Şimdi Ara

ASUS Eee Pad Transformer TF101 ANA KONU (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.107
Cevap
15
Favori
151.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Asus tf101 cihaza rom atma kısmında; cihazı root ladım, sanırsam clockworkmod kısmında wipe data işleminde bir hata yaptım ve sdcard ı görmemeye basladı. 5 tane farlı model ve byte sdcard denedim görmedi cihaz. Pc ye bağladığımda driver ida tanıtamaz duruma geldim. Sdcard ı tanıtmanın bir yolu varmıdır.
    Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
    sorunu düzelttim baya bi uzun oldu ama sonunda oldu
    tşkler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cour -- 8 Haziran 2013; 13:22:35 >
  • İngilizce Klavyesi tek bir çiziksiz kutusuyla satılıktır. İlgilenenler PM.
  • Merhaba arkadaşlar bu ürünü almak istiyorum daha doğru samsung galaxy tab 2 10.1 ile arasında kaldım. Ama öğrenmek istediğim usb flash bellek hdd falan takıla biliyor mu cihaz üzerinde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • taxonera kullanıcısına yanıt
    Ürünü klavyesi ile birlikte alırsanız evet ikiside çalışır.
  • asus tf101 cihazının pilini nereden satın alabilirim? Tabletimin pili artık şarj etmiyor, gerçi sadece 2 yılda nasıl olduda bataryası bitti anlamadım ama bir şekilde şarj etmiyor artık. Eğer daha önce bataryası biten bir arkadaş yok gösterirse sevinirim. Teşekkürler
  • taxonera kullanıcısına yanıt
    arkadaşım arkana bile bakmadan kaç ve bi ipad al. ben bir yıl kadar bu ürünü kullandım ve elimden zor çıkarttım. sattıktan sonra ilk işim ipad mini almak oldu ve şu an çok memnunum
  • tablet uzun süre açılmayınca yanlışlıkla sistem wipe data yaptım. tüm resim videolar gitti. Kendi hafızasını sadece taşınabilir medya player olarak görüyor ve veri kurtarma programlarını kullanamıyorum. Lütfen yardım.

• Lütfen SL101 iel aynı özelliklerde ürün. Tabler belleğine usb olarak ulaşmanın yolunu söylesin biri... Çok önemli... Lütfen........
  • Merhaba arkadaşlar.

Asus Transformer Pad modellerini öneriyor musunuz? Hangi modeli öneriyorsunuz?

3G'si olan sadece TF300 mü var?
  • Arkadaslar bu cihazausb baglanamiyr degil mi . Otg kablo faln ise yaramiyor mu

• Arkadaslar bu cihazausb baglanamiyr degil mi . Otg kablo faln ise yaramiyor mu

• Beyler bayanlar selamlar, asus transformer 101 var bende, cihaz son 1 haftadir bi anda kapaniyor, daha sonra kendi kendine acilmaya calisiyor, 'eee pad' ekrani geliyor, daha sonra tekrar kapatiyor, yine acmaya calisiyor..bi kenara birakiyorum kendi kendine acilmis oluyor yada sarji bitmis oluyor, eger sarji bittiyse sarj ediyorum aciliyor hicbisey olmamis gibi... 2 kere fabrika ayarlarina geri dondurdum yalniz care olmadi, ayni sikintiyi yasiyorum..
    Bu konuda neler tavsiye edersiniz ? Ne gibi bi cozum onerirsiniz ?? Donanimsal midir ? Yoksa software'le alakali bi sikinti midir ?

Mumkunse en kisa zamanda cevaplariniz bekliyecegim, gurbetteyim elimde avcumda bi tabletim var, onsuz yapcak biseyim yok :)

Simdiden tesekkurler..

• quote:

Orijinalden alıntı: doganreis

quote:

Orijinalden alıntı: VEBAL

doganreis şöyle bir site buldum, güzel ürünler var ama fiyatlar uçuk gibihttp://destek.miiguru.com/446-asus

Site çok pahalı.. Hong Kong'dan getirip çok yüksek fiyatlar ile yurtiçinde satış yapıyorlar... Dealextreme'den alışverişe devam..

3.2 güncellemesi bizim bölgemiz için ayın 5'inde yayınlanacak diye okumuştum. Bende ara ara kontrol ediyorum. US, WW, TW bölgesinde olanlar dün güncelleme yaptılar bile..

[size=5]FABRİKA AYARLARINA DÖNÜŞ

Yararlı bir bilgi daha vereyim. Herhangi bir durumda tableti aldığınız ilk ana dönmek istediniz diyelim. Bir çok android telefonlarda bunun için ayar mevcut ama tablette yok.

Tablette fabrika ayarlarına dönüş menüsü biraz farklı açılıyor.

1. Tableti kapatıyoruz.

2. Vol - tuşu ile birlikte Power tuşuna 4 5 saniye basılı tutuyoruz.

3. Yarım yetkili recovery menüsü açılıyor, 5 saniye bekliyoruz.

4. Wipe Data menüsü açılıyor. Vol + tuşuna basarak tableti fabrika ayarlarına geri getiriyoruz. (Verilerinizi yedeklemeyi unutmayın) Eğer kazara bu menü açılmış ise Vol + tuşu ile işlem yapmadan çıkabiliriz.

5. İlk kurulum ayarlarını tekrar yapıp tableti açıyoruz.

vol- ve güç ile açıyorum. sonra vol + diyorum android adam çıkıyor ve altta bir çizgi yükleniyor gibi gösteriyor ardından hemen android adam sırt üstü yatmış ve göğsünde üçgen bir tabela ve ünlem var başka neye basarsan bas farketmiyor.bir süre duruyor sonra normal açılmaya başlıyor ve açılıyor.
    sorun açılış şifresinin unutulması.
    müşteri hizmetlerini aradım adam ya mal ayağına yattı yada gerçekten mal.
    servise getirin dedi kapattı herifçioğlu.

• arkadaşlar uygulamaları nasıl kapatabilirim? aşağıda kalan uygulamaları kapatamıyorum.
  • arkadaşlar konu ile alakalımı bilmiyorum yanlış yere yazıyosam kusura bakmayın. asus tf101 kamera monitörü olarak kullanılabiliyomu? örneğin aracın geri görüş kamerasını baglayabilirmiyiz? hdmı girişi var ama video girişine dönüştürücü aparat varmıdır acaba? çok teşekkürler şimdiden
  • quote:

Orijinalden alıntı: kays73

arkadaşlar konu ile alakalımı bilmiyorum yanlış yere yazıyosam kusura bakmayın. asus tf101 kamera monitörü olarak kullanılabiliyomu? örneğin aracın geri görüş kamerasını baglayabilirmiyiz? hdmı girişi var ama video girişine dönüştürücü aparat varmıdır acaba? çok teşekkürler şimdiden

tabletti sattım gerek kalmadı arkadaşlar ama yinede benzer sorunu olanlar için yardımcı olabilir bilgileriniz paylaşırsanız.tşkler
  • Tablete win7 win8 yada Ubuntu kurabilen varmı ?
    Varsa yol gösterici bende yüklemek istiyorum

• aynı ürünü dock standı ile birlikte 500 tl ye bırakırım
    sarjı bir güne yakın gidiyor
    kutusu mevcut
    kozmetik yönünden 10 üzerinden 8
  • Arkadaşlar bu tableti önerir misiniz oyun performansı nasıl ben çok oyun oynarım da

• quote:

Orijinalden alıntı: 21indeyim

Arkadaşlar bu tableti önerir misiniz oyun performansı nasıl ben çok oyun oynarım da

Dostum tablet guzel ama artık yeni oyunlar zorlamaya başladı iki tabletim var biri galaxy tab 2 7'' asustan daha performanslı oyun icin yeni nesil tablet bakmanı öneririm.

• 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.