Şimdi Ara

Dell Inspiron 5110-B41F45 freedos için win 7 64 bir driver lar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
7.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • fredos olarak alınan n5110 2410 işlemci , gt 525 ekran kartına sahip dell için win 7 64 bit gerekli tüm driverlar şu şekilde:

support dell den indirin tek tek tıklayıp kurun. (32 bit win 7 kurmayın çalışmıyor.driverları yok)

Dell Inspiron 5110-B41F45 freedos için win 7 64 bir driver lar

• kardeş benimde acil driverlara ihtiyacım var linki verebilir misin ? yada upload edersen çok sevinirim..
  • bluetoooth driverini bir türlü tutturamadım en sonunda hepsini kaldırıp windowsunkiyle idare ediyorum. dosya ismi verebilir misin bir çok var bluetooth 5110 için?
  • benim Dell Inspiron 5110-B41F45 için bluetooth driverın adı resimde yazıyor.

sizin modeliniz farklımı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardaozkardes

kardeş benimde acil driverlara ihtiyacım var linki verebilir misin ? yada upload edersen çok sevinirim..

http://support.dell.com/support/downloads/index.aspx?c=us&cs=19&l=en&s=dhs

cihazınızın servis tag ını gereken yere girin driverlara ulaşacaksınız

modeliniz benim cihaz ile aynı ise driverlar aynıdır
  • karde ıyı guzelde ben ındırecek lınk goremedım bu ne lanet olası bır sıtedır =)
  • arkadaşlar benim de sıkıntım şu. win7 den win8 e yükseltme yaptım. ama şimdi webcam çalışmıyor. hiçbir şekilde görmüyor aygıt yöneticisine de baktım orada da yok. nasıl çözebilirim. bi de microfon girişi ve sol taraftaki usb2 girişi de çalışmıyor. win7 ye dönmek istmiyorum. yardımlarınızı bekliyorum
    dell inspiron 5110 orjinal win7_64bit_homeBasic
    aradığım driverler:
    win8 64bit için:
    webcam
    usb2 (usb3 çalışıyor)
    microfon girişi
    için
  • win8 i kurduktan sonra çalışmayanlar için win7 driverlarını denemekte fayda var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.