Şimdi Ara

AVEA YIKILAN PAKET GERİ DÖNDÜ - ABONE ALIMI BİTMİŞTİR (01.06.2013) (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.018
Cevap
15
Favori
331.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rueta

@Nétwork

10 Kasım perşembe günü başvurmuştum.. Pazar günü baktım hiç ses seda yok aradım gsmobile ı evraklarınız yollanmamış dediler.. ama pazartesi sabahı baktım ki msj gelmiş 16.11.2011 01:21 diye.. daha önce vodafone a geçerken verilen tarihte geçmemişti hattım.. resmen ortada kalmıştım 2 hatta çalışmıyodu.. tam 3 gün uğraştım.. umarım yine benzer şeyler yaşamam..

İyi bari 5 saat sonra Avea'lı oluyorsun.
    Bakalım bana ne zaman kısmet olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

quote:

@Nétwork

10 Kasım perşembe günü başvurmuştum.. Pazar günü baktım hiç ses seda yok aradım gsmobile ı evraklarınız yollanmamış dediler.. ama pazartesi sabahı baktım ki msj gelmiş 16.11.2011 01:21 diye.. daha önce vodafone a geçerken verilen tarihte geçmemişti hattım.. resmen ortada kalmıştım 2 hatta çalışmıyodu.. tam 3 gün uğraştım.. umarım yine benzer şeyler yaşamam..

İyi bari 5 saat sonra Avea'lı oluyorsun.
    Bakalım bana ne zaman kısmet olacak.

inşallahh
    sabah uyanır uyanmaz yapacağım ilk işte 3G hızı test etmek olcak.. bıkmıştım vodafone un cepnet inden.. vodafone ile olan tüm test sonuçları kayıtlı telefonda.. inşallah hayal kırıkklığı olmaz.. kabul etmem edemem
    ha bu arada seninde msj perşembe falan gelir büyük ihtimal..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rueta -- 15 Kasım 2011; 20:37:15 >

• Turkcell VINN var bende, hat aktif olunca 3G modem'e hattımı takıp hız testlerini buraya koyarım.
    Turkcell data hattımda var zaten. Bakalım ne sürprizler bekliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nétwork -- 15 Kasım 2011; 20:39:05 >
  • hattımı taşıdım arkadaşlar bende bugün ama hattım nasıl bi hat olacak onu bilmiyom @Nétwork dediği gibi benim hattıda kafasına göre taşıdılar herhalde.. benim sorum şu taraftar hatlarına taşıyabilme ihtimalimiz var mı ? ekstra 2000 dk taraflar hatlarıyla konuşmayıda alabilir miyiz
  • quote:

Turkcell VINN var bende, hat aktif olunca 3G modem'e hattımı takıp hız testlerini buraya koyarım.
    Turkcell data hattımda var zaten. Bakalım ne sürprizler bekliyor.

geçişim tamamlanmış.. hemen TL yükledim sabah..
    hızlara baktım vodafone cepnet ile 118 kbps alırlken 2116 kbps download hızı aldım.. takılmadan video izlemek varmış oh be

@atoxi
    ben gsmobile a geçtim.. genç paketten gelen her yöne 500dk nın dışında ayrıca 2000dk taraftar hatlarına yönelik dk da verildi.. msj geldi..
    aran kazan da yaptım.. heryerden dk msjları geldi valla kafam karıştı hangisi ne ne kadar dk oldu
    ekstra 1000 sms ve 1 gb data yı da düşününce tüm bunların 19 TL olmasına hala inanamıyorum ya.. 12 ay sonrada bitmesin bu paket

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rueta -- 16 Kasım 2011; 9:45:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: atoxi

hattımı taşıdım arkadaşlar bende bugün ama hattım nasıl bi hat olacak onu bilmiyom @Nétwork dediği gibi benim hattıda kafasına göre taşıdılar herhalde.. benim sorum şu taraftar hatlarına taşıyabilme ihtimalimiz var mı ? ekstra 2000 dk taraflar hatlarıyla konuşmayıda alabilir miyiz

Taraftar hattına taşıyacağını belirtmezsen direk Avea'ya taşırlar zaten. Taraftar hattı bir tarife değil, sanal operatördür. Tarife bambaşka birşey.
    Ben Avea'ya taşıdım, uğraşamam taraftarlığıyla.
    Bana sormamışlardı, dalgınlığıma geldi, 5 dk. sonra geri döndüm hangi tarifeye taşıdıklarını sordum, mobilöğrenciye taşıyacağız dedi. Aman katlayan tarifeye taşımayın dedim onlarda paketi alacaksın değil mi diyerek gülüyordu. Sonra anlatacaktı nasıl olacağını dedim biliyorum tamam.
    Bilmiyor ki arkamızda Donanımhaber gibi bir güç var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nétwork -- 16 Kasım 2011; 10:03:03 >

• @Nétwork

bana msj geldi mobil öğrenci tarifesi 10 TL' dir geçiş için onay yazıp bu msjı cevap layın diye..
    bilsem bende baştan isterdim bak
  • quote:

@Nétwork

bana msj geldi mobil öğrenci tarifesi 10 TL' dir geçiş için onay yazıp bu msjı cevap layın diye..
    bilsem bende baştan isterdim bak

Oha birde tarifeye geçişin ücreti mi var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nétwork -- 16 Kasım 2011; 10:13:23 >
  • varmış demekki
    10 TL de gözüme görünmedi valla diğer herşey 19 TL olunca.. bir kere alınan bi ücret sonuçta diye onayladım ama geri bildirim msjları gelmedi henüz..
    iyiymiş mobil öğrenci de ya baktımda
  • İyidir iyi. Başvurumun üzerinden tam 41 saat geçti. Henüz bir hareketlilik yok. Yine en son günde yapacaklar herhalde.
    3 kere taşıdım hep aynı yahu, hep son gün.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: atoxi

hattımı taşıdım arkadaşlar bende bugün ama hattım nasıl bi hat olacak onu bilmiyom @Nétwork dediği gibi benim hattıda kafasına göre taşıdılar herhalde.. benim sorum şu taraftar hatlarına taşıyabilme ihtimalimiz var mı ? ekstra 2000 dk taraflar hatlarıyla konuşmayıda alabilir miyiz

Taraftar hattına taşıyacağını belirtmezsen direk Avea'ya taşırlar zaten. Taraftar hattı bir tarife değil, sanal operatördür. Tarife bambaşka birşey.
    Ben Avea'ya taşıdım, uğraşamam taraftarlığıyla.
    Bana sormamışlardı, dalgınlığıma geldi, 5 dk. sonra geri döndüm hangi tarifeye taşıdıklarını sordum, mobilöğrenciye taşıyacağız dedi. Aman katlayan tarifeye taşımayın dedim onlarda paketi alacaksın değil mi diyerek gülüyordu. Sonra anlatacaktı nasıl olacağını dedim biliyorum tamam.
    Bilmiyor ki arkamızda Donanımhaber gibi bir güç var.

hade yaa keşke bu mesajları önceden yazsaydınız yaa bende dün hiçbişey demeden taşıdım öle neyse artık bugün sorarım alabilirsem alırım alamazsamda 500 dk yeter artar hee bide bu aran kazan olayınıda yapmayı unutmayamda bi yerlerdende bişeyler gelsin ben taşıma olayınla uğraşmam falan diyodum ama bu kampanyayı görünce gözüm döndü

• bir turkceel kullanıcısı olarak tavsiye ediyormusunuz
    98 beri bu hattı kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: atmaca57

bir turkceel kullanıcısı olarak tavsiye ediyormusunuz
    98 beri bu hattı kullanıyorum

walla bende aynen sizin gibiydim hocam bende taşıdım benim hattımda sizin bahsettiğiniz gibiydi ama bu kampanya kaçmaz dedim
  • Arkadaslar hattı direkt avea tasiyinca bu tarife dısında hangi hattan çıkartalım taraftar hattı mü yoksa farklı bır hat mı ?
  • ARKADAŞLAR AVEA BAYİNE GİTTİĞİMİZDE BU 19 LUK TARİFEYİ İSTEDİĞİMİZİ SÖYLEYECEKMİYİZ YOKSA GEÇİŞ TAMAMLANDIKTAN SONRA BİZMİ MESAJ ATACAĞIZ
  • quote:

Orijinalden alıntı: golespor

ARKADAŞLAR AVEA BAYİNE GİTTİĞİMİZDE BU 19 LUK TARİFEYİ İSTEDİĞİMİZİ SÖYLEYECEKMİYİZ YOKSA GEÇİŞ TAMAMLANDIKTAN SONRA BİZMİ MESAJ ATACAĞIZ

Sen sadece katlayan tarife ve standart tarife dışında bir tarifeye hattını taşı. Bayilik bir durum yok.
  • HOCAM BEN ŞU ANDA VODOFONDAYIM AVEA GEÇMEK GEREKMİYOMU
  • Gerekiyor. Bayilik bir durum yok dememden kasıt; bayi ile numara taşıma dışında yapman gereken bir işlem, başvuru yok yani.
  • ok. avea ya geçelim ondan sonra mesaj gönderek ayarlarız cevap için sağol
  • İnsanın fazla dakikası fazla mesajı ve interneti olunca bir süre sonra sıkılıyor yahu Telefonu açık bırakıyoruz yine de bitmiyor dakikalar

Geçen ayın 16. sında geçmiştim, dün 20 TL attım yarın bu sıralarda yenilenir sanırım. Her ne hattınız varsa, 20 senelikte olsa bırakın geçin. Hem bu fırsat için hemde zaten operatörler eskiye değil yeniye bakıyor. Kaçırmayın...
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.