Şimdi Ara

İlk Buluşma Sonrası Fikirlerinizi Merak Ediyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
86
Cevap
1
Favori
10.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Normalde çok yaptığım bir şey değildir fakat ne bilim anlatayım rahatlayayım dedim.

26 yaşında bekar iş güç sahibi eğitimli birisiyim.Kız arkadaşlarım dönem dönem oldu ama ciddi diyebileceğim hayatım boyunca 3 kişi karşıma çıktı.

Normalde evlenme ya da sevgili bulma arayışında biri değilim hele de akraba eş dostun böyle bir şeye kalkışmasını hiç istemem.

Ablamların yanında yeni işe başlayan bir bayan arkadaşı ablam sevmiş,huyunu suyunu kanı ısınmış.Bana bahsetti,ben yok felan desem de tüm adımları karşı kız attı ve dün en sonunda buluştuk (msn,mesajlar,aramalar v.s. ablamla her görüştüğümde selam söyle seslerini duyuyorum tanımadığım halde :)

Neyse dün görüştük ayak üstü bir yemekte.İş yerinde benden çok bahseden olmuş gıyabımda iyidir hoşdur diye ama kız öyle bir hava yarattı ki sanki ben onunla görüşmek için taklalar atmışım ya da çok ısrarcı davranmışım gibi :)

Kızdan açıkcası çok fazla etkilenmedim,ama doğrusu merak da etmiyorum değil nedir ne düşünür diye.

Kız cadı gibi bir şey,bense sakin sayılırım ona göre :) Bana hayallerimi neler yapmak istediğimi sordu,eski erkek arkadaşının onu hala sevdiğini mesajlar attığını,kendisinin böyle bir amacı olmadığını,sevgili aramadığını ve işyerindekilerin bu konuda onu zorladıklarını anlattı durdu.

'İlk görüşte aşık olmak istiyorum' dedi bana,ama biliyorumki insan zamanla aşık oluyor karşıdakine gerçek hayatta malesef böyle' gibi bir şeyler dedi.

Eski erkek arkadaşının onu çiçeklerle güllerle zorla peşinde koşarak elde ettiğini,kendisinin zor birisi olduğundam dem vurdu :)

'Seninle olan ilişkimizi zaman gösterecek ama en azından çok iyi arkadaş olacağımızdan eminim' dedi.Bir yandan da yaşlanıyorum artık,tabiki ben evlenmek isterim modundaydı.(Bu arada aklımdan zerre kadar evlilik geçmiyor,ileride inşallah :)

Çıkarken ben keşke haftasonu daha ferah güzel bir mekanda görüşseydik dedim,tekrar görüşelim felan demedim aslında ama 'bu haftasonu doğum günüm var' olmaz ama sonrasında haftasonu da görüşebiliriz dedi.,

Esprili bir ortamda,hiç de ilk buluşma havası yoktu aslında,konuşurken felan elime koluma dokunması özellikle şaşırttı beni belki hiç aklında öyle bişi yok ama her espri sonrası koluma vurması hoşuma gitmedi değil (Daha ilk buluşma :) )

Yani bir çok kez ilk buluşma yaşadım ama bu seferkini çözemedim ne yapmak ne etmek istiyor.Varsa benden tecrübeliler yorumlarınızı bekliyorum.Kızı salt sevgilim olsun diyede istemiyorum bu arada,ciddi bir ilişki yakalrsam ısınırsam evliliğe de gidecektir artık yavaş yavaş.

Konuyu az çok özetledim uzun oldum ama fikirlerinizi yorumlarınızı bekliyorum,ihtiyacım var görüşlerinize.Bir de erkek egosundan kurtulup o beni aramadan onu arayayımmı yoksa biraz zmana mı bırakayım işi ?

Kafam karışık ...

• Hocam şimdi kızı tam olarak tanımadığımız, karekterini falan bilmediğimiz için kesin yargılarada bulunmak bizi yanıltır. Ama sen hoşlandıysan içinde olur geçtiyse görüşmeye devam et derim yani. Ama kızda senin bahsettiğin gibi bir hava var onuda daha fazla havalandırma derim.
  • Sende hoşlanmissin gibi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blue_Knight

Sende hoşlanmissin gibi :)
    bir kere kızın tutumuna bakılırsa biraz çakal birşey, hafiften bile bir ilişki başlarsa farkına bile varmadan bu oturtur seni nikah masasına ona göre ayrıca ilk buluşmada eski erkek arkadaşının çabalarını anlatması garip bir durum, çok da güvenilir gözükmedi bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batuhan Kılıç

bir kere kızın tutumuna bakılırsa biraz çakal birşey, hafiften bile bir ilişki başlarsa farkına bile varmadan bu oturtur seni nikah masasına ona göre ayrıca ilk buluşmada eski erkek arkadaşının çabalarını anlatması garip bir durum, çok da güvenilir gözükmedi bana

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar,

Fikirleriniz için teşekkür ederim.Tamam playboy değilim ama bu tip işlere de yabancı değilim aslında fakat bu sefer yorumlayamadım olayları.

Kızda astroloji takıntısı var,ben oğlağım deyince direk ıyyy demişti.Bugün msn den konuştuk,dün akşam için teşekkür ettim,biz arkadaşız tabiki geleceğim dedi.

Msn deki konuşmaları açıkcası çok laubali buldum.Her konu da bir espri var iyi ya da kötü,acaba kız gerçekten arkadaş mı kalmak istiyor sadece.Her konu da ıyy oğlak burcu gıcııkkkk dedi espri yapıyo güya.

Valla lisedeyken çekiliyordu da artık komik kaçıyor be yok uyuz yok gıcık yok bilmem ne :)

Az sonra arayacağım,olmadı bu iş,zamana da bırakmayalım ,olmayacak da diyeceğim.En iyisi arkadaş kalalım diyeceğim,kafama daha yatkın birisi var diyeceğim.

En azından ben istemedim derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: çaresiz

Arkadaşlar,

Fikirleriniz için teşekkür ederim.Tamam playboy değilim ama bu tip işlere de yabancı değilim aslında fakat bu sefer yorumlayamadım olayları.

Kızda astroloji takıntısı var,ben oğlağım deyince direk ıyyy demişti.Bugün msn den konuştuk,dün akşam için teşekkür ettim,biz arkadaşız tabiki geleceğim dedi.

Msn deki konuşmaları açıkcası çok laubali buldum.Her konu da bir espri var iyi ya da kötü,acaba kız gerçekten arkadaş mı kalmak istiyor sadece.Her konu da ıyy oğlak burcu gıcııkkkk dedi espri yapıyo güya.

Valla lisedeyken çekiliyordu da artık komik kaçıyor be yok uyuz yok gıcık yok bilmem ne :)

Az sonra arayacağım,olmadı bu iş,zamana da bırakmayalım ,olmayacak da diyeceğim.En iyisi arkadaş kalalım diyeceğim,kafama daha yatkın birisi var diyeceğim.

En azından ben istemedim derim.

Alıntıları Göster
    Oyunu iyi bilen kızların yansıttığı tüm durumları göstermiş kız. İyi bir oyuncuymuş En az 3 gömlek üstün bu ilişkiler mevzusunda dostum haberin olsun tongaya düşme.

Başlıyorum...

quote:

Neyse dün görüştük ayak üstü bir yemekte.İş yerinde benden çok bahseden olmuş gıyabımda iyidir hoşdur diye ama kız öyle bir hava yarattı ki sanki ben onunla görüşmek için taklalar atmışım ya da çok ısrarcı davranmışım gibi :)

Kız, kafadan öyle bir hava yaratmış ki ödül olan kendisiymiş gibi hissettirmiş, çok fena

quote:

Kız cadı gibi bir şey,bense sakin sayılırım ona göre :) Bana hayallerimi neler yapmak istediğimi sordu,eski erkek arkadaşının onu hala sevdiğini mesajlar attığını,kendisinin böyle bir amacı olmadığını,sevgili aramadığını ve işyerindekilerin bu konuda onu zorladıklarını anlattı durdu.

Cadılığını sen de farketmişsin zaten. Hayallerini felan sorması güzel, işi bildiğini gösteriyor.

Ama burada çok kritik bişey var o da eski erkek arkadaş mevzusu. Öncelikle kız arkadaşınız olabilme ihtimali olan bir kıza eski erkek arkadaşlarını anlattırmayın. Gitsin kız arkadaşlarına anlatsın size değil.

Yok hala mesaj atıyor da çiçek yolluyor da ben istemiyorum. Ben zor birisiyim, sevgili aramam o beni arar felan... Dikkat et hep aynı mesaj : Ödül olan benim. Sen benim için çabalayacaksın !

quote:

'İlk görüşte aşık olmak istiyorum' dedi bana,ama biliyorumki insan zamanla aşık oluyor karşıdakine gerçek hayatta malesef böyle' gibi bir şeyler dedi.

Eski erkek arkadaşının onu çiçeklerle güllerle zorla peşinde koşarak elde ettiğini,kendisinin zor birisi olduğundam dem vurdu :)

Az önceki muhabbet yine, beni ne doktorlar ne mühendisler istedi ama kolay kolay kimseye yüz vermem hıhhhhh

quote:

'Seninle olan ilişkimizi zaman gösterecek ama en azından çok iyi arkadaş olacağımızdan eminim' dedi.Bir yandan da yaşlanıyorum artık,tabiki ben evlenmek isterim modundaydı.(Bu arada aklımdan zerre kadar evlilik geçmiyor,ileride inşallah :)

Cadı testi yapmış sana. Kadınların böyle testleri çoktur. Başka bişey diyoruz buna ama onu yazarsam forumdan banlarlar Cadı testi diyelim biz

Bakalım nasıl bir tepki verecek ben arkadaş olalım deyince diye yoklamış. Ayrıca olurda bi durum olursa ben zaten arkadaş kalalım dedim benim gönlüm yoktu diye kıvıracak kendine koz yapıyor hanımefendi.

quote:

Çıkarken ben keşke haftasonu daha ferah güzel bir mekanda görüşseydik dedim,tekrar görüşelim felan demedim aslında ama 'bu haftasonu doğum günüm var' olmaz ama sonrasında haftasonu da görüşebiliriz dedi.

Göstere göstere pas atmış. Doğum günüm var demiş ama sen göğsünde yumaşatıp golü atamamışsın dostum Kıvrak zeka ile üretlimiş bir cevapla doğum gününe sende gidecektin, çaktırmadan davet etmiş seni ama senin söylemeni beklemiş.

quote:

Esprili bir ortamda,hiç de ilk buluşma havası yoktu aslında,konuşurken felan elime koluma dokunması özellikle şaşırttı beni belki hiç aklında öyle bişi yok ama her espri sonrası koluma vurması hoşuma gitmedi değil (Daha ilk buluşma :) )

Koluna vurması, uyuz gıcık demesi, tatlı sataşmaların hepsi ilgi işaretidir dostum.

Şimdilik böyle. Bu da tüm forumdaki dostlarıma örnek olsun, az çok böyle konuşmalardaki dinamikleri görmüş olduk cümleten. İnşallah faydası olur herkese ve kadınların cadı testlerine, oyunlarına karşı bağışıklık sahibi oluruz

Kodları görmeye başladığınızı ümit ediyorum.

Gerçek Dünya'ya hoş geldiniz dostlarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snowor -- 7 Haziran 2011; 22:23:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: snowor

Oyunu iyi bilen kızların yansıttığı tüm durumları göstermiş kız. İyi bir oyuncuymuş En az 3 gömlek üstün bu ilişkiler mevzusunda dostum haberin olsun tongaya düşme.

Başlıyorum...

quote:

Kız, kafadan öyle bir hava yaratmış ki ödül olan kendisiymiş gibi hissettirmiş, çok fena

quote:

Cadılığını sen de farketmişsin zaten. Hayallerini felan sorması güzel, işi bildiğini gösteriyor.

Ama burada çok kritik bişey var o da eski erkek arkadaş mevzusu. Öncelikle kız arkadaşınız olabilme ihtimali olan bir kıza eski erkek arkadaşlarını anlattırmayın. Gitsin kız arkadaşlarına anlatsın size değil.

Yok hala mesaj atıyor da çiçek yolluyor da ben istemiyorum. Ben zor birisiyim, sevgili aramam o beni arar felan... Dikkat et hep aynı mesaj : Ödül olan benim. Sen benim için çabalayacaksın !

quote:

Az önceki muhabbet yine, beni ne doktorlar ne mühendisler istedi ama kolay kolay kimseye yüz vermem hıhhhhh

quote:

Cadı testi yapmış sana. Kadınların böyle testleri çoktur. Başka bişey diyoruz buna ama onu yazarsam forumdan banlarlar Cadı testi diyelim biz

Bakalım nasıl bir tepki verecek ben arkadaş olalım deyince diye yoklamış. Ayrıca olurda bi durum olursa ben zaten arkadaş kalalım dedim benim gönlüm yoktu diye kıvıracak kendine koz yapıyor hanımefendi.

quote:

Çıkarken ben keşke haftasonu daha ferah güzel bir mekanda görüşseydik dedim,tekrar görüşelim felan demedim aslında ama 'bu haftasonu doğum günüm var' olmaz ama sonrasında haftasonu da görüşebiliriz dedi.

Göstere göstere pas atmış. Doğum günüm var demiş ama sen göğsünde yumaşatıp golü atamamışsın dostum Kıvrak zeka ile üretlimiş bir cevapla doğum gününe sende gidecektin, çaktırmadan davet etmiş seni ama senin söylemeni beklemiş.

quote:

Koluna vurması, uyuz gıcık demesi, tatlı sataşmaların hepsi ilgi işaretidir dostum.

Şimdilik böyle. Bu da tüm forumdaki dostlarıma örnek olsun, az çok böyle konuşmalardaki dinamikleri görmüş olduk cümleten. İnşallah faydası olur herkese ve kadınların cadı testlerine, oyunlarına karşı bağışıklık sahibi oluruz

Kodları görmeye başladığınızı ümit ediyorum.

Gerçek Dünya'ya hoş geldiniz dostlarım

Alıntıları Göster
    Sevgili Snowor,

klavyene eline koluna sağlık.Ben tecrübeliyim bu konularda diyordum ta ki bununla karşılaşıncaya kadar.

Güzellik görecelidir ama öyle ortalama bir kız,vasat diyebiliriz yani,boy felan da 1.57 civarı :)

Ama kaçan kovalanır mantığı işledi gene işte,aradım söyleyecektim açmadı.Msjlarıma da cevap yok.Ablam kız hakkında akşam fikrimi sordu ben de olumlu değil dedim belki de onu paylaştı kızla akşam üstü.

Yarın her şey belli olacak,bakalım. :)

Doğum günü golü aklıma geldi ama atamadım.Neden dersen de ağır kaçabilir diye düşündüm muhtemelen sadece kız arkadaşları olacak.Ama eğer olumnlu olsaydı mutlaka Çicek hediye v.s. olacaktı,tarihi aklıma kazıdım çünkü.

Yarın yazarım buraya tekrar ama snowor büyüksün :)

• quote:

Sevgili Snowor,

klavyene eline koluna sağlık.Ben tecrübeliyim bu konularda diyordum ta ki bununla karşılaşıncaya kadar.

Güzellik görecelidir ama öyle ortalama bir kız,vasat diyebiliriz yani,boy felan da 1.57 civarı :)

Ama kaçan kovalanır mantığı işledi gene işte,aradım söyleyecektim açmadı.Msjlarıma da cevap yok.Ablam kız hakkında akşam fikrimi sordu ben de olumlu değil dedim belki de onu paylaştı kızla akşam üstü.

Yarın her şey belli olacak,bakalım. :)

Doğum günü golü aklıma geldi ama atamadım.Neden dersen de ağır kaçabilir diye düşündüm muhtemelen sadece kız arkadaşları olacak.Ama eğer olumnlu olsaydı mutlaka Çicek hediye v.s. olacaktı,tarihi aklıma kazıdım çünkü.

Yarın yazarım buraya tekrar ama snowor büyüksün :)

Alıntıları Göster
    ilk buluşmada elini kolunu atıyorsa öteki erkek arkadaşlarına neler yapmıştır bence kızı bırak.

• quote:

Orijinalden alıntı: labidu

ilk buluşmada elini kolunu atıyorsa öteki erkek arkadaşlarına neler yapmıştır bence kızı bırak.

Eyvallah dostum,el kol atma değil ama esprilerde yan yanaysak omza hafif vuruyordu.Amaç tanımaktı zaten,öğrenmiş olduk :)

Bu arada 10 dakika önce aradı beni,açmadım mahsus.

2 mesaj ve 3 aramama yanıtı 2 saat sonra veriyor hanımefendi :)

Aile kızı diye feleğin çemberinden geçmiş bir kızı çıkardı karşıma ya ah saf ablam ah !

• quote:

quote:

Eyvallah dostum,el kol atma değil ama esprilerde yan yanaysak omza hafif vuruyordu.Amaç tanımaktı zaten,öğrenmiş olduk :)

Aile kızı diye feleğin çemberinden geçmiş bir kızı çıkardı karşıma ya ah saf ablam ah !

daha ilk buluşamda bu kadarsa rolünü iyi yapmış ablana karşı.kızı bir araştır derim.tecrübelerime göre temiz bir insan değil.bi araştır temiz biriyse takıl.yoksa tekmeyi bas gitsin dostum

• quote:

quote:

quote:

daha ilk buluşamda bu kadarsa rolünü iyi yapmış ablana karşı.kızı bir araştır derim.tecrübelerime göre temiz bir insan değil.bi araştır temiz biriyse takıl.yoksa tekmeyi bas gitsin dostum

Kızla ablamın arasında abla-kardeş ilişkisi oluşmuş,eve gidiyor abla eve geldim diyor v.s.

Valla rolünü belli ki çok iyi oynuyor ya da benim yanımda işe göre çok rahattı ...

Bana taa 4-5 aydır illa tanış tanış diyince ok dedim,arada ablam var olumsuz olsa da kırmamam gerekiyor.

Bana xx ablanın kardeşi olduğun için geldim,bu yüzden bu kadar rahatım gibi şeyler de söyledi.

Diğer adaylaın önünü açmak için :),yarın teşekkür edip bu olayı kapatacağım,kafa kurcalamasın :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Kızla ablamın arasında abla-kardeş ilişkisi oluşmuş,eve gidiyor abla eve geldim diyor v.s.

Valla rolünü belli ki çok iyi oynuyor ya da benim yanımda işe göre çok rahattı ...

Bana taa 4-5 aydır illa tanış tanış diyince ok dedim,arada ablam var olumsuz olsa da kırmamam gerekiyor.

Bana xx ablanın kardeşi olduğun için geldim,bu yüzden bu kadar rahatım gibi şeyler de söyledi.

Diğer adaylaın önünü açmak için :),yarın teşekkür edip bu olayı kapatacağım,kafa kurcalamasın :)

Alıntıları Göster
    30 yaşında birisi olarak söylüyorum ...Bu kızlar bırakın değer vermeyi selam vermeye değmez..

• Rica ederim dostum, yardım etmekten zevk alıyorum :)

Bu el kol mevzusuna gelirsek diyeceğim odur ki. Abartıyorsunuz ve fevri yaklaşıyorsunuz dostlarım. Kız basit ve tatlı bir beden dili ile jest yapmış. Kötü yorumlayacak bir durum yok. Ben nasıl bir hareket yaptığını tahmin ediyorum. Yanlış anlaşılmış burada.

Kadınlar genelde erkeklerden bir kaç kat daha akıllı oluyor ilişkiler mevzusunda. Kızın bu konuda iyi olması, kaşar olduğu anlamına gelmez.

Kadın-erkek arasındaki tavlama olayına oyun diyorum ben. Oyuncu mevzusu da oradan geliyor.

Kadınlar her zaman daha iyi oyunculardır, çünkü peşlerinden koşan bir sürü erkek olur ve öğrenirler. Erkekler olarak sürekli biz koştuğumuz için deneyimlerimiz kısıtlı olabilmektedir.

Bir de kadınlar arasında öyle bir istihbarat ağı vardır ki aklınız şaşar :D Birbirlerine her şeyi anlatırlar. Herşeyi.

Burada yapılması gereken kadının kendinize yakışıp yakıştırmayacağınızdır. Her kadın-erkek ilişki kuramaz, birbirlerini kaldıramazlar. Kadın erkekten üstün olursa genelde ilişki yürümez. Bu para da olabilir kültür de olabilir kariyer de olabilir.

Önceliklerinizi iyi belirleyin eşinizi, sevgilinizi ona göre seçin dostlarım :)

• @NoobDotacı

Herkes faydalansın diye biraz özen gösterdim dostum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snowor -- 7 Haziran 2011; 23:48:20 >
  • quote:

@NoobDotacı

biraz kıskandırma havası var gibi, sürekli eski erkek arkadaşından bahsetmesinin sebebi budur diye tahmin ediyorum ama bence hoş bi durum değil, ben olsaydım bir daha ki buluşmada bu tarz konularda konuşmaması konusunda uyarıda bulunurdum ayrıca bazı kızlar kontrol altına alınmaktan hoşlanırlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cöldeki kutup ayısı -- 8 Haziran 2011; 3:09:00 >
  • quote:

@NoobDotacı

Ben olsam kızla bır sure takılıp amacının ne oldugunu cozmeye calısırdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: aterikasedi

Ben olsam kızla bır sure takılıp amacının ne oldugunu cozmeye calısırdım

Alıntıları Göster
    Vallahi bugün açık açık soracağım,arkadaş olarak mı kalalım ,tekrar görüşelim mi gibisinden.

Onun vereceği cevaba göre zaten ben de yolumu çizerim.

Belki de kız diyecek 'Sadece arkadaşız' ,bir şey hissetmedim v.s. gibisinden,gelin güvey oluyoruz biz ama :) Takılmamıza izin vermeyebilir de sonuçta.

Neyse bu işi bugün karara bağlarız.

Hepinize teşekkürler.

• quote:

Vallahi bugün açık açık soracağım,arkadaş olarak mı kalalım ,tekrar görüşelim mi gibisinden.

Onun vereceği cevaba göre zaten ben de yolumu çizerim.

Belki de kız diyecek 'Sadece arkadaşız' ,bir şey hissetmedim v.s. gibisinden,gelin güvey oluyoruz biz ama :) Takılmamıza izin vermeyebilir de sonuçta.

Neyse bu işi bugün karara bağlarız.

Hepinize teşekkürler.

Alıntıları Göster
    Gelişmeleri bekliyoruz hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Selçuk ALAGÖZ

Tamam hocam ayıpsın,gelişme olduğu anda yazacağım ki tecrübe olsun tüm okuyanlara.

Bayanlara karşı birlik olmalıyız :) Hep ezilen biz mi olacağız ya ...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Selçuk ALAGÖZ

Tamam hocam ayıpsın,gelişme olduğu anda yazacağım ki tecrübe olsun tüm okuyanlara.

Bayanlara karşı birlik olmalıyız :) Hep ezilen biz mi olacağız ya ...

Alıntıları Göster
    Benim başımda neler geçti bu konularda. Her defasında yeni bir şey öğreniyorsun. Şuan kıskançlıkta piskopat bir sevgilim var. bir forum sitesinde çok takıldığımı biliyor google den arar beni bulur diye korkuyorum o yüzden rahat yazamıyorum

Genel olarak kızların karakterine, sana olan yaklaşımına göre davranış geliştirmen gerekliyor. Nabza göre şerbet misali yani. Kimileri iyilikten beyefendi nazik erkekten çok hoşlanır ve ona olan ilgin seni daha çok yaklaştırır. Ama bu bizim Türk kızlarında pek görülen birşey değil. Bizimkilere kötü çocuğu oynacaksın malesef.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.