Şimdi Ara

ASUS Eee Pad Transformer TF101 ANA KONU (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.107
Cevap
15
Favori
151.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ben bir türlü yükleyemedim 4.4 power ses açma basıyorum 5 sn sonra ya normal açılıyor yada fabrika ayarlarına giriyor bir türlü olmuyor varmı yardım edebilecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yanlış başlığa atılmış mesaj..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doganreis -- 15 Haziran 2015; 8:06:48 >
  • nereye açmam lazım dı formda yeniyim kusura bakma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam kusura bakma, ben kendi mesajım için düzeltme notu koymuştum. Sizin mesajınızın altına denk gelince anlam farklılaşmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doganreis -- 17 Haziran 2015; 8:36:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enfarktus

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2592890 geçen hafta bunu kurdum ve şu an kullanıyorum, öneririm.

bu rom nasıl yükleniyor üstat? bi link bi anlatım metni ya da videosu var mı acaba ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: quarez999

quote:

Orijinalden alıntı: enfarktus

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2592890 geçen hafta bunu kurdum ve şu an kullanıyorum, öneririm.

bu rom nasıl yükleniyor üstat? bi link bi anlatım metni ya da videosu var mı acaba ??

Main Features'in altında "Installation Notes:" "click to show content" yazıyor oraya tıkladığınızda yükleme basamakları var. Ben yükleyeli epey bir süre oldu, google'a "tf101 rom yükleme" diye aratırsanız görsel anlatıma ulaşırsınız. Kolay gelsin.

These builds are designed to be installed from your favorite recovery. MAKE SURE TO INSTALL A COMPATIBLE ANDROID 4.2/4.3 RECOVERY!
    TWRP >= 2.3.2.3 is recommended, new TWRP available here

Backup everything !
    Go to recovery
    Make a full wipe / factory reset (you can skip this step if you're already on KatKiss-4.4, if ever you encounter a problem do the full wipe and try again before reporting )
    Format /system (only if Version<026)
    Flash the rom
    Flash KatKiss gapps
    Wipe cache/dalvik
    Reboot

• enfarktus kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler anlatım için; sanırım bu romu en çok tavsiye ediyorsunuz
  • 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.