Şimdi Ara

ŞOK FİYAT BOR POWER GBX ŞANzUMAN Katkısı ORJiNaL Bandrollü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
4.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Antalya
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    İddia Ediyorum, Kesinlikle faydalı bir üründür, 3.Vitesle çıktığınız yeri, 4. vitesle AYNI PERFORMANSLA ÇIKACAKSINIZ. VİTES GEÇİŞLERİ DAHA DA YUMUŞAYACAK VE ŞANZUMAN YAĞI ÖMRÜ 2 KATINA ÇIKACAK, HER TÜRLÜ PARANIZIN KARŞILIĞINI KAT KAT ALACAKSINIZ. BİZZAT KULLANMAKTAYIM; ELİMDE 4 ADET FAZLADAN ŞANZUMAN YAĞI GBX BULUNMAKTADIR. ÖZELLİKLE BAYAN ŞÖFORLER ŞEHİR İÇİNDE ÇOK DAHA RAHAT EDECEKLER, VİTES GEÇİŞLERİ KOLAYLIĞI SEBEBİYLE...PİYASADA 55-60 TL ARASINDA DEĞİŞEN BU YAĞI, SIRF SİZLERİNDE KULLANIP DENEYİP, İNSANLARA TAVSİYE EDEBİLESİNİZ DİYE SADECE VE SADECE 39.90TL den SATIŞA ÇIKMAKTADIR.

BU FIRSATI KAÇIRMAYIN SADECE 4 ADET VARDIR ELİMİZDE!...

(ŞANZIMAN VE DİFRANSİYEL NANO YAĞLAYICISI)

5 litreye kadar yağ kapasiteli manuel (mekanik) araç şanzımanlarda, 1 şişe (250 ml.) oranında kullanılır.

Adhezyon, abrazyon ve korozyon aşınmalarının önlenmesinde, MCDP kristallerinin önemi çok büyüktür. BORPOWER GBX, sistem yağına ilave edildikten sonra, yağ ile elde edilemeyecek olan sürtünmesiz çalışma ortamını sağlayarak, yüzeylerde sürtünmelerden kaynaklanan aşınmaları ve ısı yükselmelerini önleyerek, şanzımanlardaki dişlilerin daha rahat çalışmasını ve vites geçişlerinin daha rahat olmasını sağlamaktadır.
    Faydaları

> İlk çalışma aşınmalarını minimize eder,
    > Yüksek ve düşük sıcaklıklarda dişlilerin kayma ve yuvarlanma hareketlerinden oluşan sürtünme, aşınma, karıncalanma ve çatlakların oluşumuna karşı yüksek koruma sağlar,
    > Vites geçişlerini rahatlatır,
    > Yüksek sıcaklığın düşmesini sağlar,
    > Yüksek basınca ve sıcaklığa karşı üstün direnç gösterir,
    > Yağın ömrünü uzatır,
    > Hararetten kaynaklanan yağ kayıplarını önler,
    > Sızdırmazlık elemanlarının ömrünü uzatır,
    > Korozyona karşı koruma sağlar, paslanmayı önler,

> Bakım ve işçilik masraflarını büyük oranda düşürür.

Yukarıdaki açıklamalar NNT firması resmi sitesinden alınmıştır. Ürün orjinaldir.. Hologramlıdır,Kesinlikle orjinalliği konusunda sıkıntı yoktur. Orjinal olmadığını kanıtladığınız ürün geri koşulsuz şartsız iade alınır.

Ürünün yanında çıkan Bor power gazetesi , NNT firmasının gazetesi de yollanacaktır.

Bu kadar UYGUN FİYATA BU FIRSA KAÇMAZ!!!
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

ŞOK FİYAT BOR POWER GBX ŞANzUMAN Katkısı ORJiNaL Bandrollü

• http://www.sanalpazar.com/item_details.php?auction_id=1269572 KAMPANYA SANAL PAZAR İLE DE BU ÜRÜNE 39.90 a sahip olabilirsiniz!!!...
  • arkadaşlar güncel fiyat bilen veya satan varmı ftes geçişlerim araç ısınana kadar sert oluyo yağdan şüpeleniyorum motor ısındımı sorun kalmıyo acil yardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: metın-333

quote:

Orijinalden alıntı: haydia

arkadaşlar güncel fiyat bilen veya satan varmı ftes geçişlerim araç ısınana kadar sert oluyo yağdan şüpeleniyorum motor ısındımı sorun kalmıyo acil yardım

bugun bor olmuyan bır urun aldım aksaray parcacılardan 400ml 5 mılyona
    kaymak gıbı calısan bır urun
    bor fıat olarak yuksek ama aldıgım urun cok fıstık sanzuman defransıel krama gıbı arac 99 suzukı carry
    kolay gelsın

markasız kalite belgesiz garantisiz ürün aldıysan nası güvenerek motoruna koydun ben riski göz önüne alamam amannn
  • quote:

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar güncel fiyat bilen veya satan varmı ftes geçişlerim araç ısınana kadar sert oluyo yağdan şüpeleniyorum motor ısındımı sorun kalmıyo acil yardım

bugun bor olmuyan bır urun aldım aksaray parcacılardan 400ml 5 mılyona
    kaymak gıbı calısan bır urun
    bor fıat olarak yuksek ama aldıgım urun cok fıstık sanzuman defransıel krama gıbı arac 99 suzukı carry
    kolay gelsın

markasız kalite belgesiz garantisiz ürün aldıysan nası güvenerek motoruna koydun ben riski göz önüne alamam amannn

selam kardesım
    sımdı bu konu uzerıne desdan yazabılırım ama kısaca bırkac sey soyluyeyım
    bebeklıkten berı araba uzerındeyım varsova kamyonda soforluk ogrendım
    pleymudda taksıcılık yaptım sawrolede hava attım skodada kamyonetcılık yaptım cocuklugum geclıgım hala tamırhanelerde gectı 36 arabam oldu
    hacı muratın her modelıne ve son 76 modelıne bındım 59 woswosum verdı
    benden bıryas buyuk dıye abı der bınerdım gıttıgıyerden asla gerı donmez ıterek getırırdım hep yolda kalırdı ne yaptıysak yurutemedık bu azımle 4 sene kahrını cektık avcılara gıdersın gerı donmez asla bu dunyada bukadar kahır cektırdı bana 4sene bındım 65000 km yaptım tamırcıler hayran kalmıstı agaca baglıyarak motor yaptım 6volttu 12 cevırdım 131dızaynı altarnator ıcat ettım gıdemessın dedıler antalyaya gıttım ınanmazlar dıye antalyada tabelası altında sıyah beyaz resmını cektırdım gostermek ıcın mıllete 2002 de 99 suzukı carry aldım motor bıtıktı tamırcı doslarım abı motor yapıcan yurumez dedıler 2012 kadar 87000 km yaptım o senın dedıgın dandık katkılarla motorda yag yok katkılar doluydu nede bırtane gorsem 2/3 adet 3lıraya 5lıraya alır motora koyardım oyle galerıcıler kurtlar gordumkı motora talas koyan celık tozu ıle katkı yaparak yag yakmayı kesen adamlar tanıdım
    enkral tamırcıyle sonuna kadar tartısırım
    bugune kadar hıc sıfır debryaj balatası kullanmadım hep caktırdım ve ortalama 65000 km yaptım yapmaz dedıler ben yaptım
    fren balatasına gelınce 2002 de sadece onlerı sıfır aldım arkalar malum ıyı durumdaydı temızledım bu seneye kadar hıc degıstırmedım ortalama
    55000 km yaptım ve yapıyorum sene 2014-aralık -21 rı tarıhı atayım barı
    tek sorunum akulerden her 2senede okadar bakımyapmama ramen garantı bıtıyor aku oluyor oyle ayar cekıyolar adamlar benım munubuste
    2 aku var 60amp bıde kendı akusu 45amp neyaparsan yap 2sene
    marın akusu aldım jel 10yıl dıyor dımı 3,5 yıl jel ekledım 4 yılı cıkarmadı
    her markayı kullandım warta aldım 10yıl hıkaye 4,5 yılda ısı bıttı
    arabaya bahanelerıde hazır neymıs alarm varmıs alarm ne cekıyorkı
    bır led yanıp sonuyo 500 mlamper hadı caldıgı zaman 1 amp ceksın
    30sanıye falan calıyo sankı bız bu ıslerı bılmıyoruz heee dıyıp gecıyorum
    demıyolarkı bız akuyu yapaken mazemeden calıyoruz dıye hata hep kullananda sene 79/80 şavrolem var kara komur akumuz avdı eas dıye
    5yıl 8 sılındırı catır catır bastı su eklerdık yamur suyu saf su devam bırkere yolda kalmadı buna nedıcekler merak edıyorum
    yaglara gelınce hepsı hıkaye 40000yapıyormus 60000yapıyormus yalan
    yag olcum teknıgı var onuda herkeze oyretıyım
    cubugu cıkartırsın basparmak ısaret parmagı arasına cubugu cekersın
    kısada koparsa yagı degıstırırsın ısterse 5000 ısterse 6000 olsun
    ben hep 6000/7500 atarım sımdı benım motor sıfır 5000de atıyorum
    bırkac zaman hep 5000 atıcam 7500 falan oyle gıdıcek omur olursa
    kıssadan hısse oylede olsa bolede olsa 7500km sonra yagı atıcan tabı yag fılıtresınıde bu cok onemlı degıstırıcem yok degıstırıcen
    bebegın gıbı bakıcan yolda kalmıcan

herkeze selamlarımla

sonuç narkasız mamut pasadan alınma ne olduğu belli olmayan katkılarımı kullanalım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.