Şimdi Ara

Converse Ayakkabı kalıpları nasıl?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
40.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet beyler trendyoldan bir model beğenip aldım 43 giyiniyorum 43 aldım.kalıpları nasıl bu ayakkabıların?

• Cakilli bir yoldan yuru anlarsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben hiç sevmedim o ayakkabıyı herkesin ayağında almaya niyetlendim gittim deneyim dedim ayağı içeride sıktı bir kaç adım attım ancak rahat yürüyemedim. Herkesin ayağında zaten boş ver nike, adidas, columbia, camper gibi ayakkabılar al tavsiyemdir.
  • adidas,nike = 42
    converse =42.5
    Kundura&bot=41
  • 44 mü almam gerekiyodu arkadaşlar?
  • biraz dar olur. çok rahatsız ayakkabılar ya serçe parmağı içe doğru kıvırıyor. ayak şeklini bozuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: __VaSsiLi__

44 mü almam gerekiyodu arkadaşlar?

42-42.5 falan alman gerekiyordu sanırım.Converse in kalıpları büyüktür.
  • yıl oldu 2013 hala converse mi ? nasıl giymişim onları zamanında ya o kadar rahatsız bir taban olamaz dümdüz ipince betona basıyorsun direk ayaklarım ağrıyor artık onları giyince. vanslar bin kat iyi kalın taban çok rahat. + nike lar var mavi onları giyiyorum.
  • ayak numaramdan 1 numara küçük aldım.. tam geldi... converse insanla birleşir arkaaşlar.. evde bir çift converse olmazsa insan kendini eksik hisseder... atıp tutmayın.. candır yeri ayrıdır : )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zift06 -- 18 Şubat 2015; 11:44:06 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.