Şimdi Ara

CX400 II Precision inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
5.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar.. Bu benim ilk incelemem herhangi bir yanlışım olursa affola..Ya Allah:D

Malzeme kalitesi
    İlk olarak 2 çift silikon çıkıyor içinden,bunlardan ilki bildigimiz kulak içi sıkonları diğeri ise yeni nesil çift tırnaklı mı desem artık sız anlarsınız S M L boyutlarında aparatlar çıkıyor arkadaşlar. Kulaklıgı üstümüze asmak için bir adet ‘ clips’ ek olarak koruyucu deri kılıf. Ek olarak ta kulaklıkta ‘ volume control’ dugmesı var bu da benım en çok hoşuma giden özelliklerinden biri.Çünkü müzik dinlerken dinlerken illa biri çıkar bişi ister yada sorar bu da benı ayar eder

Ses Kalitesi
    Bir önceki kulaklıgım ep630 idi.Bassları iyi ancak tiz ve midlerde biraz sorunluydu.Kulaklık bass çıkaracağım diye sanki ıkınıyordu Ta bi bu arada mid ve tizleri ne siz sorun ne ben soliyim
    Uzun lafın kısası bass cıkarken mıd ve tızler ölüyordu ep630’da cx400 ii de böle birşeyle karşılaşmıyorsunuz. Basslar cok oturuk ve derınden gelıyor ama ep ninki daha fazlaydı.Bu kulaklığı bass konusundan eksık buluyorum biraz .Midler ve tizlere diyecek hiçbir sey bulamıyorum harikalar.

Ek olarak
    15 saat Burn –in yaptım suan hala burn ın ‘ de ses kalıtesi değişirse ek olarak yazarım.Kulaklıga 10 uzerınden 7,9 veririm fiyat performans oranlı gidersek .Ben bunu forum istanbul satrun mazasından 189 ytl aldım. Biraz fazla para werdiğimi biliyorum ama onu orda gorunce alıyım dedim. Aldıktan sora arkadaşlar su Monster Beats By dr. Dre studio kulaklıgını dınledım , Basslara aşık oldum diye bilirim woofer var sanki kulaklıkta alttan muziği titretiyor Tabi bukadar başarı bass cx 400 de yok Net bir ses veriyor.Net ses arayanlara arkadaşlara tavsıye ederım ama benı bassları kesmedı.Son bir şey daha şu studio gibi bass werecek max 300 TL Kulaklık önerisi yapabılırmısınz .İpod touch 4 te dinlıyorum muzikleri. Kulaklık arayan arkadaşlara bı nebze fıkır verebildiysem ne mutlu bana .Tavsiyelerinizi beklıyorum..

CX400 II Precision inceleme

• Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın. Ayrıca elinize sağlık yeterli bir inceleme olmuş

Ama keşke 190 küsür TL o kulaklığa vermeden önce bir konu açıp tavsiye isteseydiniz. Neyse artık. Tavsiye olarak ben CKS90 tavsiye ederim. 155 TL'ye forum 2. el kısmında sıfır olarak satanlar var. F/p oranı çok iyidir. Bir de Atrio M8 var ama hem TR'de satan yok, hem de bulunması kolay değil.
  • Saolun hocam tavsiyeniz için zaman ayırmısısnız Forumda da cks90 fırtınınası esıyor,incelemeside war.Ben onlara bı göz atayım merak ettıgım hususlar var özellikle bass hakkında. Ayrıca ben kulaklık olarak ultımate ears 700'u almayı dusunuyordum ama kulaklık la hıcbır fıkrım yok .Cx 400 e gelınce sennhısier marka kulaklıklarım olmustu daha oncelerinde. 190 kusur para vericem her türlu ıyıdır dıye dusundum aldım
  • Aslında CKS90'ı ben beğenmiyorum. Ama Sennheiser CX400'den CKS90'a geçen birisini uçurur, sınıf atlarsın eminim

Bu arada hangi MP3 Player ile kullanıyorsunuz?
  • İpod touch 4 bir de archos 1Vision kullanmaktayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HugeLazzZerR12

İpod touch 4 bir de archos 1Vision kullanmaktayım.

İyi olabilir touch4'le CKS90. Ama bass'lar sert olabilir.
  • Bende yeni Cx300 aldım. Sesinden hiç memnun değilim. İnanırmısınız standart apple kulaklığından bile sesi kötü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Puyik.1

Bende yeni Cx300 aldım. Sesinden hiç memnun değilim. İnanırmısınız standart apple kulaklığından bile sesi kötü.

Bekle biraz kulaklık pişsin, kendine gelsin ve de kulağın yeni kulaklığına biraz alışsın. Yargısız infaz yapmayın.
  • quote:

Bende yeni Cx300 aldım. Sesinden hiç memnun değilim. İnanırmısınız standart apple kulaklığından bile sesi kötü.

Şaşırmadım. Ama çok çok kötü ise sahtesini almış olabilirsiniz diye düşünmüyor değilim
  • quote:

Orijinalden alıntı: LionTech16

quote:

Şaşırmadım. Ama çok çok kötü ise sahtesini almış olabilirsiniz diye düşünmüyor değilim

Sahte ise sesinin kötü olması normal. Fakat orjinal ise şaşırmamanızın sebebi nedir acaba? CX300, orjinal İpod kulaklığından kötü mü sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Siyah Nur -- 14 Temmuz 2011; 0:24:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ğ.

quote:

quote:

Sahte ise sesinin kötü olması normal. Fakat orjinal ise şaşırmamanızın sebebi nedir acaba? CX300, orjinal İpod kulaklığından kötü mü sizce?

Daha önce cx300 kullandım. Seveni olduğu kadar, beğenmeyip yerin dibine sokanlar da var. Bence fiyatına göre alınabilecek son kulaklık. Arkadaşın yorumuna bu yüzden şaşırmadım. Ipod kulaklığı kullanmadım o yüzden yorum yapmıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ğ.

quote:

quote:

Daha önce cx300 kullandım. Seveni olduğu kadar, beğenmeyip yerin dibine sokanlar da var. Bence fiyatına göre alınabilecek son kulaklık. Arkadaşın yorumuna bu yüzden şaşırmadım. Ipod kulaklığı kullanmadım o yüzden yorum yapmıyorum.

Türkiye fiyatları üzerinden konuşursak, evet, yerin dibine girer. Ancak yurtdışı fiyatı üzerinden değerlendirirsek fiyatını hak ediyor. O kadar da kötü bir kulaklık değil. Ne kadar ekmek, o kadar köfte hesabı. Ki İpod'un orjinal kulaklığından kat kat daha iyi. (Her ne kadar iki kulaklık aynı segmentte olmadan karşılaştırsak da.)

• quote:

Şayet çakma değilse bukadar da kötü olacağını sanmıyorum Cx300. Bir şanş daha ver o kulaklığa en iyisi
  • quote:

quote:

Şayet çakma değilse bukadar da kötü olacağını sanmıyorum Cx300. Bir şanş daha ver o kulaklığa en iyisi

Hocam kulaklık orjinal. Forumdan arkadaşlar kulaklığın dinlendikçe açıldığını söylediler. Bende bunu bekliyorum seste açılma olur diye.
  • quote:

quote:

quote:

Hocam kulaklık orjinal. Forumdan arkadaşlar kulaklığın dinlendikçe açıldığını söylediler. Bende bunu bekliyorum seste açılma olur diye.

Daha burn-in olmadıysa sesi oturmamış demektir. Sen biraz kulaklığa alışacaksın, kulaklık o süreci tamamlayacak.

• quote:

Saolun hocam tavsiyeniz için zaman ayırmısısnız Forumda da cks90 fırtınınası esıyor,incelemeside war.Ben onlara bı göz atayım merak ettıgım hususlar var özellikle bass hakkında. Ayrıca ben kulaklık olarak ultımate ears 700'u almayı dusunuyordum ama kulaklık la hıcbır fıkrım yok .Cx 400 e gelınce sennhısier marka kulaklıklarım olmustu daha oncelerinde. 190 kusur para vericem her türlu ıyıdır dıye dusundum aldım

Bass konusunda şüphen olmasın. Lakin Bas yoğunluk olarak cx300-ii nin bir basamak üstü, Bas kalitesi olarak 3-4 gömlek üstü diyebilirim.. İlla ki deli gibi bas istiyorsan ie8'e bakmanı öneririm.. Şu an cks90 kullanıyorum. Bas olarak inanın çok yeterli, yeterlinin üstünde. Ben de bir basshead'im, yeri geldiğinde "e yeter artık bu kadar da bas olmaz ki" ya da "ulan ben bu bas sesini bu müzikte daha önce duymamıştım, ilginç" diyebiliyorum 190 TL cx400-ii için inanın ki deli bir para, kullanmış biri olarak söylüyorum.. Neyse hayırlı olsun artık..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x-testers -- 16 Temmuz 2011; 22:50:32 >

• quote:

Bass konusunda şüphen olmasın. Lakin Bas yoğunluk olarak cx300-ii nin bir basamak üstü, Bas kalitesi olarak 3-4 gömlek üstü diyebilirim.. İlla ki deli gibi bas istiyorsan ie8'e bakmanı öneririm.. Şu an cks90 kullanıyorum. Bas olarak inanın çok yeterli, yeterlinin üstünde. Ben de bir basshead'im, yeri geldiğinde "e yeter artık bu kadar da bas olmaz ki" ya da "ulan ben bu bas sesini bu müzikte daha önce duymamıştım, ilginç" diyebiliyorum 190 TL cx400-ii için inanın ki deli bir para, kullanmış biri olarak söylüyorum.. Neyse hayırlı olsun artık..

Hocam bende size birşey sormak istıyordum CKS90 hakkında. 1 2 ay önce şu monster'ın Studio Kulaklıklarını dınlemıstım , basslarına hasta kalmıstım sankı kulaklıkta voofer var.Ben de buna benzer bi kulaklık almak ıstıyorum çünku studio 650 ytl bu kadar verirsem ekonomık yonden 3 ay kendımı toparlayamam .Bu cks90 bassları monster'ınki gibimidir? Eğer öle ise 1 2 haftaya alıcam.Birde bir arkadaşım ue 700 al demişti. Bu ikisinin arasında kaldım. Yardımcı olursanız sevinirim Ayrıca Cx400 e 190 tl verdiğim için pişmanlık duyuyorum.Son bir kulaklık alıp son noktayı koymak istiyorum.

• quote:

quote:

Hocam bende size birşey sormak istıyordum CKS90 hakkında. 1 2 ay önce şu monster'ın Studio Kulaklıklarını dınlemıstım , basslarına hasta kalmıstım sankı kulaklıkta voofer var.Ben de buna benzer bi kulaklık almak ıstıyorum çünku studio 650 ytl bu kadar verirsem ekonomık yonden 3 ay kendımı toparlayamam .Bu cks90 bassları monster'ınki gibimidir? Eğer öle ise 1 2 haftaya alıcam.Birde bir arkadaşım ue 700 al demişti. Bu ikisinin arasında kaldım. Yardımcı olursanız sevinirim Ayrıca Cx400 e 190 tl verdiğim için pişmanlık duyuyorum.Son bir kulaklık alıp son noktayı koymak istiyorum.

http://forum.donanimhaber.com/m_40943693/tm.htm şu incelemeyi oku hocam. Cks90 bass konusunda her kullanıcıyı tatmin eder. Fiyatının üstünde bir performansı var bence.. 650 TL yüksek bir mebla. Değip değmeyeceği hakkında birşey söyleyemem ama ciddi bir para. O kadar para verilmişken bass delisi olmak istiyorsan ie8 almalısın.. Bass yoğunluğu noktasında son kulaklıklardan biridir.. Tekrar söylüyorum cks90 bass konusunda kimseyi üzmez yeterince güçlü bir kulaklıktır.. O kunuda sıkıntın olmasın. Son bir cümle daha ekliyeyim; headphone kulaklıkla iem kulaklıklar arasında her zaman ses kalitesi farkı vardır.. Headphone (kafaüstü) kulaklıklar bu anlamda öndedir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x-testers -- 19 Temmuz 2011; 19:12:00 >

• Ozaman cks90 benım için ıyı bır tercih.
  • quote:

Ozaman cks90 benım için ıyı bır tercih.

Aklını karıştırayım o zaman

CKS90'a o kadar para vereceğine Eterna Rev1 al. CKS'nin bass'ları çok sert, baş ağrıtıyor. Kulağa oturması iyi ama uzun kullanılmıyor hemen ağrı yapıyor. Kocaman bişey.

Hade bahaluım

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.