Şimdi Ara

D-smart CAM MODÜL tavsiye edermisiniz? (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.205
Cevap
13
Favori
124.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: muamma1

ben de bimeksten aldım, spor+hd paket diye geçiyo fakat süper paket olarak aktivasyon yaptılar, erotik kanallar hariç full paket. daha önce digitürk kullanıyordum, onu iptal ettirip dsmart modülle birlikte tv nin kendi dahili receiverını kullanmaya başladıktan sonra kanal geçişleri donmalar kararmalar vs. illallah ettirdi. modülden midir yoksa tv den midir diye düşünürken tv nin teknik servisiyle görüştüm gelip evden aldılar bikaç gün serviste kaldı geldi hala aynı... modülle alakalı değil tv lerin dahili uydu alıcıları dandik (ya da en azından benimki öyle). siz ne marka tv kullanıyosunuz, benzer sorunlar sizde de var mı?

tvniz ne marka bilmiyorum ama bende de benzer sorunlar oluyor tv philips 8007. bazen takılma kanal d hd de yapıyor artı tvyi açınca genelde şifreleri zor açıyor tv yi kapayıp açınca düzeliyor bu dahili uydu alıcılar sorunlu maalesef birde sorum olacak star hd bugünlerde sinyal kalitesi düşük ve kırılma yapıyor sizlerde de böylemi? yani NTV normal star ve hd olan paket

• Bir alet birden fazla işlevi görüyorsa iki işlevi de üst düzey yapma olasılığı düşer. Murphy yasası *

* değilse bile şimdi ben uydurdum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raskolnikov

Bir alet birden fazla işlevi görüyorsa iki işlevi de üst düzey yapma olasılığı düşer. Murphy yasası *

* değilse bile şimdi ben uydurdum

hay ben böyle aletin kardeşim aldığımdan beri sinyal ile uğraşıyorum çanak yeni lnb yeni kablo en iyisi yok arkadaş tam düzeldi diyorsun yine bi sorun çıkarıyor sinyal alışı çok zayıf alıcının lanet olsun yapacakları dahili alıcıya 15 senelik çanak lnb de diğer odadaki makine çatır çatır gösteriyor starı bunda yok

• mito1172 kullanıcısına yanıt
    benim tv de philips, 6007. görüntü kalitesi mükemmel fakat bu dahili receiver işini becerememiş philips. aynen dediğiniz gibi kanal d hd de takılma oluyor, ekran kararıyor, kumanda tepkisiz kalıyor, ambilight ışıkları sönüyor, bir-kaç dakika hatta bazen 4-5 dakikayı buluyor aletin kendine gelmesi. bu durum sadece kanal d hd değil sanırım tüm hd kanallarda oluyor fakat benim de gözüme çarpan nokta en fazla kanal d hd de olması. bazen de şöyle bişeyler oluyo mesela tv izlerken kumandadan kapatıp mutfağa yemek yemeye gittim diyelim 10-15 dakika sonra dönüp tekrar kumandadan açmak istediğimde gene aynı siyah ekran çıkıyo altta da "karışık program" diye bi uyarı yazısı çıkıyor sizde de böyle olur mu ara sıra? bazen komple kilitleniyor, elektrik fişini çekip çıkarıyorum, 1-2 dakika sonra takıp açıyorum anca düzeliyor, tabi bu arada normale dönmesi gene 4-5 dakikayı buluyor.... çok konuştum farkındayım ama inanın bazen kumandayı hançer misali ekranın ortasına saplamamak zor tutuyorum kendimi. :) star tv konusunda dediğiniz gibi bi problem farketmedim...

• aynen. 11 ay sonra ben de fikrimi değiştirmezsem üyeliği uzatmayı düşünmüyorum, en azından modülle üyelik satın almam bir daha, harici hd receiver olacak şekilde üyelik düşünülmeli bence bundan sonra, en azından hdmi kablo ile bağlantı kurup modüle göre daha kaliteli yayın alınabilir sanırım!...
  • quote:

aynen. 11 ay sonra ben de fikrimi değiştirmezsem üyeliği uzatmayı düşünmüyorum, en azından modülle üyelik satın almam bir daha, harici hd receiver olacak şekilde üyelik düşünülmeli bence bundan sonra, en azından hdmi kablo ile bağlantı kurup modüle göre daha kaliteli yayın alınabilir sanırım!...

dediğiniz gibi daha mantıklı olur. kanal geçiş hızına pek çözüm olurmu bilinmez ama diğer sorunlar çözülür.
  • Lg nın de dahılı alıcısı yalan arkadaslar kanal gecıslerı cok yavas bazı kanalları cozmuyo zaman zaman sınyal yok sorunu verıyo.Sorunun bende modulde oldugunu dusundum sonra lnb arızalıdır belkı dedım lnb yı degıstırttım uydunun ayarını yaptırdım yıne aynısını yapıyodu yatak odasında kullandıgım atlanta hd box a taktım modulu on numara bes yıldız oldu ne bır takılma ne kanalları acmama hıc bır sorun kalmadı kanal ayarlarıyla ılgılı eskıden hazır kanal lıstesı oluyodu dsmart ıcın bır tek onu koymamıslar artık ya da ben bulamadım ama kendı zevkıme gore ayarladım kanalları sımdı keyfıme bakıyorum sorun yasayan arkadaslara tavsıye ederım kesınlıkle pısman olmazsınız ;)
  • quote:

benim tv de philips, 6007. görüntü kalitesi mükemmel fakat bu dahili receiver işini becerememiş philips. aynen dediğiniz gibi kanal d hd de takılma oluyor, ekran kararıyor, kumanda tepkisiz kalıyor, ambilight ışıkları sönüyor, bir-kaç dakika hatta bazen 4-5 dakikayı buluyor aletin kendine gelmesi. bu durum sadece kanal d hd değil sanırım tüm hd kanallarda oluyor fakat benim de gözüme çarpan nokta en fazla kanal d hd de olması. bazen de şöyle bişeyler oluyo mesela tv izlerken kumandadan kapatıp mutfağa yemek yemeye gittim diyelim 10-15 dakika sonra dönüp tekrar kumandadan açmak istediğimde gene aynı siyah ekran çıkıyo altta da "karışık program" diye bi uyarı yazısı çıkıyor sizde de böyle olur mu ara sıra? bazen komple kilitleniyor, elektrik fişini çekip çıkarıyorum, 1-2 dakika sonra takıp açıyorum anca düzeliyor, tabi bu arada normale dönmesi gene 4-5 dakikayı buluyor.... çok konuştum farkındayım ama inanın bazen kumandayı hançer misali ekranın ortasına saplamamak zor tutuyorum kendimi. :) star tv konusunda dediğiniz gibi bi problem farketmedim...

valla kardeşim kitlenmesine ve bazen kapayıp bırakınca sonradan açınca şifreyi açmamasına alıştım da şu lanet uydu alıcısının yüzünden bende saplayacam bi gün kumandayı tv nin ekrana deli etti beni tüm tesisatı bu tvyi alınca yenilemek zorunda kaldım lnb kablo çanak kaliteli aldım çok iyi ayar yaptım tam oldu bu iş derken 4 gündür yağmur var hava bozuk kapalı ve star hd yani NTV paketi gitti canı isterse geliyor ama gece yok. diğer odadaki dandik yamuk 20 senelik lnb ve çanağa bağlı 2009 d smart uydu alıcı var NTV paketi çatır çatır gösteriyor bu tvde yok lanet okuyorum artık kışın bıktırdı d smart btince lanet alıcıyı iptal edip ayrı alıcı alıcam daral getirdi gerçekten bana hele bugün kıracaktım bu soğuktta çıkıp lnb ayaladım yağmurda yok az düzeliyor yine gidiyor

sende normalse demek bölgen iyi yerde tam yakalıyor sinyali çanak neyse ben böyle teknolojinin diyorum nerden geldi....

• Internetten aldıgımız modullu paketi aktive etmek icin belirli bir sure var mı arkadaslar, yada son kullanma tarihi?
    Mevcut paketimin bittigini dusunerek bimeksten yeni modul&paket almıstım ancak eski uyeligim hala devam ediyor bir sekilde anlamadım, butun kanallarım acık, 2 martta bitmis olması gerekiyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • korcin K kullanıcısına yanıt
    süresi yok istediğin zaman aktive edebilirsin
  • Arkadaşlar d smart + internet te modül oluyormu acaba ?

• sezer1578 kullanıcısına yanıt
    Olmuyor galiba ama bilgisi olanlar yine cevaplasin.

• modülü kampanyaya dahil etmiyorlar.
  • Krowner kullanıcısına yanıt
    hocam ben de de 42LM660S var modül almayı düşünüyorum önerir misin ? Ntv Spor Hd Smart Futbol HD discovery ler falan rahatça izlenebiliyor mu ?
  • pedere teknosa dan LG 42la640s tv aldım dsmart modül uyumlu olduğunu söylediler. bugün kuruluma gelen servis uyumsuz olduğunu söyledi. LG müşteri hizmetleri ile görüştüm ülke konumunu değiştirerek kullanan müşterilerimiz var dediler. Bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3yuq

hocam ben de de 42LM660S var modül almayı düşünüyorum önerir misin ? Ntv Spor Hd Smart Futbol HD discovery ler falan rahatça izlenebiliyor mu ?

Lm serısı bendede var lg.Modulu dahılı uydu alıcısı ıle kullanıcaksan tavsıye etmem.Kanalların sıfrelerını bazen cozemıyor nedense.Atlanta hd box la kullanıyorum ben sorundan dolayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezer1578

Arkadaşlar d smart + internet te modül oluyormu acaba ?

Olmuyor malesef.
  • tüm kanallarda mı problem oluyor yoksa bazı kanallarda mı hocam ? mesela ntv spor zaten izlenemiyormuş biss key girilemediği için bunun gibi mi yoksa normal yayınların şifrelerini de mi çözmüyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3yuq

tüm kanallarda mı problem oluyor yoksa bazı kanallarda mı hocam ? mesela ntv spor zaten izlenemiyormuş biss key girilemediği için bunun gibi mi yoksa normal yayınların şifrelerini de mi çözmüyor ?

yok kendı kanallarında bazen beklıyorsun kanalın sıfresını cozmuyor.sıfrelı kanal olarak o sekılde kalıyor.musterı hızmetlerını aradım bır kac kere ordan bır ıslem yapıyorlar bı duzelıyo sonra yıne ıkı uc kanal degıstınmı aynı sorun var bazen bı kanalda yapıyo bazen ıkı kanalda bazen yapmıyo.tek kumanda acısında kullanımı ıyı olur dıye almıstım ama kullanıslı olmadıgı ıcın hd uydu alıcıma taktım mecburen.uydu alıcıda kanalın sıfresını cozmeme gıbı bır sorun yasamadım kesınlıkle yanı modul den kaynaklı bır sorun degıl de tv nın yazılımıyla alakalı sanırım bu sorun.Ancak moduldede uzun aralıklarlada olsa 2 3 sanıyelıgıne karelenme yapıyo goruntu o dsmart la alakalı sanırım daha onceden yokmus onu halledemedım bır turlu

• aklıma şüphe düştü şimdi ama dahili uydu alıcısı kullanmak istemiyorum büyük ihtimal en azından 1 sene kullanmayı deneyeceğim şampiyonlar ligi la liga için umarım sıkıntı yaşamam teşekkür ederim yorumlarınız için
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.