Şimdi Ara

ASUS Eee Pad Transformer TF101 ANA KONU (105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.107
Cevap
15
Favori
151.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • satmak isteyen varsa 250 tl ye alabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: cowboy_bebop

satmak isteyen varsa 250 tl ye alabilirim

Dock mu tableti mi satın almak istiyorsun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya dk025h aldım fakat kullanıcı adını değiştiremiyorum başka isim yazıyor nasıl yapabilirim değişikliillği izinde vermiyor :) çabuk geçsin diyo adsdsas sallamştm :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SRHTG

Ya dk025h aldım fakat kullanıcı adını değiştiremiyorum başka isim yazıyor nasıl yapabilirim değişikliillği izinde vermiyor :) çabuk geçsin diyo adsdsas sallamştm :)

Microsoft hesabınızı tanımlayın, direkt kullanıcı adı mail adresi olur. Zaten mağazadan uygulama indirmek için de hesapla giriş yapmalısınız.
    Burası android konusu olduğu için aşağıdaki linke gidin derim ben.

http://forum.donanimhaber.com/forumid_1976/tt.htm
  • Arkadaşlar elimde hem dockstation hemde tf101 tablet var fazla kullanmayı bilmediğim için ne format attım nede evde kullandım, hep öylece evde bekliyor... Fiyat teklifine veya ps3 oyun tekliflerinize açığım,,,

• Cihazda 4.0.3 yuklu kendi tarayicisinda internette gezinirken hata verip kapaniyor surekli. Fabrika ayarlarina sifirlasam da ayni durum. Gunde 10 kere oluyor. Bu hatayi nasil onleriz, acaba kitkat 4.4e mi gecsek cihazin en iyi performansi 4.4 ilemi? Desteklermi 4.4u bilen varmi??

4.0.3 ten sonra yayinlanan guncellemeleri kullanan varmi????
  • **cyborg** * kullanıcısına yanıt
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2592890 geçen hafta bunu kurdum ve şu an kullanıyorum, öneririm.
  • **cyborg** * kullanıcısına yanıt
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2592890 geçen hafta bunu kurdum ve şu an kullanıyorum, öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enfarktus

Hocam performans kaybı oyunlarda takılma falan oluyor mu?
  • **Nightmare** kullanıcısına yanıt
    Oyun deneme şansım olmadı, fakat daha önce ki orjinal sürüme göre tepki süresi ve akıcılığının çok iyi olduğunu söyleyebilirim.
  • arkadaşlar çok acil bu tabletten lazım kesinlikle klavyesi olacak. temiz olsun kutusu garantisi faturası olsa iyi olur fiyat max. 400tl olur sanalpazar ile alabilirim.
  • arkadaşlar bu tabletten android olanından istiyorum. dock ile taş çatlasın 400 verebilirim. sanalpazar veya gittigidiyor tercihim.
  • Kozmetik olarak mükemmel durumda olanına 550 tl. istiyorum.
    Dock + taşıma çantası + totalde 200 saat kullanılmış.
    Uzun ömürlü batarya..
    İlgilenen mesaj göndersin.
  • arkadaşlar sizce

2. el temiz kullanılmış daha 16 ay garantisi olan peşin 790tl kargo bedava asus transformer tf701 mi
    yoksa;
    sıfır vatan bilgisayardan 5 veya 9 taksit 699tl asus transformer tf103 mü
  • Arkadaşlar bu tabletten arkadaşımda da var 3g hattını çalıştıramadık.
    acaba data hattımı olması gerekiyor? Hattımız data hattı değil ama 4gb internet mevcut
    yardımcı olursanız sevinirim.
  • Uygun fiyata dock satan varsa talibim sadece dock arkadaşlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cruiser76 C kullanıcısına yanıt
    Aslında Bütün Sitelerde,Amazon'daBile Wi-Fi Bende 100'de 100 İnternet oluyor. Şansın Yerinde Değilmiş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba

bu aleti arabada şarj edemiyoruz bir türlü buna çözüm bulan var mı acaba
  • merhaba arkadaşlar bense asus tf101 var sürüm 4.03 ben bunu kitkat yani versiyon yükseltmek istiyorum bu işten anlayan varsa bana detaylı şekilde anlatırsa minnattar olurum tşkler

• **Nightmare** kullanıcısına yanıt
    selam ordaki hangi dosyaları indirdiniz ben 4.4 olani birse google gapps indirdim başka indirmem gerekli birşey varmı

• 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.