Şimdi Ara

İlk Buluşma Sonrası Fikirlerinizi Merak Ediyorum (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
85
Cevap
1
Favori
10.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kardeşim kız biraz çakal gibi araştır bence dene kızı
  • En baştan beri okudum, sanki roman okudum. Bu ne böyle ya... Heyecan verici :( Hayırlısı diyor; gelişmeleri takip ediyor um...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre1472

En baştan beri okudum, sanki roman okudum. Bu ne böyle ya... Heyecan verici :( Hayırlısı diyor; gelişmeleri takip ediyeorum

Çok teşekkür ederim...Vallahi sakin dingin dertsiz tasasız bir adamken uzaktan yakından alakam olmayan bir alana yöneldim :)

Bu kızları ben iyi anlarım diyen adamlar bile gün geliyor nevri dönüyor,o yüzden hepimizin başına gelebilir.

Ben de merak ediyorum tabi gelişmeleri.Önceden olsaydı kesin aradım ya da mesaj atardım nasıl tatil diye ama hiç bişi yazmıyorum,zaten işlerim de felaket yoğun :)

Hayırlısı artık,bakalım..
  • çaresiz kardeş kusura bakma ama çok toysun sana mesaj atması ablandan ileri geliyor yakın oldukları için onu her gördüğünde sen de otomatikman aklına geliyorsun bu bir, ikincisi ise ne yazarsan yaz mesaj olarak daha fazlasını yaşadığı için işin özünde gülüp geçiyor içinden, dışından rol amacı ile ağlasa dahi.birde sorsaydın keşke peşinden koşanlarla nerede ne zamanlar görüşüyorsun diye, adam sokakta bu kızı ilk kez görüp peşine takılıyor ve kız ciddiye alarak bunu diyorsa başka tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atl@s -- 13 Temmuz 2011; 10:18:22 >
  • kız boş biri değil kafa olarak bunu sezdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atl@s

çaresiz kardeş kusura bakma ama çok toysun sana mesaj atması ablandan ileri geliyor yakın oldukları için onu her gördüğünde sen de otomatikman aklına geliyorsun bu bir, ikincisi ise ne yazarsan yaz mesaj olarak daha fazlasını yaşadığı için işin özünde gülüp geçiyor içinden, dışından rol amacı ile ağlasa dahi.birde sorsaydın keşke peşinden koşanlarla nerede ne zamanlar görüşüyorsun diye, adam sokakta bu kızı ilk kez görüp peşine takılıyor ve kız ciddiye alarak bunu diyorsa başka tabi

Yok,estağfurullah hocam,buraya yazmamızın sebebi sonuçta fikir almak,alınma yok yani.Ne demişler,el elden üstündür...

Peşinden koşma mevzusunda ise,çok kişi var ama ben istemiyorum demişti,görüşmüyorum demişti.

Attığım mesajlardan daha fazlasını yaşadığı da doğru olabilir,belki de sadece gülüp geçiyor,haklı da olabilirsin,belki de oynuyor,numara yapıyor.Beni aslında olumsuz da etkiliyor bu olaylar,işe güce konsantrasyon vs. anlamında.

Vallahi bu bir aylık periyottan sonra mesajlar atması bazı ihtimalleri doğuruyor,kimse açık açık yazmamış ama :

1. Kız egosunu tatmin ediyor.Mesaj alsın versin,ekonomiye can versin :) Peşinde birisi dolaşsın istiyor.(Baştan beri verdiği mesaj)

2. Kız beni kaybetmek istemiyor çünkü yedekte tutmak hoşuna gidiyor,daha iyisini bulamazsam en azından bu olur diyor eğer boştaysa.

3. Kız özellikle aileme çok iyi davranıyor,belki de kaleyi içten fethetmek istiyor.Belki biraz daha tanımak istiyor beni vs. vs.

Açık açık ihtimaller bunlar.Ama dediğim gibi şu an eski heves kalmadı zaten,o mesaj atıyor ben cevap veriyorum.Olayı zamana bırakıp tanımaya çalışacağız artık.Israrsız,doğaçlama ilerlesin,anlarız herhalde o zaman...

• "kadın aklı erkek aklı" diye bi filim var. izlemediysen ilk işin o olsun, bana onu hatırlattı.
  • Bu "bulunmaz Hint kumaşıyım ben, peşimde koşan çok, zor biriyim, cart-curt" türü kızları umursamaz, arayıp sormaz tavrımla döverim ben, egosu içinde patlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: REAL MADRID

Bu "bulunmaz Hint kumaşıyım ben, peşimde koşan çok, zor biriyim, cart-curt" türü kızları umursamaz, arayıp sormaz tavrımla döverim ben, egosu içinde patlar...

Sen koşmazsan başkası koşar. Kızların alternatifi çok
  • Koşanı da köpegi yapar ama, bu tür adamlar oldugu sürece kızlar bunları egosuyla boguyor, iyi de yapıyor, gurur, onur herşeyden önce gelir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmt_frk_asln

"kadın aklı erkek aklı" diye bi filim var. izlemediysen ilk işin o olsun, bana onu hatırlattı.

Filmin konusunu,yorumlarını okudum.1-2 gün içerisinde netten izleyeceğim,eyvallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: REAL MADRID

Koşanı da köpegi yapar ama, bu tür adamlar oldugu sürece kızlar bunları egosuyla boguyor, iyi de yapıyor, gurur, onur herşeyden önce gelir...

Evet haklısın arkadaşım,zaten peşinde kul köle olan birisi olsa bu konuyu da açmazdım.

1 ay irtibatı kesince kız geldi bu sefer,bu da söylediklerimizi doğruluyor zaten...

Hep ortada olmak lazım ilişkilerde,ince bir çizgi var.işin bokunu çıkardığım dönemlerde oldu ilgi ve alaka olarak ama tecrübe kazandıkça o çizgiye yaklaşmaya çalışıyorsun hep.
  • Kızı begendiysen çok içine düşmeden yaklaş, biraz yaklaş biraz çek kendini, cepten mesela 1 naber mesajı atarsın sonra kesersin, bırak o getirsin devamını, o arasın seni, hiçbir zaman "avcumun içinde bu" demesin senin için, bi noktadan sonra da buluşmaya çagırınca uça uça gelcektir, çünkü seni tam çözememiştir, saplantı olursun aklında, çözemeye çalışır seni hep, kolay, sazan erkek olma derim, hayırlı işler
  • Artık kabak tadı verdi sanırım... Olaya devam ediyoruz.Ablam,kız,halası,babaannesi,ve annem beraber tatile çıkacaktı.Dün akşam ben de uğurlamak için bir firmanın acentesine götürdüm onları,

bir de ne göreyim:hepsi karşımda.Normalde biliyorsunuz 30-40 km gelmeye gitmeye gerek yok,bu servis araçları zaten dolaşıyor ta bir uçtan otogara,neyse ben tabi şok oldum,unutmuştum çünkü pek de hatırlamak da istemiyordum.Zaten attığım son mesajlar gerçekten çok ağırdı.

Tabi ben görmemezlikten geliyorum,herkese selam ona yok :)

Doğru hareket o laflardan sonra konuşman tükürdüğünü yalaman olurdu.

Aradan 10 dakika geçti,kendi aralarında sohbet felan,ben gruba uzak duruyorum ve kız geldi birazda serzenişli biçimde 'merhaba,nasılsın' dedi.Ben de iyi olduğumu söyledim,hal hatır sordum.

Kız senin artık konuşmayacağını bildiği için mecbur konuşmak için ilk adımı kendisi atıyor. Burda senin Üstünlüğünü kabullenmiş durumda.

Çok fazla da lafı uzatmadan iyi tatiller dileyerek herkese oradan ayrıldım.

Soğuk duruyorum çünkü gerçekten artık konu kapansın,bitsin istiyorum,kafamı meşgul etmek istemiyorum.Neyse aradan yarım saat geçti,telefonu elime bir aldım mesaj atmış :Sana tavır yaptığımı düşünme lütfen sana kırgındım ama geçti inan demiş...Ben faceden engelledim,telefonunu bile silmiştim,kendini tanıtmış zaten öncelikle.

Senin numaranı demek silmemiş, Bu baştan bu yana samimiyetsiz olduğunu gösteriyor. Senden ilgilenmemiş gibi görünmesine rağmen ilgilendiği apaçık ortada. Kırgınlığının geçtiğini falan söylemesi ise ; Tamam sen kazandın hadi şimdi konuşalım tekrardan demek

Açıkcası şaşırmakla beraber,o mesajların bir bayana atılmaması gereken mesajlar olduğunu felan yazdım benden.'O gece beni bayağı ağlattın,taş değiliz biz de' demiş akabinde ve eklemiş nasıl gidiyor.

Kesinlikle ağlamadı, ama yaptığın şey gerçekten onun onurunu yerlere sildi ve çok zoruna gitmiş.

Ben de hayatın güzel gittiğini,memnun olduğumu ifade ettim,o da tatile çıkması dışında hayatında bir değişikliği olmadığını,herhangi bir atraksiyonun olmadığını söyledi.Ben de tatile çıkmanın iyi geleceğini,kafasını dinlendirmesini,eğer konuşuyor olsaydık benim tatile çıktığım döneme onu da davet edeceğimi felan yazdım.

Yine çok doğru olması gerektiği gibi bir cevap vermişsin. Kendini çok iyi göstererek onun hayatında çokta önemli bir role sahip olmadığını bilinç altına kodlamış oldun. O senin için önemsiz yokluğunda bile mutlusun. Onu önemsiz göstererek değerini düşürüyorsun böylece senin değerinde otomatik olarak onun düşen değerinin yanında sabit bile kalsa yükselmiş olur. On numara hareket ;)

Gördüğün gibi ailemle hareket ediyorum,gelemezdim demiş...Hem konuşmamamıza sen sebep oldun,umarım beni bir daha kırmazsın demiş...Ben de sonuca sebebiyeti ben verdim ama öncesi de var dedim ve hayatta hiç bir zaman hiç bir şey için asla diyemeyeceğimizi ekledim :) Tamamdır,anlaştık vs. dedi.

Akıllı kız hemen görüşmeyi senin isteğin olmadan devam ettiriyor. Güzel kelime oyunu :)

Tam unutmuşken,başka bir tarafa yönelmişken nedir şimdi bu ya,unutmuşken derken yanlış anlamayın deli divane aşk,sevgi felan değil,ama aklımdan silip atmıştım ne güzel.Kız neden hala benimle mesajlaşıyor,eğer o da hoşlandıysa neden biraz düşüneyim vb. laflar etti anlam veremiyorum.

Bir de bu kadar ağır mesajlar üzerine gelip benimle konuşuyor ve mesaj atıyor,bu da ilginç.Ben kız olsam yüzüne bakmam inanın ki.Hayır arkadaşlıksa,bu kadar çevrede insan varken başka arkadaş bulamıyor mu da gururunu ayak altına alıp o mesajlardan sonra hala benimle konuşuyor.

Yahu şu kadınları kızları anlıyorum diyen birisi varsa beri gelsin... Bir fikri olan var mı acaba :)

Kadınlar değilde malesef bizim Türk kızlarının geneli böyle. Çok sevip değer verirsen kendi değerini düşürüyormuş gibi algılanıyorsun onlar tarafından. Ama kötü çocuk olupta onlara değersiz olduklarını hissettirirsen sana resmen tapıyorlar. Bu ilişki konusunda erkekler olarak bizler daha onurluyuz. Biz sevdiğimiz kız bizi sevmediği vakit en azından onurumuzu zedelemez çeker gideriz ama kızlarda pek böyle birşey yok. Taktiklerin ve davranışların tamda olması gerektiği gibi

• Tüm mesajları okudum. Sanırım kendi kanaatim ikinizde birbirinizden hoşlanıyorsunuz seviyorsunuz ama belli edemiyor yada söylemek istemiyorsunuzdur. Benim kanaatim abicim eğer hani kızdan hoşlanmış sevmişsen iş biter ileriyi düşün bence abicim. Ama yok sadece geçici istiyorsan konuşmanın bile anlamı yok. Bu arada gelişme var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Selçuk ALAGÖZ

Artık kabak tadı verdi sanırım... Olaya devam ediyoruz.Ablam,kız,halası,babaannesi,ve annem beraber tatile çıkacaktı.Dün akşam ben de uğurlamak için bir firmanın acentesine götürdüm onları,

bir de ne göreyim:hepsi karşımda.Normalde biliyorsunuz 30-40 km gelmeye gitmeye gerek yok,bu servis araçları zaten dolaşıyor ta bir uçtan otogara,neyse ben tabi şok oldum,unutmuştum çünkü pek de hatırlamak da istemiyordum.Zaten attığım son mesajlar gerçekten çok ağırdı.

Aradan 10 dakika geçti,kendi aralarında sohbet felan,ben gruba uzak duruyorum ve kız geldi birazda serzenişli biçimde 'merhaba,nasılsın' dedi.Ben de iyi olduğumu söyledim,hal hatır sordum.

Kız senin artık konuşmayacağını bildiği için mecbur konuşmak için ilk adımı kendisi atıyor. Burda senin Üstünlüğünü kabullenmiş durumda.

Soğuk duruyorum çünkü gerçekten artık konu kapansın,bitsin istiyorum,kafamı meşgul etmek istemiyorum.Neyse aradan yarım saat geçti,telefonu elime bir aldım mesaj atmış :Sana tavır yaptığımı düşünme lütfen sana kırgındım ama geçti inan demiş...Ben faceden engelledim,telefonunu bile silmiştim,kendini tanıtmış zaten öncelikle.

Senin numaranı demek silmemiş, Bu baştan bu yana samimiyetsiz olduğunu gösteriyor. Senden ilgilenmemiş gibi görünmesine rağmen ilgilendiği apaçık ortada. Kırgınlığının geçtiğini falan söylemesi ise ; Tamam sen kazandın hadi şimdi konuşalım tekrardan demek

Açıkcası şaşırmakla beraber,o mesajların bir bayana atılmaması gereken mesajlar olduğunu felan yazdım benden.'O gece beni bayağı ağlattın,taş değiliz biz de' demiş akabinde ve eklemiş nasıl gidiyor.

Kesinlikle ağlamadı, ama yaptığın şey gerçekten onun onurunu yerlere sildi ve çok zoruna gitmiş.

Ben de hayatın güzel gittiğini,memnun olduğumu ifade ettim,o da tatile çıkması dışında hayatında bir değişikliği olmadığını,herhangi bir atraksiyonun olmadığını söyledi.Ben de tatile çıkmanın iyi geleceğini,kafasını dinlendirmesini,eğer konuşuyor olsaydık benim tatile çıktığım döneme onu da davet edeceğimi felan yazdım.

Yine çok doğru olması gerektiği gibi bir cevap vermişsin. Kendini çok iyi göstererek onun hayatında çokta önemli bir role sahip olmadığını bilinç altına kodlamış oldun. O senin için önemsiz yokluğunda bile mutlusun. Onu önemsiz göstererek değerini düşürüyorsun böylece senin değerinde otomatik olarak onun düşen değerinin yanında sabit bile kalsa yükselmiş olur. On numara hareket ;)

Gördüğün gibi ailemle hareket ediyorum,gelemezdim demiş...Hem konuşmamamıza sen sebep oldun,umarım beni bir daha kırmazsın demiş...Ben de sonuca sebebiyeti ben verdim ama öncesi de var dedim ve hayatta hiç bir zaman hiç bir şey için asla diyemeyeceğimizi ekledim :) Tamamdır,anlaştık vs. dedi.

Akıllı kız hemen görüşmeyi senin isteğin olmadan devam ettiriyor. Güzel kelime oyunu :)

Tam unutmuşken,başka bir tarafa yönelmişken nedir şimdi bu ya,unutmuşken derken yanlış anlamayın deli divane aşk,sevgi felan değil,ama aklımdan silip atmıştım ne güzel.Kız neden hala benimle mesajlaşıyor,eğer o da hoşlandıysa neden biraz düşüneyim vb. laflar etti anlam veremiyorum.

Bir de bu kadar ağır mesajlar üzerine gelip benimle konuşuyor ve mesaj atıyor,bu da ilginç.Ben kız olsam yüzüne bakmam inanın ki.Hayır arkadaşlıksa,bu kadar çevrede insan varken başka arkadaş bulamıyor mu da gururunu ayak altına alıp o mesajlardan sonra hala benimle konuşuyor.

Yahu şu kadınları kızları anlıyorum diyen birisi varsa beri gelsin... Bir fikri olan var mı acaba :)

Kadınlar değilde malesef bizim Türk kızlarının geneli böyle. Çok sevip değer verirsen kendi değerini düşürüyormuş gibi algılanıyorsun onlar tarafından. Ama kötü çocuk olupta onlara değersiz olduklarını hissettirirsen sana resmen tapıyorlar. Bu ilişki konusunda erkekler olarak bizler daha onurluyuz. Biz sevdiğimiz kız bizi sevmediği vakit en azından onurumuzu zedelemez çeker gideriz ama kızlarda pek böyle birşey yok. Taktiklerin ve davranışların tamda olması gerektiği gibi

Selçuk,

Ayırdığın zaman ve yorumların için teşekkürler.Adımlarımı dikkatli atmaya çalışıyorum gerçekten.Vallahi,kızları anlamak zor,biz de artık oyunu kuralına göre oynuyoruz.

Bazı kızlarda bir de kabul edersem ya da ben de hemen evet dersem kolay kız olurum korkusu var sanırım.Çok rahatları bile böyle bazen,yapılarında var herhalde.

Şu an için gelişme yok,tatildeler,küçük yeğenimle gecelere akıyorlarmış .

• quote:

Artık kabak tadı verdi sanırım... Olaya devam ediyoruz.Ablam,kız,halası,babaannesi,ve annem beraber tatile çıkacaktı.Dün akşam ben de uğurlamak için bir firmanın acentesine götürdüm onları,

Aman Allahım neler neler çıkarmışsın hepsine katılmakla beraber ayrıca birşey daha belirtmek istiyorum
    sırf buraya yazabilmek için 2007 den beri olan üyeliğimi GSM doğrulaması yeni yaptım

@çaresiz bence sen farkında değilsin ya da direniyorsun.Sen oğlak burcuymuşsun kız ne burcu öğrenmişmiydin yazmamışsın.
    bence ikinizde çok uyumlusunuz diyaloglardan bunu çıkardım ben de. iki ileri bir geri taktiğini uyguluyorsunuz ikinizde sanırım.
    yoksa taraflardan biri muhakkak iletişimi keserdi."kız da guru yok mu neden hala bağlantı kuruyor" diye düşünmemek lazım.istesen
    sen de anında koparabilirsin.tek bir sözle yeter. ama ikinizde istiyorsunuz.
    ne güzel bak bence tadını çıkar en tatlı heyecanlar

• quote:

Orijinalden alıntı: MassiveAttack87

quote:

Aman Allahım neler neler çıkarmışsın hepsine katılmakla beraber ayrıca birşey daha belirtmek istiyorum
    sırf buraya yazabilmek için 2007 den beri olan üyeliğimi GSM doğrulaması yeni yaptım

@çaresiz bence sen farkında değilsin ya da direniyorsun.Sen oğlak burcuymuşsun kız ne burcu öğrenmişmiydin yazmamışsın.
    bence ikinizde çok uyumlusunuz diyaloglardan bunu çıkardım ben de. iki ileri bir geri taktiğini uyguluyorsunuz ikinizde sanırım.
    yoksa taraflardan biri muhakkak iletişimi keserdi."kız da guru yok mu neden hala bağlantı kuruyor" diye düşünmemek lazım.istesen
    sen de anında koparabilirsin.tek bir sözle yeter. ama ikinizde istiyorsunuz.
    ne güzel bak bence tadını çıkar en tatlı heyecanlar

Eyvallah kardeşim,emek harcamışsın valla,sağolasın.

Ben oğlak burcuyum,kız ise tam zıt abi ; İkizler

Uyumlu olduğumuzu diyaloglardan çıkardın demek,bu da güzel haber :)Ben normalde taktik felan sevmem ama işler öyle ilerliyor.19-20 yaşlarındayken uğraşırdık taktik felan,şimdi zor geliyor ya şıp diye olsun bitsin istiyorum her şey ... Belki bir çoğunuz da benim gibisinizdir,hazırcı :)

Gurur yok mu derken,ağır mesajlar atmıştım,ben olsam karşıdan bir özür beklerdim başta ama pat diye konuştu.Bir erkek olarak biri bana böyle bişi yapsa,çeker giderim vallahi.Dozu biraz da kaçırmışım mesajlarda farkındayım.Bazen kızıyoruz,haklıyız da ama karşıdakinin ne olursa olsun bir bayan olduğunu unutuyoruz.

Heyecan,atraksiyon güzel tabi,insanın hayatına renk katıyor bu tip şeyler.Bakalım zamanla göreceğiz.

• Okudum hepsini ama kısa süreli (bazen tek gecelik) ilişkiler en iyisi 24 yaşındayım ciddi birşeyler düşünmüyorum.Aynısını tavsiye ederim.(Doğal olarak fiziksel güzelliğe önem veriyorum kısa süreli ilişkilerde)

Edit:35 yaşlarına kadarda ciddi düşünmem herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hdloader11 -- 15 Temmuz 2011; 13:16:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hdloader11

Okudum hepsini ama kısa süreli (bazen tek gecelik) ilişkiler en iyisi 24 yaşındayım ciddi birşeyler düşünmüyorum.Aynısını tavsiye ederim.(Doğal olarak fiziksel güzelliğe önem veriyorum kısa süreli ilişkilerde)

Edit:35 yaşlarına kadarda ciddi düşünmem herhalde.

Vallahi son 3-4 aya kadar ben de kısa süreli ilişkilerle gidiyordum daha çok,haftalık gibi ve bunları daha çok net ortamından felan buluyordum yalan yok :)

Ama bu aralar farklı bir moda girdim,illa evleneceğim diye bir şey yok ama insanın içerisinde bazı boşluklar oluyor arkadaşları,akranları evlenince.

Tabi ne zaman ne olacağı belli olmuyor bu tip gönül işlerinde .Ha iyi mi oluyor kötü mü oluyor ciddi ilişkiye başlama, o konu muamma tabi :)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.