Şimdi Ara

MAZDA HONDA TOYOTA SUBARU NISSAN MITSUBISHI SUZUKI DAIHATSU Sahipleri BURAYA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
0
Favori
39.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar geç bile kalınmıştı.Mazda sı olan veya mazdacı olan arkadaşları bekliyoruz.Diğer japon kardeşlerimize de kapılarımız sonuna kadar açık tabii ki.Herkes Anlatsın bakalım makinaları.Ne var? ne yok?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi steadyrockin -- 11 Aralık 2005, 14:34:08 >

• Mazda 3 kullanıcısıyız ama kesinlikle Mazdacı değilim...!!!

Japonları sağlam oldukları için seviyorum yoksa yanlarından bile geçmem...

Zoom Booom MAzda
  • bizde mazda 3.23 sedan özel yapım vardı 97 model ( 1.6 16 valve klima,hidrolik direksiyon,4 cam otomatik falan filan ) ama sattık şu an ise
    COROLLA D-4D HATCHBACK VAR ( TOYOTA ÖYLE BİR TUTKUKİ ANLATILMAZ YAŞANIR )..

ALLAHINA KADAR JAPONLARIN YANINDAYIM ADAMLAR YAPIYOR YAWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW

• Mazda 3 var.Sağlamlıktan da haberin var.Peki sorun nerde?
    quote:

Orjinalden alıntı: infinite

Mazda 3 kullanıcısıyız ama kesinlikle Mazdacı değilim...!!!

Zoom Booom MAzda
  • eveeet forumda gerçeklerin farkında olan arkadaşlarımız yok değil...
    quote:

Orjinalden alıntı: lagaluga

1 yıl önce 323 vardı......allahına kadar mazdacıyım
    efsane nedir bilirim, mazdalar efsanedir

çeklerin farkında olan arkadaşlarımız yok değil...

• quote:

Orjinalden alıntı: steadyrockin

Mazda 3 var.Sağlamlıktan da haberin var.Peki sorun nerde?
    quote:

Zoom Booom MAzda

Sorun marka Fanatikliğinde...

kesinlikle böle bir tutum içine giremem...

• Bizim de en azından benim de fantiklik içinde olmadığımızı diğer japonlara da kapımız açıktır şeklinde kurduğumuz cümleden anlamam gerekirdi kardeşim.Kaldı ki muhakkak bi fanatiklik varsa bu kalite fanatikliğidir.Hatta fanatiklik de demeyelim adı taraftarlık olsun.
    quote:

quote:

Orjinalden alıntı: steadyrockin

Mazda 3 var.Sağlamlıktan da haberin var.Peki sorun nerde?
    quote:

Zoom Booom MAzda

Sorun marka Fanatikliğinde...

kesinlikle böle bir tutum içine giremem...

• Tamam kardeşim ben hazırım her türlü olaya müdahale ederiz.Clubjapon da mail tanıtma sorunum var ama olmazsa bu akşam bi yeni mail alır gene yeni kayıt yaparım oraya da..
    quote:

Orjinalden alıntı: lagaluga

steadyrockin sen clubjapondanmısın?japonlar sağlamdırmazda kraldırmillete anlata anlata dilimde tüy bitti....uhh donanımhaberde derdime ortak bi arkadaş olması çok güzel.....bazen bu işten anlamayanlar üzerime var güçleri ile yükleniyorlar....yardıma ihtiyaç duyarsam sana özel mesaj atacağım bundan sonra....lütfen sende bana at....mazdayı anlatalım millete...

• ailede civic var bende fabia fakat bundan sonraki aracım kesinlikle japon olacak yeni civic yada mz3.

saygılar...
  • arkadaşlar bende 91 mazda 626 2.0 sedan var...ben hayatımda bu kadar sağlam araba görmedim...kendini sattırmamak için adeta yalvarıyor :) size bişey sorcam internette sadece mazda parçaları satan(modifiye dahil) bildiğiniz güzel bir site var mı yada herhangi bir türkçe mazda forumu...mazdalar hakikaten efsanedir...
  • O kasadan vardı zamanında bizde de çok kaliteli ve sorunsuzdur gerçekten. Benim için efsane bir araçtı...
    Bişey sorucam arabanın içindeki o ön orta ızgaralar bir düğmeye basınca sağa sola otomatik dönüyor mu hala yoksa bozuldu mu? Bide araban km'de ne yakıyor?
  • Bu araçların modifiye ile ilgili parçalarının kaynağı amerika ve japonya olduğundan buralara pek düşmez.Senin aracın yaş itibariyle görevini zaten yer,ne getirmiş ve daha da getiriyor.Modifiye gibi dipsiz bir kuyuda kaybolmamanı tavsiye ederim.Zaten çekişinin pek düşük olmadığını tahmin ediyorum.Şahsen 94 626 ile çok rahat 230 yapılabildiğini biliyorum.
    quote:

Orjinalden alıntı: xflash

arkadaşlar bende 91 mazda 626 2.0 sedan var...ben hayatımda bu kadar sağlam araba görmedim...kendini sattırmamak için adeta yalvarıyor :) size bişey sorcam internette sadece mazda parçaları satan(modifiye dahil) bildiğiniz güzel bir site var mı yada herhangi bir türkçe mazda forumu...mazdalar hakikaten efsanedir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi steadyrockin -- 9 Aralık 2005, 11:17:41 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: coxyc

O kasadan vardı zamanında bizde de çok kaliteli ve sorunsuzdur gerçekten. Benim için efsane bir araçtı...
    Bişey sorucam arabanın içindeki o ön orta ızgaralar bir düğmeye basınca sağa sola otomatik dönüyor mu hala yoksa bozuldu mu? Bide araban km'de ne yakıyor?

Hala cevaplamadın sorumu kullanan yok mu?
  • quote:

arkadaşlar bende 91 mazda 626 2.0 sedan var...ben hayatımda bu kadar sağlam araba görmedim...kendini sattırmamak için adeta yalvarıyor :)

Bende de 91 mazda 626 2.0 HB vardı. Nasıl kıydım da sattım ben de anlamadım.
  • 99 mazda 323 var.
    ben sev medim arabayı.tuhaf bi alet...
  • muhteşem arabalardır onlar...
    quote:

Orjinalden alıntı: was

quote:

arkadaşlar bende 91 mazda 626 2.0 sedan var...ben hayatımda bu kadar sağlam araba görmedim...kendini sattırmamak için adeta yalvarıyor :)

Bende de 91 mazda 626 2.0 HB vardı. Nasıl kıydım da sattım ben de anlamadım.

• Bende o kasa diyordum işte ne kadar yakıyor km.'de acaba bilen yok mu? 1.6 yada 2.0 lütfen acele lazım...
  • 1,6 olanı 100km de şehirdışı 90km/s sabit hızda 6,1 litre
    2,0 olanı 100km de şehirdışı 90km/s sabit hızda 6,7 litre tüketir.Çok versiyon var Türkiyedekilerde biraz daha düşük olabilir.Çıktığı yıllarda tüketimiyle ilgili ödülleri var.
    quote:

Orjinalden alıntı: coxyc

Bende o kasa diyordum işte ne kadar yakıyor km.'de acaba bilen yok mu? 1.6 yada 2.0 lütfen acele lazım...
  • Bana daha çok şehir içi verileri lazım bide 10-15 senelik bir arabanın fabrika verisi kadar yakması beklenemez bence. Bu modeller karbüratörlü, heralde ikiside?
  • karbüratörlüsü de var enjektörlüsü de.Şehir içi 9 civarı yakar.Motor kilomtre çok yapmadıysa mazda tüketim olarak çok fazla değişmez.Az sayıda 2.2 si de var.resmi aşağıda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi steadyrockin -- 10 Aralık 2005, 19:53:49 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.