Şimdi Ara

Seksenler (2012) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
890
Cevap
7
Favori
35.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dizi şu ana kadar gayet güzel, zaten bu kadroyada bu yakışır ,kadro sağlam bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1lac -- 3 Mart 2012; 0:01:49 >
  • Trt gerçekten çok iyi işler yapmaya başladı (bkz:leyla ile mecnun - seksenler)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poset cay -- 3 Mart 2012; 1:27:46 >
  • Tornavida yaşar

• soray on numara oynuyor, soray 2012 de ne is yapiyor?
  • Seksenler ekibi şu an ShowTV'de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: poset cay

Trt gerçekten çok iyi işler yapmaya başladı (bkz:leyla ile mecnun - seksenler)

aynen izledigim sadece iki dizi var lm ve seksenler:) ortak bi imza yapsa biriside kullansak:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bozacının kimliği günümüze aitdi ama olsun :D

bu arada şu an TOP GUN başladı
  • Bugünkü bölümde hiç 2012'ye dönmediler. Arada 2012'ye dönmeleri bence iyi oluyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nForcer

Bugünkü bölümde hiç 2012'ye dönmediler. Arada 2012'ye dönmeleri bence iyi oluyordu.

2012 ye döndüler mi duygusala bağlıyorlar oda güzel bir hava katıyor diziye.2012 de 1 ay kalacaklardı evde(büyük ihtimalle evi satmayacaklar ama) , eğer her bölüm 2012 ye dönerlerse 1 ayı ayarlamak biraz zor olur düşüncesindeyim.2012 de en çok merak ettiğim Samiye ne olduğu.
  • 2012'ye dönmeleri çok iyi olmuyor Valla. Geleceği göstermeleri dizinin heyecanını bırakmıyor. Allah'tan her şeyi göstermiyorlar. Misal Almancı ile Elvan'ın durumunu bilmiyoruz. Göstermesinler daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkani

quote:

Orijinalden alıntı: poset cay

Trt gerçekten çok iyi işler yapmaya başladı (bkz:leyla ile mecnun - seksenler)

aynen izledigim sadece iki dizi var lm ve seksenler:) ortak bi imza yapsa biriside kullansak:)

bence leyla ile mcnun behzat ç ile ortak bölüm yapacağına seksenlerle yapsın ak sakallı dede seksenlere yollar ergun plakla müthiş diyaloglar çıkar eminim

uzuneşek sahnesi beni benden aldı ya

• Yine gayet başarılıydı
  • öyle bir geçerki zamankiyle çakıştığı için evde de hanımların sözü geçtiği için gününde takip edemiyorum. ama torrentten çekip izliyorum. dünkü bölüm hariç hepsini izledim. gayet başarılı bi dizi. blöfwww diyorum
  • 2012'ye dönmelerini ben de pek istemiyorum açıkcası, böyle daha güzel.

Elvan çok tatlı yahu.
  • Evin önünceki tahta direk te filme tam uymuş.Önceden bizim mahalledede vardı hep o direği kale direği yapardık nerde o günler
  • Dizi güzel ilerliyor,hikayeler sağlam. Birde hiç 2012'ye dönmeseler daha iyi olacak gibi.
  • Su an tekrari var.
  • Aynen tekrar var şuan . Bazı şeyler tanıdık geliyor işte o zaman ayrı bir keyif veriyor dizi
  • tanıtımlar tekrar yok diye dönüyordu demek ki ilgi görünce karar değiştirdiler...

bu bölümde ergun plak yoktu

• inşallah sonunda bize sevdirdikleri almancı çocuğu askerde şehit ederek yada sağ sol kavgasında yanlışlıkla vurulması şelinde öldürmekle diziyi mahvetmezler karşımıza sevdiğiyle felan çıkar.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.