Şimdi Ara

Android işletim sistemli Motorola Droid Bionic'in bazı teknik özellikleri detaylandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Motorola'nın ilk kez 2011 yılı başında boy gösteren ve hala satışa sunulması merakla beklenen akıllı telefonu Droid Bionic'in bazı teknik özellikleri detaylandı.

Developers.motorola.com adresinde yayınlanan ve bir süre sonra kaldırılan özellik listesinde;

• 1 GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli TI OMAP 4430 işlemci (Daha önceden işlemcinin Nvidia Tegra 2 olacağı düşünülüyordu)

• 1 GB RAM

• 4.3-inç boyutunda ve 540 x 960 piksel çözünürlüğünde (qHD) dokunmatik ekran

• 4G (LTE) desteği

• 8 megapiksel çözünürlüğünde kamera

• Full HD video kaydı

• Görüntülü konuşma için VGA kamera

• Android 2.3.4 ''Gingerbread'' işletim sistemi

• HDMI 1.4 portu

göze çarpmaktaydı. Motorola Droid Bionic'in eylül ayına doğru satışına başlanması bekleniyor.

• Tüm fırımalar neden bırden Nvidia Tegra 2 den vazgectı gıbı oldu anlam veremedım
  • bu telefonları Türkiyede kullanmak mümkün mü? mümkünse nerden temin ediliyor? illa internetten sipariş mi vermek gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muse00

Tüm fırımalar neden bırden Nvidia Tegra 2 den vazgectı gıbı oldu anlam veremedım

Evet ben de anlayamadım. Tegra 2'nin yarattığı heyecan birden kayboldu sanki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bl00dyHell

quote:

Orijinalden alıntı: Muse00 Tüm fırımalar neden bırden Nvidia Tegra 2 den vazgectı gıbı oldu anlam veremedım
    Evet ben de anlayamadım. Tegra 2nin yarattığı heyecan birden kayboldu sanki.

nvidia sipariş yetiştirmekte sorun yaşıyor olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pustherif

bu telefonları Türkiyede kullanmak mümkün mü? mümkünse nerden temin ediliyor? illa internetten sipariş mi vermek gerekiyor?

teknik olarak turkiyede calisir ama kastiniz yurtdisindan almaksa sakin internetten siparis etmeyin. gumrukde takilir kalir. ancak yurtdisindan gelen birine getirtebilirsiniz ama turkiyede kullanabilmeniz icin yurtdisina cikis yapmis bir pasaportla sisteme kaydedilmesi gerekiyor. kendi pasaportunuz olmak zorunda degil ama bir pasaportla telefon kaydettikden sonra 2 sene yeni kayit yapilamiyor.
  • 2000 mah pil 8 yada 16 gb dahili hafıza ile çok iyi olur ama türkiyeye gelmez
  • bu yeni telefonların gelmesiyle s2 sensation gibi telefonların fiyatları düşermi biri cevaplaya bilirmi yada tahmin de bulunabilrimi tşkler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

bu yeni telefonların gelmesiyle s2 sensation gibi telefonların fiyatları düşermi biri cevaplaya bilirmi yada tahmin de bulunabilrimi tşkler.

Gelmez gelse bile düşeceğini tahmin etmiyorum 5 6 altı ay sonra küçük bir miktar düşer oda tatmin edici olurmu bilmem
  • telefonların üçü de muhteşem özellikle fiyatları ama droid bionic gsm ağlarını desteklemiyormuş
  • İşlemcisi 1ghz değilde 1.2Ghz olsa daha iyi olurmuş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.