Şimdi Ara

AVEA YIKILAN PAKET GERİ DÖNDÜ - ABONE ALIMI BİTMİŞTİR (01.06.2013) (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.018
Cevap
15
Favori
331.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Önemli Not : Bu arada arkadaşlar bir şey keşfettim , dielim mesaj geldi size yenilecenecktir die gece 12 yi geçti baktınız hala yenilenmedi o zaman 1991'e KALAN yazıp yollayın , paket hemen yenileniyor .

Bu tüyomu unutmayın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevenhilli

@ Network kardeşim , rica ederim . belki artık30 tl yüklemeye 90 tl veriyomuş ama . bana 20ye 40 verdiğine göre 30 yüklersem 90 tl verick . 90 tl ile dk da 0.41,5 düşecek alla alla normalde 40 tl çabuk bitio .

Katlayan Tarife ile 20 TL yükleyene 40 TL, 30 TL yükleyene 90 TL, 50 TL ve üzeri yükleyene 200 her yöne TL her ay hediye! Numarasını Avea'ya taşıyan aboneler ise 20 TL yüklemelerine 60 TL, 30 TL yüklemelerine 120 TL.

Karıştırmışım bir an.
    30 TL'ye 90 TL veriyor. Yaklaşık 200 dk. heryöne yapıyor bu da.
    20'ye 40 TL veriyordu, 30'a 60 TL veriyordu diye aklımda kalmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: tiff

Tüm forum okudum ama şu soruya cevap bulamadım.

Avea faturalıdan, ön ödemeli Katlayan tarifeye geçip, 30 lira yüklesem,
    Genç Paket Avea 1000 dk (500 değil)+ 1000 sms + 1 gb paketi alsam,
    Turkcell-Vodafone yönüne yapacağım görüşmeler Katlayandan gelen 90 liradan düşmeye başlar mantıken düşündüğümüzde.
    Merak ettiğim, Avea yönüne yapacağım görüşmeler Katlayandan gelen 90 liradan mı düşer,
    Genç Paketin 1000 dakikasından mı düşer?

Soruma mantık yürüterek değil de tecrübe ederek cevap verecek çıkmadı hala :(

• Katlayandaki hediye tl ve hy 500 dk var , arama yaptıgımda hy 500 den gidio , hy olduğu için . Senin durumuna göre bakıcak olursak , 90 liradan düşer hy yapacagın aramalar . avea için aramalarında 1000dk dan düşer . mesajların ücretide normal TL hesabından düşer .
  • Beyler dikkat edin ben bugun faturalı hattımı faturasıza çevirdim, ve heryöne 500dk+1000sms+1000mb pakete geceyim dedim, müsteri hizmetleri ne dedi dersiniz, bu paket sadece aveaya numara taşınlara deyince kafam attı.

Kızdım bagırdım cagırdım bakalım beni geri arayacaklar...

Ancak böyle bir paket yok sakın ola heryöne 500 laflarına kanmayın, avealılar icin sadece heryöne 1000dk 1000 mb var.

Haberiniz ola

heryöne 500 dk sadece aveya yeni gelenlere...
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: impo

Beyler dikkat edin ben bugun faturalı hattımı faturasıza çevirdim, ve heryöne 500dk+1000sms+1000mb pakete geceyim dedim, müsteri hizmetleri ne dedi dersiniz, bu paket sadece aveaya numara taşınlara deyince kafam attı.

Ancak böyle bir paket yok sakın ola heryöne 500 laflarına kanmayın, avealılar icin sadece heryöne 1000dk 1000 mb var.

Haberiniz ola

dostum zaten avea'nın sitesinde bul belirtiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: impo

Beyler dikkat edin ben bugun faturalı hattımı faturasıza çevirdim, ve heryöne 500dk+1000sms+1000mb pakete geceyim dedim, müsteri hizmetleri ne dedi dersiniz, bu paket sadece aveaya numara taşınlara deyince kafam attı.

Haberiniz ola

Kusura bakmayın ama araştırmazsanız böyle olur. Neredeyse 25 sayfa boyunca yazılıp, çizildi. Her sayfada en az 5 kere tekrarlandı bunlar.
    Çok net bir şekilde adamlar yazmış; Numarasını Avea'nın Katlayan Tarife dışındaki faturasız tarifelerine taşıyan 25 yaş ve altındaki müşterilerimiz, numara taşıma ile Avea'ya gelmelerinin ardından 30 gün içinde Genç Paket'i satın almaları halinde, Genç Paket'i 12 ay boyunca her yöne 500 dakika, her yöne 1000 SMS ve 1 GB internet olarak satın alabileceklerdir.

Avea'ya gelenlere :http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/paketler/19luk_paket.shtml?pagemenu=paketler.aveali.19lukpaket
    Mevcut Avea kullanıcılarına :http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/paketler/konusmanetsms.shtml?pagemenu=paketler.konusma.faturasiz.konusmanetsms

Haksızsınız yani. Avea'ya suç bulmayın.

• Arkadaslar yakın zamanda numaramı Avea'nın bu paketine tasiyacam. Benim bır sorum olcak. Peki bu hatta ekstra 1gb internet in üzerine ekstra 1 Yada 4gb tanimlatabilmem mümkün mü ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ebufeyzan

Arkadaslar yakın zamanda numaramı Avea'nın bu paketine tasiyacam. Benim bır sorum olcak. Peki bu hatta ekstra 1gb internet in üzerine ekstra 1 Yada 4gb tanimlatabilmem mümkün mü ?

ücretini ödersen herşey mümkün :) istersen 10 gb tanımla walla :)
  • Peki dostum nasıl olacak bu is ? Bır yol gösterirsen sevinirim. Nekadara mal olur bu is bana.
  • quote:

Önemli Not : Bu arada arkadaşlar bir şey keşfettim , dielim mesaj geldi size yenilecenecktir die gece 12 yi geçti baktınız hala yenilenmedi o zaman 1991'e KALAN yazıp yollayın , paket hemen yenileniyor .

Bu tüyomu unutmayın :)

Notlarımız arasına alalım.
  • Arkadaslar 19 tl lik bu tarifeye geçtim buna ayrıca 9 tl lik 1gb net almam mümkünmudur acaba ?
  • Arkadaşlar ben şuanda satın aldım paketi HY500dk+HY1000sms+1GB data gece numara taşıma işlemi tamamlanmış mobil öğrenciden tarifem açlmış arkadaşıma bi mesaj attım kontörümü yükledim ve paketi satın aldım şimdi size sorcaklarm bu mobil öğrencide 20 lira yükleyince 50 dk hediye geliyormş heryöne bu kampanyaya katılmak için başvurursam kampanayadan yararlanabilir miyim ? yararlanırsam bidahaki aya avea içi 1000dk ya dönmez değil mi ?
  • Dostlar sizlere 2 sorum olacak cevaplarsanız cok sevinecegim.
    1.Ben 7 ay once numaramı aveadan vodafone a taşımıştım.Şimdi ben avea ya gecsem soz konusu paketten yararlanabilecek miyim?
    2.Diyelim ki ilk sorumun cevabı olumlu.Ben bu paket yanına ek sms paketi tanımlattırabilir miyim(mesela şu avea içi 10000 heryone 1000 paketinden)

Mutlaka onceki sayfalarda cevabı vardır fakat vodafonun 8 tl lik paketi ile nete giriyorum ve hız 10 kb/sn ye dustu yardımcı olursanız mutesekkır olcagım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuf_MV

Dostlar sizlere 2 sorum olacak cevaplarsanız cok sevinecegim.
    1.Ben 7 ay once numaramı aveadan vodafone a taşımıştım.Şimdi ben avea ya gecsem soz konusu paketten yararlanabilecek miyim?
    2.Diyelim ki ilk sorumun cevabı olumlu.Ben bu paket yanına ek sms paketi tanımlattırabilir miyim(mesela şu avea içi 10000 heryone 1000 paketinden)

Mutlaka onceki sayfalarda cevabı vardır fakat vodafonun 8 tl lik paketi ile nete giriyorum ve hız 10 kb/sn ye dustu yardımcı olursanız mutesekkır olcagım...

Kızma ama gerçekten milyon kere cevaplanmış bir soru sordun.
    Evet, yararlanabilirsin. Minimum 90 gün önce Avea'dan ayrılmış olman gerekiyordu ki seninki geçeli epey olmuş.
    Benim bugün numara taşıma işlemi tamamlanalı tam 93 gün oldu. Akşama doğru işlemi yapmaya giderim belki.
    08.08.2011 tarihinde numara taşıma işlemi için başvurmuşum, 13.08.2011 tarihinde Avea'dan Turkcell'e geçişim tamamlanmış. Hem Avea, hem Turkcell Müşteri Hizmetlerinden teyit ettirdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nétwork -- 14 Kasım 2011; 12:55:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ebufeyzan

Arkadaslar 19 tl lik bu tarifeye geçtim buna ayrıca 9 tl lik 1gb net almam mümkünmudur acaba ?

Bır cevap verecek yokmudur ?
  • Avea'dan ne zaman ayrıldığımı tekrar teyit etmek için her iki (Avea ve Turkcell) operatörün Müşteri Hizmetlerini tekrar aradım ve tekrar şunu anladım; Avea'nın Müşteri Hizmetleri gerçekten rezalet.
    Ben başka soru soruyorum onlar başka cevap veriyor. Tarihi sağ salim öğrendim, "Avea'ya bugün tekrar taşıyacağım ve genç paket alacağım. 90 gün süreyi doldurmuş muyum ? Sorun gözüyor mu ?" diyorum ve arkadan gelen sesler fısır fısır şekilde aynı bu şekilde "genç paket diyor 90 gün diyor ne diyeyim ?" "hüseyin bak bi" ardından cevap geliyor ve şok (!) "genç paket alabilmeniz için öncelikle Avea'ya numaranızı taşımanız gerekiyor" hadi canım, şaka yapıyorsun. bu sorular tekrarlandı ve çok güzel cevaplar geldi, hiç anlatıp karnınıza ağrılar girmesini istemiyorum.
    Keşke ses kaydı alabilseydim.
    Ama Turkcell ile görüştüğümde 3 dk. içinde tüm sorularıma net cevaplar almış, görüşmeyi sonlandırmıştım.
    Yinede herşeye rağmen Avea'ya geçeceğim, bi Müşteri Hizmetleri için bu fırsat kaçmaz.

Muhtemelen numara taşıma işleminden sonra sürprizlerle karşılaşacağım, beni takip edin.

• Numara taşıma başvurusunu yaptım, beklemedeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Numara taşıma başvurusunu yaptım, beklemedeyim.

Hele şükür kardeş :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Numara taşıma başvurusunu yaptım, beklemedeyim.

Hele şükür kardeş :)

90 gün anca doldu, yoksa çoktan taşımıştım. Bugün tam 90. günmüş. Zaten numara taşıma işlemi 4-6 gün sürüyor genelde. O arada süre dolumu kesinleşir.
    Her iki operatörün (Turkcell ve Avea) müşteri hizmetleri ile defalarca görüştüm, tarihleri teyit ettirdim.
  • 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.