Şimdi Ara

# Half Life1 Fan Club # Türkiyede Half life oyuncularının toplandığı platform # 70+ Kişi olduk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
0
Favori
5.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  # Half Life1 Fan Club  # Türkiyede Half life oyuncularının toplandığı platform # 70+ Kişi olduk

Evet arkadaşlar Half Life 1 Fan Club ı kuralım hadi hepimiz bu başlık altında toparlanalım Half Life 1 i tekrardan canlandıralım.
    Eskileri yad etmek isteyen fps nin atasını oynamak isteyen yokmu aranızda
    www.agmerkezi.com (Türkiye'nin Half Life & Adrenaline Gamer Merkezi aktif sunucularıyla)
    http://www.agmerkezi.com/?s=dosyalar buradan gerekli bütün dosyaları indirin oynayalım birlikte aktif sunucu mevcut şuan.
    İndirmeniz gerekenler Half-Life Tam sürüm, Hl update 1.1.1.0 dosyaları bunları indirin ve hldm.agmerkezi.com adresinde oynayalım.

Oynamak isteyen istemeyen Herkez Gruba davetlidir

Aktif Serverlar
    hl.genckafe.net:27015
    hl.someofcs.com:27015
    188.132.232.186:27015

Üyeler
    1-LoveU4ever
    2-n0fx
    3-Phantom7
    4-mustafax_001
    5-huseyin16
    6-Deep Dream(Kıdemli Üye)
    7-Nobody5
    8-dogii
    9-CurseMaster
    10-PrinceOfPersia
    11-C4N-LeqnD
    12-benimadimkuntakinte
    13-Executioner06
    14-Okisht
    15-StreetWash
    16-qabRiéL
    17-NiCKytr
    18-hlprouser
    19-toLga_uA
    20-muhimmatX
    21-Defense Devil
    22-ali_emo
    23-alaca1923
    24-unknownartist
    25-__BadblooD__
    26-Dr. Kleiner
    27-DeeP__DReaM
    28-Hazan
    29-MacroIceTR
    30-3pisode
    31-Meduzz
    32-MuTLu.
    33-dreej12
    34-ForqottenHopes
    35-GitarxtanbuL
    36-96ahmet96
    37-MalcolM-X-
    38-G Man
    39-:NeFeS:
    40-Creative_Director
    41-bewildrecht2
    42-mobile prof.
    43-SellYourSoul
    44-Ne[M]esis
    45-ozgur106
    46-GitarxtanbuL
    47-VirgilSollozzo
    48-mico82
    49-Campo
    50-Trust Me
    51-copela
    52-Cypherx
    53-Ölü ozan
    54-prestige37
    55-E4EN
    56-FreeShah
    57-Xperia.REU
    58-Mustafa Cann
    59-dabelebedyu
    60-KarpuzAbi
    61-golddragonx
    62-Bloodring Rancher
    63-ApeXiRubbEr
    64-age of empires köylüsü
    65-Days Grace
    66-Attila Han
    67-sayınalpbey
    68-leopard10
    69-Lutimos
    70-HL Freeman
    71-'Death'
    72-n55s-s1194v
    73-fable
    74-A ®h Pozitif
    75-Ekulac
    76-hakanh45
    77-true456

İmza Resmi Olabilecek Resimler
     # Half Life1 Fan Club  # Türkiyede Half life oyuncularının toplandığı platform # 70+ Kişi olduk

[center][image]https://store.donanimhaber.com/37/f8/a4/37f8a4cf3d936d53ec7693769b1e07bc.png[/image][/center] 
    [center][b][color=orange][size=2][link=http://forum.donanimhaber.com/m_50529443/mpage_1/f_/key_//tm.htm#50529443]Half Life1 Fan Club[/link][/size][/color][/b][/center][center][size=2][b]

# Half Life1 Fan Club  # Türkiyede Half life oyuncularının toplandığı platform # 70+ Kişi olduk

[center][image]https://store.donanimhaber.com/09/0f/7c/090f7c0edb24add895cedc62880aed9a.png[/image][/center] 
    [center][b][color=orange][size=2][link=http://forum.donanimhaber.com/m_50529443/mpage_1/f_/key_//tm.htm#50529443]Half Life1 Fan Club[/link][/size][/color][/b][/center][center][size=2][b]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LoveU4ever -- 22 Temmuz 2013; 0:35:56 >

• beni ekle oynayalım. severim hl yi. demin canım çekti üye oldum agm ye ama kabul etmeyecek sanırım expert
  • Neden kabul etmesinki hldm zaten üyelik gerekmiyor
  • Benide ekle hocam, hayatımın oyunudur half life
  • Ekle benide
  • Kardeş oyunu indiririm sorun değil de 1 hafta oynanıyor sonra vazgeçiyor herkes. Aktiflik sağlanmıyor eğer aktif olacak indiriyorum. Bu arada imza eklemem , sevmiyorum çünkü kusura bakma bu konuda.
  • Beni yaz kıdemli olarak cs den nefret ederim hl yi 11 senedir online olarak hergün oynuyorum ve devamlı hl 1.6 sw lerde oynamaya devam ediyorum
  • eklede bi hamachi game yapak
  • Ekledim arkadaşlar hepinizi Devamlılık konusunda şüpheniz olmasın half life zaten 13 yıllık oyun ilk çıktığından beri oynarım bende agmerkezi platformu 5 yıldır hizmet vermekte sunucular bi ara kapanmıştı baya üye kaybetti bi kaç sene önce full çekiyordu hl sunucusu hep henüz açılalı 1-2 hafta oldu tekrardan eski günlerine dönücektir merak etmeyin
  • Zamanında deli gibi oynardım şimdi laptopa geçtim oynayamıyorum Agm de oynayan varsa nickimden tanır zaten yani tanır diye umuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogii

Zamanında deli gibi oynardım şimdi laptopa geçtim oynayamıyorum Agm de oynayan varsa nickimden tanır zaten yani tanır diye umuyorum

Evet seni hatırlıyorum dogi ag den benim nick 1mmortaL bilirsin belki
  • quote:

Orijinalden alıntı: LoveU4ever

Neden kabul etmesinki hldm zaten üyelik gerekmiyor

6-7 sene önce birlikte çok oynardık ama 2 mizde bir birimizi sevmezdik. hep küfür ederdi serverlarında banlardı. o zamanlar hl serverlarında tanınırdım baya. bi keresinde crossfireda 2vs1 oyun attık sanırım ya yenmiştim ya da skor yakın bişeydi direk çıktılar sözde dalga geçeceklerdi. o gün bugündür pek hl oynamıyorum.

hlde oynayalım ama ag ye yine kabul etmemiş arkadaş
  • quote:

Zamanında deli gibi oynardım şimdi laptopa geçtim oynayamıyorum Agm de oynayan varsa nickimden tanır zaten yani tanır diye umuyorum

seninle 2 kez 1on1 atmıştık stalkx ve crossfire da nicki mi sorma söylemem
  • Ekle Dostum iyi düşünmüşsün
  • yıl 2000 olması lazım. Ne oynardık o zamanlar internet kafede. tabi o zamanlar buralar hep dereydi.Hey gidi günler hey. Quake'ten sonra devrimdi bu oyun benim için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PrinceOfPersia

yıl 2000 olması lazım. Ne oynardık o zamanlar internet kafede. tabi o zamanlar buralar hep dereydi.Hey gidi günler hey. Quake'ten sonra devrimdi bu oyun benim için.

Ekliyimmi hocam
  • Benide Ekle
  • quote:

Orijinalden alıntı: LoveU4ever

quote:

Orijinalden alıntı: PrinceOfPersia

yıl 2000 olması lazım. Ne oynardık o zamanlar internet kafede. tabi o zamanlar buralar hep dereydi.Hey gidi günler hey. Quake'ten sonra devrimdi bu oyun benim için.

Ekliyimmi hocam

ekle tabiki şimdiye kadar durman ayıp
  • quote:

Orijinalden alıntı: n0fx

quote:

seninle 2 kez 1on1 atmıştık stalkx ve crossfire da nicki mi sorma söylemem

İmoyu tanıyorum da seni çıkaramadım azcık tüyo falan ver bulurum ben nickini

• CurseMaster arkadaş sunucuya girdi kendisiyle oynadık biraz. Eğlendik baya
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.