür bir düşüş vardı ama 4x1'den sonra iyi toparladılar. Harvey'i bu ara bayağı uysal gördüm.Malum konu Mike. Adam yine de her türlü karizma. Louis'te sonunda ismini yazdıracak gibi. Specter-Pearson-Litt daha güzel duruyor. Louis sonunda kadar hak ediyor o ismi. Biraz karakterlerin derinlerine inerse daha sağlam bir dizi olur.İleriki bölümleri heyecanla bekliyorum.Büyük ihtimalle 2015'te başlar.

İzlemeyen varsa hala herkese tavsiye ederim.
  • Sizce ilerleyen sezonlarda tabelada Mike'in adini gorur muyuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Jax T.

Sizce ilerleyen sezonlarda tabelada Mike'in adini gorur muyuz

Ben görebileceğimizi düşünüyorum. Bu arada Jessica çok fena hatun yav :D

Bir de yeni sezon ne zaman başlayacak ?
  • 10 bölümde bitti mi bu 4.sezon
  • 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.