Şimdi Ara

Eizo, 23-inç IPS panelli FS2332'yi 15 Temmuz'da 494$'dan piyasaya sürüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Monitör üretiminde yılların deneyimine sahip Eizo firması, 23-inç boyutunda IPS panele ve LED aydınlatmaya sahip LCD monitörü FS2332'yi 15 Temmuz'da 40.000 Yen (~494$)'den Japonya pazarına sunmaya hazırlanıyor.

Smart Resolution teknolojisi sayesinde daha başarılı video ve resim görüntüleme deneyimi vaad eden FS2332, Full HD çözünürlüğe, 6 ms griden griye tepki süresine, 1500:1 kontrast oranına, 250 cd/m2 parlaklık seviyesine ve stereo hoparlöre sahip. Bunların yanısıra monitörde çift HDMI portuna, DVI-D ve D-Sub bağlantılarına yer verilmiş. 

• Çok kaliteli panellere ve yılların tecrübesine sahipler ama bana göre kasa tasarımları kaba. Kişisel görüşüm sonuçta. Görüntü kalitesine laf yok, bilen biliyor zaten Eizo'yu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zotti52 -- 1 Temmuz 2011; 23:07:36 >
  • @zotti52

iyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batuist -- 2 Temmuz 2011; 0:18:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batuist

@zotti52şıklık birazda göreceli bir kavramdır. bana göre oldukça şık sizin beğenmemiş olmanız ürünü odun yapmaz o sizin görüşünüzü ifade eder genel kaideye mani değildir. Bu kadar net ve kesin çizgilerle konuşmaktansa bunun kendi fikriniz olduğunu söylemeniz daha makbul olurdu. kendi düşüncenizi kendinize saklayın bana göre kötü diyebilirsiniz ama sadece kötü diyemezsiniz? o zaman neye ve kime göre hangi şartlara göre diye sorarlar adama.. tasarımın belli bir çizgisi yoktur kıyas olmaz. size göre iyi olmayabilir ama başkasına göre iyidir. bu kadarda uluorta yazılmaz..

hocam bir kere o sizin gorusunuz yeterdi deseniz yeterdi.:) bu cumlenin butun kombinasyonlarini belirtmissiniz.
  • "Batuist" e ben de hak verdim kendi yazımı tekrar okuyunca. Boş bulunup eleştirinin dozunu kaçırmışım biraz. Ama yazıyı düzelttim, kusura bakmayın arkadaşlar.
  • vay anasını, eizo bile ayağa düştü, fiyat makul gibi geldiş bana?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotti52

"Batuist" e ben de hak verdim kendi yazımı tekrar okuyunca. Boş bulunup eleştirinin dozunu kaçırmışım biraz. Ama yazıyı düzelttim, kusura bakmayın arkadaşlar.

Çok olgunca bir davranış vallahi tebrik ettim şimdi.. Keşke herkes böyle duyarlı olsa.. bende üstteki mesajımı değiştireyim bari.. Ayrıca bu tutum için teşekkür ederim şahsım adına.
  • Asıl ben teşekkür ederim. İyi forumlar
  • Güzel ürün..
  • fiyatlarmı çok yükek benmi çok fakirim ?
  • o fiyatin en az 2 katina gelir cennet ulkemize.
    vergiden dolayi fiyatin beli bukulur...
  • hala gelmedi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.