Şimdi Ara

BİMCELL [Ana Konu] (310. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
21.412
Cevap
185
Favori
1.139.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Aydoğan*

Bimcell'e müracat edeli üç gün oldu. Numara taşımaya dair mesaj gelmedi.

Bu arada vodafone 33 kuruş kesintilerine aynen devam ediyor. Bir numaraya mesaj gönderimi şeklinde açıklaması var.

gelir merak etme

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün tekrar Bimcellli olduk. 600 dakika, 2 GB, 500 SMS

Aylık 23 TL.
  • Bimcell "online işlemler"den görüşmelerin ayrıntısı, kalan dk, mesaj, internet vb. görülüyor.

Her şey açık ve sade. Sürpriz yok.
  • 2 ekimde 20 lira yükledim ve 500 sms geldi bedava. Şu an 13 lira kaldı.

Nuvodan otomatik ödeme talimatı vereceğim ay bitmeden, kampanyadan yarrlanayım diye. Ama 30 gün dolmadan yklediğim iç.n 500 sms vermeyecek. 7 liraya 500 sms var, 10 lira puan kazanacağım diye 7 lira smse vereceğim tekrar.

İnternet, konuşma dakika almıyorum. Gerek olmuyıor.

Otomatik ödemeyi verip bugün, 2sinde yükle desem olabiliyor mu böyle?

• Avea mobil ödeme gözüküyor bende, ama hata veriyor. Bimcell ile ödeme yapılmıyor mu, yoksa bende mi sorun var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bimcell'de 4.5 G için sim kart değişimi başladı mı acaba bilgisi olan var mı? Ücret talep ediyorlar mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yürüyen Ölü

Avea mobil ödeme gözüküyor bende, ama hata veriyor. Bimcell ile ödeme yapılmıyor mu, yoksa bende mi sorun var?

Bimcell'de maalesef mobil ödeme yapılmıyor.

• Baymsel maalesef adrese yakın olacak şekilde bölgesel reklam SMS'i atacak olanlara numaramızı veriyor.
  • Dante Majestic kullanıcısına yanıt
    Reklam SMS'leri yasaklanmadı mı?

Bana sadece izin verdiklerimden reklam SMS'i geliyor.
  • 10 gündür falan hiç bir yerden reklam sms i almadım o doğru evet. Ama yasaklanalı çok oldu ve dinlemiyorlardı.
  • 1 tl fazla alsınlar 1000 sms hediye verseler daha iyiydi. Ya da o 1 tl'yi hiç almasınlar.
  • S.a. Arkadaşlar size bir şey danisabilirmiyim?
    Bimcelliyim.19luk tarife kullaniyorum.Üniversite 2.siniftayim ve aylık 100 dk maks.rekor konuşmam. Eski telefonum ile ilk kez geçiş yaptigimda aylik 450 mb ancak harcayabilmistim.Ancak yeni telefona geçiş yapinca Facebook,Twolitter,İnstagram derken kullanimim artti.Normalde 19luk tarife bana yetiyordu(dksı artiyordu) ama dksi 600 olunca iyice artar oldu.Memlekette Avea zor cekiyordu ve Sadece Edge kullanabilmistim.Cok çektim Edge ile.Kapsama alanından gına gelmişti anlayacagınız.
    Benim yeni telefon kapsama umudu ile 4gli. Sorum şu:Sizce Dklarımın boşa gitmeyeceği ve fiyatı bimcell kadar uygun,1 sene kullaninca ortada başıboş paketsiz kalmayacağım uygun tarife var mıdır?Deneyimli arkadaşlardan yardım bekliyorum.
    Not:Hat dayımın üzerine ve kendisi Almanyada oturuyor,hat kendisinin üzerine. Mümkün ise faturasız olmalı.

• kty28 kullanıcısına yanıt
    faturasız yeni gelenler için, vodafone un, 500dk+1000SMS+1Gb tarifesi var. tarife ücreti, 18 TL. nisbeten ucuz görünüyor, ancak, kontör ve ilave paket ücretleri pahalıdır.

http://cepmerkezi.vodafone.com.tr/priceplans/alt-n-1-gb-tarifesi

ayrıca, avea nın da, 500dk+1000SMS+1GB tarifesi var. ücreti, 17 TL. Bimcell den Avea ya geçişte, ücret ödersiniz.

http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Paketler/BuyukFirsat1GBYeniMusteri

• Arkadaşlar bilmiyorum haberi olan varmı ama BİMCELL 3'lü paketler yapmış.
    Dost tarifesinde Bimcellilerle sınırsız konuşma,Yurtiçi Heryöne 500Dk ve 1Gb internet sadece 15 TL.
    3'lü 3Gb paketinde İse Bimcellilerle sınırsız konuşma,Y.İÇi HerYöne 600Dk ve 3Gb internet Sadece 26 TL.
    20 Lira üzeri yüklemelerde zaten 500 SMS hediye ediliyor.
    Faturasızlarda hiç bu kadar uygun tarife görmemiştik Avea'da iyi olmuş tarifeler.Hele 3Gb internetli paket 4G için yeni paketler için umut vermeye başladı bana.
  • kty28 kullanıcısına yanıt
    3 GBlık paket süpermiş. Bulunduğum yerde çekim sorunları yaşamasam hemen taşırdım ama....
  • quote:

Orijinalden alıntı: kty28

Arkadaşlar bilmiyorum haberi olan varmı ama BİMCELL 3'lü paketler yapmış.
    Dost tarifesinde Bimcellilerle sınırsız konuşma,Yurtiçi Heryöne 500Dk ve 1Gb internet sadece 15 TL.
    3'lü 3Gb paketinde İse Bimcellilerle sınırsız konuşma,Y.İÇi HerYöne 600Dk ve 3Gb internet Sadece 26 TL.
    20 Lira üzeri yüklemelerde zaten 500 SMS hediye ediliyor.
    Faturasızlarda hiç bu kadar uygun tarife görmemiştik Avea'da iyi olmuş tarifeler.Hele 3Gb internetli paket 4G için yeni paketler için umut vermeye başladı bana.

15 tl lik paket numara olmuş. yılbaşından sonra bimcell deyim.

• Ohh be iyiki Numara taşıma yapmamışım en basitinden yıllık 50 liram artar bundan sonra
    Çok iyi olmuş bu hakkaten yaa
  • Var ya ben de vodafonea geçmeyi düşünüyordum çok iyi oldu bu paket

• fena değil gibi inceleyelim yuvaya dönerim geri:D
  • Bimcell on Numara birde telsiz vergisi olmasa

• 
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.