Şimdi Ara

Acaba Bu İnci Neyin Nesi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle merhaba acaba habgi başlık dikkat çekebilir diye düşündüm bunu deneyeyim dedim..Konu başlığındanda anlaşılamayacağı gibi konumuz İlluminati belki gerçekden şaşırdınız ama ben bu ss leri bulduğumda bi hayli şaşırdım..Ben kendi yorumlarımı ekleyerek gideceğim sizinde yorumlarınızı merakla takip edeceğim..

Bildiğiniz üzere bi süre önce incide piramitler,gözler, vs vs. bu olayla patlak veren acaba inci mason ürünümü gibi sorular meydana geldi..Sonrasında biz bu konular hakkında bir blog tv yayını yaptık Bknz:http://forum.donanimhaber.com/m_49676002/mpage_1/f_/key_blog%2Cdeyiz//tm.htm#49676002

dh den her ne kadar az kişi gelsede 45 kişilik izleyici bulduk bu yayını açmadan önceki modların konuşması..

Lütfen Bizim yayını açtığımız tarihi ve bu modların konuşma tarihine bakınız.. Bu modların 04.06.2011 konuşmasıhttp://oi56.tinypic.com/15g4ee.jpg

evet odanın şifresine dikkat ettinizmi yada konun başlığına 01.05.1776 yani belki aklınızada gelceği gibi bu örgütün kuruluşudur.Hadi onuda geçtim neden böyle bir şifre var ki bu kadar önemli olaylar konuşuluyor..Bunu ben sizin takdirinize bırakıyorum saygıdeğer DH'liler...

Gelelim şimdki vereceğim ss'ye

Buda bizim 1 haftalık yayın maratonundan sonra verilen tepkiler falan ve yine modların bu konu hakkında bi arayış içine girmeleri..

http://tinypic.com/view.php?pic=200pdf5&s=7

evet bunları sizin yorumunuza bırakıyorum.. Ve merakla yorumlarınızı bekliyorum

Not:Blog TV deki nickim Cladriel idi..

• incinin rant alma çabası, tekrar...
    Haberleri var ortalarda inci illuminati şeysinden onun için testis geçiyorlar
    Sen de bunu yedin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün bunla ilgili konu açtım ssleri koydum. Konum silindi. Çoğumuz at gözlüğü takıyor malesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gegirti

incinin rant alma çabası, tekrar...
    Sen de bunu yedin

Olay benim başımdan geçtiği için testislik bi olay yok bro ben belki senin gibilerin aydınlanır dedim ama sen bu kafayla daha nereye kadar gidersin bilemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OMéR

Dün bunla ilgili konu açtım ssleri koydum. Konum silindi. Çoğumuz at gözlüğü takıyor malesef

Bakalım hocam bi şans..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bbai

quote:

Orijinalden alıntı: gegirti

incinin rant alma çabası, tekrar...
    Sen de bunu yedin

Olay benim başımdan geçtiği için testislik bi olay yok bro ben belki senin gibilerin aydınlanır dedim ama sen bu kafayla daha nereye kadar gidersin bilemem.

forumda bir ara inci sözlük illüminati diye konu açmıştım zamanında ararsanız bulabilirsiniz duruyor hala sözlükte adamın birisinin yazdıkları vardı o konuda onun linkinı vermiştim
  • @gegirti

Neyse konunun dışına çıkmayalım

evet yorumları bekliyorum bu kadar okunma sayısına bu kadar cevap?
  • Adamlarinda dedigi gibi bu ergenler ancak bu kadar kapasiteye sahipler ... Bu sitede de ergen bollugu olduguna gore sen suan bosa kurek cekiyorsun !!
  • quote:

Orijinalden alıntı: TrMhMt

Adamlarinda dedigi gibi bu ergenler ancak bu kadar kapasiteye sahipler ... Bu sitede de ergen bollugu olduguna gore sen suan bosa kurek cekiyorsun !!

nbr lan şakirt
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Purgatory_

quote:

Orijinalden alıntı: TrMhMt

Adamlarinda dedigi gibi bu ergenler ancak bu kadar kapasiteye sahipler ... Bu sitede de ergen bollugu olduguna gore sen suan bosa kurek cekiyorsun !!

nbr lan şakirt

Lan ilk defa biri bana sakirt dedi bisekil oldum .... Idir lan sakirto .!!

• @TrMhMt

bunu zaman gösterecek boşamı kürek çekiyorum ama dh umduğum gibi destek vermiyor..
  • Üst yönetim de aynı. Dün konumu sildiler . Bir mesajınız hakkında işlem yapıldı uyarı mesajı gelmedi.
  • sakin ol şampiyon
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.