Şimdi Ara

Apple, yüksek çözünürlüklü ekrana sahip iPad 3 için vites arttırıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
6.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Geçtiğimiz Mart ayında satışa sunduğu iPad 2 ile tablet pazarındaki liderliğini pekiştiren ve yüksek talep karşısında üretim hacmini her geçen gün arttıran Apple'ın 3.Nesil iPad'i beklenenden daha önce satışa sunacağıyla ilgili dedikodular gelmeye devam ediyor. Uzakdoğu'nun önemli yayın organlarından Digitimes'ın endüstriyel kaynaklarına dayandırdığı haberine göre Cupertino'lu, Foxconn'un yanı sıra iPad 3 üretimi için ikinci üretici ile anlaşmak üzere.

Digitimes, iPad 3'ün ikinci üreticisi olarak Tayvanlı Quanta Computer ile yakın zamanda iPhone 5 siparişi aldığı iddia edilen Pegatron Technology'nin isimlerinin geçtiğini fakat, Pegatron'un rakibine göre bir adım daha önde olduğunu belirtiyor. Digitimes, ayrıca, iPad 2+ olarak isimlendirilmesi muhtemel olduğunu söylediği 3.Nesil iPad'in iPad 2'ye göre daha ince ve daha gelişmiş ekrana sahip olacağını ifade ederken; yeni iPad'in 3.çeyrek sonu ve ya 4.çeyrek içersinde satışa sunulacağını iddia ediyor. Benzer iddiaların, birçok kaynak tarafından dillendirildiğini belirtmekte fayda var.

Şimdiye kadar iPad için Foxconn ile çalışan Apple'ın ikinci üreticiye ihtiyaç duymasının iki temel nedeni bulunuyor. Bunlardan ilki kullanıcılardan gelen talebi karşılayabilmek. İkinci neden ise tesislerde yaşanacak istenmeyen bir iş kazasına bağlı olarak üretimin aksama ihtimalini minimize etmek. Hatırlanacağı gibi Foxconn'un iPad'in üretimini gerçekleştirdiği batı Çin'deki Chengdu'da bulunan tesislerinde 20 Mayıs'ta patlama olmuş; 3 kişi hayatını kaybetmiş ve 15 kişi yaralanmıştı.

• şu aletlerden bı alamadm ya =) kac zamandır heveslıyım ama alsam neler yapablcem, nerelere gotureblcem ki dıyede dusunuyorm
  • tipik apple stratejisi :D

apple'ın bu tutumu bazen salakmışım gibi hissetmeme neden oluyor. ama hala en iyi cihazları apple çıkartıyor.

bir de apple ios çalıştıran tv çıkartacak diyorlardı o noldu yaw
  • Acaba Apple tüm iOS cihazları birlikte mı sunacak? Apple TV, iPod Touch 5, iPhone 5, iPad 3.
  • ipad ziyniyeti işte bu kadar rezaleti öngörüyor. ipad 2 nin teknolojisini ısıt ısıt dağıt millete :)
    samsung galaxy tab 10.1 bu aletleri her anlamda ezer be.
    ipad 2 yi alan kullanıcının internette dolaşırken ne hissettiğini anlıyamıyorum adobe flash olmadan acaba ne kadar tatmin olabiliyor o internet deneyiminden. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: silver021

ipad ziyniyeti işte bu kadar rezaleti öngörüyor. ipad 2 nin teknolojisini ısıt ısıt dağıt millete :) samsung galaxy tab 10.1 bu aletleri her anlamda ezer be. ipad 2 yi alan kullanıcının internette dolaşırken ne hissettiğini anlıyamıyorum adobe flash olmadan acaba ne kadar tatmin olabiliyor o internet deneyiminden. :)

sadece gülüyorum galaxy tab mı ipad2 yi ezer bir kere kullan ipad2 yi sonra yorum yaz lütfen daha onun kadar stabil ve destekli bir tablet göremedim ben piyasada
  • quote:

ipad ziyniyeti işte bu kadar rezaleti öngörüyor. ipad 2 nin teknolojisini ısıt ısıt dağıt millete :) samsung galaxy tab 10.1 bu aletleri her anlamda ezer be. ipad 2 yi alan kullanıcının internette dolaşırken ne hissettiğini anlıyamıyorum adobe flash olmadan acaba ne kadar tatmin olabiliyor o internet deneyiminden. :)

Su anda kucağımda bir adet iPad 2 önündeki sehpada da samsung galaxy tab var. Yakinda galaxy tab ile ilgili uzun bir yazi yazacagim. Simdilik Tek söyleyebileceğim apple hater lar bu galaxy tab i kullanıp kendilerine işkence yapacaklarına hiçbirşey kullanmasınlar laptoplariyla takılsinlar.

Web deneyimine gelince, Flash olması galaxy tab im en büyük dezavantajı. Cunku ornegin hürriyetin web sitesinde bir video açınca iPad html5 versiyon videoyu açıp yağ gibi calisiyor.galaxy tab Flash acmaya çalısip Kasım Kasım kasılıyor saniyede iki kare filan gösteriyor. Flash oyun filan zaten kipirdamiyor bile.

• ipad 1 ciktiginda da aynisi soyleniyordu,sonbaharda kamerali model cikacak,2.alternatif 7 inch cikacak,adam niye cikarsin ipad 2 yi yetistiremiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir de yeni nesil ipod touch haberi olsa
  • ipad 2 kullaniyorum zaten. Muhtemelen 3 degil 4. nesil cikacak olani alir kullanirim. Herturlu isimi goruyor zaten.
  • quote:

ipad ziyniyeti işte bu kadar rezaleti öngörüyor. ipad 2 nin teknolojisini ısıt ısıt dağıt millete :)
    ipad 2 yi alan kullanıcının internette dolaşırken ne hissettiğini anlıyamıyorum adobe flash olmadan acaba ne kadar tatmin olabiliyor o internet deneyiminden. :)

Yuh.
  • quote:

Orijinalden alıntı: phantom_coal

ipad 1 ciktiginda da aynisi soyleniyordu,sonbaharda kamerali model cikacak,2.alternatif 7 inch cikacak,adam niye cikarsin ipad 2 yi yetistiremiyor.

Aynen de öyle pampa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anelka4411 -- 11 Temmuz 2011; 22:20:36 >
  • quote:

ipad ziyniyeti işte bu kadar rezaleti öngörüyor. ipad 2 nin teknolojisini ısıt ısıt dağıt millete :)

galaxy tab a o parayı vereceğime parayı çöpe atarım , bulan biri yararlanır en azından

ayrıca flash ı da gayet güzel oynatıyor , puffin ..
  • bence ipad 3 modelini baya beklicez cunku adamlar zaten ipad 2 yetistiremiyor bile..

ayni iphone 4s yok iphone 5 cikacak muabbetine donup bence cikmayacak ipad 2+ veya ipad 3
  • quote:

Bunu yazan ya beyninden özürlü ya da appleden nefret eden, apple ıpad kullanmayan biridir. silver021 sana sesleniyorum! ipad bi eline al internete gir app store gir biraz kurcala anlarsın... Zaten ipad iyi video oynatmasaydı 100 milyon(toplamda) ipad satmazdı :D Daha düzgün yorumlar yap yada sus.
  • Bu arada silver021 samsung galaxy tab güzel tablet ama Türkiye'de android market sıkıntısı yok mu??? uygulamalar yetersiz app storede 100binlerce uygulama var oyundan albümlere kitaptan haber uygulamaları neler neler... hem itunesda ucuzluk oluyo bazen :D ama şunuda belirtiyim apple ürünlerine itunes yardımıyla şarkı oyun müzik vs vs atılıyo bluetooth yok o konuda apple sınıfta kalır onun dışında gayet güzel ürünler yapıyolar apple flash koyarsa ürünlerine dünyada tek olur :D
  • Dunyada suan kabul edin etmeyin en populer marka ve cihazlariyla Apple oldugu asikardir...Ibre suanda Apple firmasini gosteriyor haksizmiyim soyleyin?
    Kendim Iphone4 kullandim Ipad2 5 saate kadar denedim cihazlar cok kullanisli ve dokunmatik konusunda rakiplerinden 1 adim onde diyebilirim.
  • arkadaşlar samsungu bende desteklemek istiyorum sadece tabletini degilö galaxy s 2 sinide. ama kesinlikle apple kadar stabil degil. donmalar oluyo. apple dışa kapalı diye kızıp duruyoruz ama adamlar bu sadeyede virüs sızıntısını engelliyor. elimde su anda bi tanede 3g var hala donma yok. hala iyi durumda. samsungun hangi pda sını 3 yıl kullanabilirsiniz? evet apple dışa kapalı olması konusunda şımarık bi çocuk gibi davransada bu davranış ona hem eksiler hem artılar getiriyor. apple kullanmayanlar eksileri konuşup duruyo. su anda 10.1 i alanlar memnun kalıcak evet. ama 6 ay sonra bakın bide duruma. ipad 2 alanlar rahatca tabletini kullanırken 10.1 alanlar kasılmadan ve donmadan resmen kafayı yicek..
  • bence daha fazla inceltmesinler kırılır şu an bile korkuyorum kullanırken :D bide bluetoot sadece apple marka ürünlerle veri transveri yopıo o da bi gıcık :)
  • quote:

Seni günün trolü seçiyorum..

Şuana kadar iPad 2'den memnun olmayan görmedim . iPhone kullanıcısı arkadaşlarım iPad2' ile neler yapabileceklerini görünce iPad almayı planlıyorlar .

Kesinlikle kullanman lazım dostum .
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.